Série(8) / Epizody(128)

Recenze uživatele anyonecek k tomuto seriálu (53)

Pračka (1983) (S01E20)

Skvělý způsob jak rychle a efektivně dostat pračku nahoru. Při zatopeném bytě, na co řešit tu potopu, radši budeme sloupávat známky z obálek. Paráda! ()

Déšť (1983) (S01E21)

Takovou pohyblivou chaloupku bych chtěl taky. Největší stabilitu z celého staveniště měl komín :P. ()

Výlet (1984) (S01E22)

Snad nejlepší díl tohle. Těch nápadů a jakých krásných a navíc se jim to vše moc krásně na závěr podaří. I to bezedný auto, který nakonec vybuchne bylo parádní. ()

Vinaři (1984) (S01E23)

Netradiční sbírání hroznů, ono stříhat nůžkama nějaké ty hrozny, to není ta správna sranda, ale mít na to stroj složený z auta a zkumavek to je ono! ()

Brusle (1984) (S01E24)

Kéž by šlo vše vyřešit tak, jak to řeší tihle dva blázni. Univerzální vrtačka, do které připnou i kartáč to už je mazec :D. ()

Klavír (1984) (S01E25)

Opět originální nápad jak se vypořádat se stěhováním klavíru do bytu. Nejvíc mě fascinuje to auto, jak si ho vždy postaví na hever a místo kola mu nasadí nějakej pofidérní špalek :D. ()

Hrnčíři (1985) (S01E26)

Taky někdy zkusím místo myčky použít vanu a vrtačku, ať to máme hnedka umité. Zase parádní nápad ;). ()

Porucha (1985) (S01E27)

Přesně vím jak se chudák cítil s tou televizí, taky mi tak blba několik dnů. Každopádně opět originálně vyřešené by Mat a Pat. ()

Jablko (1985) (S01E28)

Co by člověk pro to jedno jablko neudělal. Tihle dva by pro to udělali cokoliv. ()

Klíč (1989) (S02E01)

Po 1. jsem si všiml, že mají vlastně jen 4 prsty. Každopádně tolik zábavy díky jednomu klíči, to se jen tak někomu nepodaří. ()

Nábytek (1989) (S02E02)

Vše se pečlivě zpracovalo a vlastně jim vše zase vyšlo :D. ()

Sekačka (1990) (S02E03)

Opět nevýdaný nápad, který můžou vymyslet a zkonstruovat jedině tihle dva kutilové. ()

Generální úklid (1990) (S02E04)

Jací chuligáni jsou naši 2 kutilové a tentokrát to ani nijak nedořešili :(. ()

Střecha (1990) (S02E05)

Tak jsem se konečně dozvěděl přímo ze seriálu, kterej je Mat a kterej Pat. Mimochodem takový kapky nepadaj snad ani v deštnym pralesu. ()

Dveře (1990) (S02E06)

Proč si brát jeden klíček od dveří, když to můžu udělat celý podstatně složitěji, jako např. vysadit dveře a nebo vyrvat topení ze zdi :D. ()

Sušenky (1992) (S03E01)

Pečení sušenek ve velkém stylu :D. Když už, tak to pořádně naházet do valchy a pak v míchačce za pomocí lopaty to pořádně promíchat a na závěr posypat moukou koberec na kterým těsto vyválíme zahradním válcem a pak šup s tím do speciální trouby na keramiku. ()

Vrata (1992) (S03E02)

Snad takhle nedopadnou naše nová garážová vrata. Přinejhorším se inspiruji z tohoto dílu a trošku si s něma vyhraju. ()

Cyklisti (1992) (S03E03)

Tak tohle je moc, ten závěr :D s těma kolečkama od sekačky. Takovýhle dva loupáky bych chtěl někdy vidět. ()

Dlaždice (1992) (S03E04)

Tak to byla snad poslední vlajka, kterou bych zrovna v tomhle animáči čekal :). Jinak opět krásná práce jen s přemístěním dlaždic. ()

Parkety (1992) (S03E05)

Tak tenhle se velice povedl, kam na ty nápady režisér chodí, to by mě sakra zajímalo. ()