Série(8) / Epizody(128)

Recenze uživatele anyonecek k tomuto seriálu (53)

Okap (1992) (S03E06)

Zajimávej způsob natírání okapu, to bez pochyby. A samozřejmě proč to dělat jednoduše, když to jde složitě. ()

Kabriolet (1993) (S03E07)

Nakonec se jim to zase podařilo, ikdyž tentokrát s velkejma ztrátama. ()

Nehoda (1994) (S03E08)

Tak přesně tohle jsem čekal hned jak to železo zahodil a on na to fakt najel :). ()

Kulečník (1994) (S03E09)

Udělat si kuželky z kulečníkového stolu a koulí, to je teda umění. Umění které dokážou udělat jen Mat a Pat. ()

Živý plot (1994) (S03E10)

Z živého plotu je hnedle mrtvý plot. Tak dlouho se chodi se džbánem pro vodu až se ucho utrhne :P. ()

Trezor (1994) (S03E11)

Alespoň mají tu jednu bankovku pořádně uschovanou v trezoru, kterej stráží světoznámý obraz a vše je pojištěné zámkem. ()

Blatník (1994) (S03E12)

Tak jsem to úspěšně zvládnul a dokoukal i poslední díl. Tenhle krátkometrážní seriál se ve světě neztratí a už vůbec ne u nás v České republice. ()

Modeláři (1994) (S03E13)

Tak tyhle stavbičky ze sirek musely dát neskutečnou práci a pak to ještě tak krásně vše podpálit. No každopádně to co měli v plánu udělali a nakonec si to ogrilovali. ()

Windsurfing (1994) (S03E14)

Na takovém jezeře se musí krásně surfovat. Na těch několik metrech čtverečnejch to musí jet jako blázen. ()

Puzzle (2002) (S04E01)

Během 8. minut stihnou ze všech dílků jeden ztratit, jeden rozbít a navíc zlikvidují koberec. Tak staví správní stavaři puzzle! ()

Skleník (2003) (S04E08)

A tak krásně jim to šlo až na pár zanedbatelných ztrát, jako třeba míchačka a nebo celý skleník, ale jak říkám to jsou jen vedlejší ztráty. ()

Věší krajinu (2004) (S04E27)

Novější díly už nejsou tak kouzelné jak ty začátky, ale pořád je to vysoká kvalita a doufám, že i s těmi posledními díly budu mít na co vzpomínat. ()

Vánoční stromeček (2004) (S04E28)

Jako správní kutilové to vyřešili ve velkém stylu a nakonec ozdobili stromeček svým nářadím :). ()