Série(8) / Epizody(128)

Recenze uživatele rozbris k tomuto seriálu (13)

Sušenky (1992) (S03E01)

Zajimavé hygienické pečení vymysleli ti dva:-) Co čert nechtěl upekli asi beton, ale aspoň měl Mat nový chodníček (mimochodem to je ten červený:-]). ()

Okap (1992) (S03E06)

Tak tahle určitě natírat okap nebudu jako Pat a Mat:-) A když už tak se při pádu nechytnu okapu:-D ()

Puzzle (2002) (S04E01)

Pat a Mat jak jinak, někdy i to puzzle jim dá zabrat:-) ()

Skleník (2003) (S04E08)

Návod jak si postavit skleník Vám ukáži Pat a Mat, ale pozor jen prázdné sklenice :-D ()

Houpačka (2003) (S04E09)

Tak tohle se fakt Patovi a Matovi povedlo:-D Ten kolotoč ze sušáku na prádlo byl fakt vyhcytaný:-D Na to se rozhodně podívejte zde :-D ()

Bodygárdi (2003) (S04E11)

Pat a Mat našli sochu co byla ukradena.....vymyšleli pasti ale nějak na sochu zapoměli a tvůrci Bonton Zlín asi taky na něco zapoměli, protože tohle se jim moc nepovedlo:-) ()

Natírají okna (2003) (S04E12)

Myslím, že kdyby si nesnažili ulehčit práci, tak mají dávno okna natřene "postaru"...... ()

Automat (2003) (S04E15)

4* neznamená, že to nebylo dobrý, ale trošku mi vrtalo hlavou jak nalili celý litr vody do hadice o průměru 5 mm??? Ale kvalita Pat a Mat = 1*. ()

Autodráha (2003) (S04E16)

A zase je tady super dvojka Pat a Mat. Tentokrát si koupili autodráhu, ale zase jako vždy se ji něco porouchalo:-) Nakonec to ale docela dobře vymysleli a použili kostku k dalšímu super akci s autodráhou:-) P.S. tohle bych své autodráze neudělal!:-) ()

Akvárium (2003) (S04E17)

Pat a Mat mě vždy dostanou, ale pozor neřiďte se tím a nedělejte si akvárium z domu - tohle by nemohlo fungovat:-) Ke zhlédnutí zde ()

Kopají bazén (2004) (S04E26)

Tak s tím dynamitem nevím no, tohle by "starý" Pat a Mat neuděli, určitě by přišli na něco jiného!? ()

Věší krajinu (2004) (S04E27)

Sorry ale asi zde taky použiji přísloví: "Dvakrát měř a jednou řeš", ale vyřešíli to bravůrně:-) akorát si myslím, že jim tam bude v zimě trochu táhnout..... ()

Vánoční stromeček (2004) (S04E28)

Zajimavý tip jak na přípravu vánočního stromečku a zrovna před Vánoci:-) Ještě, že to u nás děláme my a ne Pat a Mat. P.S. jen pro informaci, shlédl jsem toto video 18.12.2008 ;-) ()