Série(8) / Epizody(128)

Recenze uživatele Šandík k tomuto seriálu (10)

Hrnčíři (1985) (S01E26)

Jako vyučený keramik si dovolím podotknout, že na magneťáku by to tedy z mnoha důvodů v žádném případě nešlo, ale jinak samozřejmě díl stejně neuvěřitelný a vtipný, jako všechny ostatní. ;o) ()

Houpačka (2003) (S04E09)

spíše slabší díl, s bídou 70% ()

Nezvaný návštěvník (2003) (S04E10)

Nové díly jsou obecně citelně slabší než ty staré. Zrovna tenhle se ale povedl a navíc má vysloveně vypečenou pointu ;o) ()

Bodygárdi (2003) (S04E11)

Rozhodně spíše slabší kousek, s bídou 70% ()

Štíhlá linie (2003) (S04E14)

opět spíše slabší díl, 70% ()

Fax (2003) (S04E22)

odfaxovaná květina? fax šplhající po záclonách? nekonečná předloha? tohle je přece stejný gejzír nečekaných nápadů jako byl kdysi, 85% ()

Někam to zapadlo (2004) (S04E25)

opět vcelku nadprůměrný díl, 80% ()

Kopají bazén (2004) (S04E26)

ucházející díl s geniálním závěrem: 85% ()

Vánoční stromeček (2004) (S04E28)

Rozlišovat původní a nové díly je jistě rozumné, a ještě lepší je hodnotit každou epizodu zvlášť, ne obodovat všechny díly z roku 2003 najednou. Tenhle konkrétní mi třeba připadá velice podařený. 80% ()