Série(8) / Epizody(128)

Recenze uživatele HellFire k tomuto seriálu (19)

Dílna (1979) (S01E02)

Když už není kam skládat všechny knihy, je prostě třeba si na ně vyrobit poličky. Což o to, že jejich výroba vyžaduje prodej všech knih :). ()

Gramofón (1981) (S01E08)

Dokonalé. ()

Malování (1982) (S01E13)

No ale vymalováno bylo krásně, to musíte uznat. ()

Výlet (1984) (S01E22)

Co dělat, když se vám zrovna v přípravách na výlet "porouchá" auto? Holt si k tomu musíte přizpůsobit vlastní byteček. ()

Klavír (1984) (S01E25)

Pro mně, který má strach z výšek, je tato epizoda nervy drásající :). ()

Nábytek (1989) (S02E02)

Takový krásný nábytek to byl. ()

Cyklisti (1992) (S03E03)

Takové pardály potkat ve skutečnosti, tak nevím, co si myslet :) ()

Dlaždice (1992) (S03E04)

Jak krásně komplikované. ()

Natírají podlahu (2003) (S04E07)

Tihle noví Pat a Mat jsou spíše trapní než srandovní. ()

Bodygárdi (2003) (S04E11)

Nejvíce mě udivuje, že v české pohádce se objevuje americký časopis. Nejsme snad proboha hrdí na náš jazyk? Tenhle díl nápadně připomíná Mys Hrůzy. ()

Velikonoční vajíčko (2003) (S04E13)

Je tenká hranice mezi blbostí a nešikovností. Tady byla překročena. ()

Automat (2003) (S04E15)

Proč by si vůbec Pat a Mat kupovali domů automat na kávu? ()

Autodráha (2003) (S04E16)

Tak se pánové staví autodráha. ()

Akvárium (2003) (S04E17)

Pat a Mat jsou drsoni :) ()

Zavařují (2003) (S04E18)

No tak, páni tvůrci, přece nám nemůžete bulíkovat, že si Pat a Mat budou myslet, že jim to vyroste přes noc. ()

Stůňou (2003) (S04E21)

Tohle řešení jest poněkud radikální. ()

Fax (2003) (S04E22)

Tak tenhle díl mě opravdu rozesmál. ()

Někam to zapadlo (2004) (S04E25)

Nemám rád animáky, kde se děje to, co v tomhle díle. Obyčejný vršek na pet lahev se takhle rozhodně nezakutálí! ()