poster

Brotherhood

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2010, 76 min

Režie:

Will Canon

Scénář:

Doug Simon

Hudba:

Dan Marocco

Producenti:

Jamie Patricof, Tim O'Hair

Střih:

Josh Schaeffer

Scénografie:

Eric Whitney
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ricci.s
  ****

  Už dlho som sa pri nejakej dráme tak dobre nezabavil. Bratstvo študentov vymyslelo ťažkú "prijímaciu skúšku" nových členov, avšak študentský žartík vykradnúť obchod sa obrátil naruby, keď jedného z nich postrelili. Samozrejme treba vždy držať spolu a nejako to vyriešiť aj bez polície, čo takto napríklad uniesť predavača? A začal sa neuveriteľný kolotoč prúserov, lebo keď už sa dojebe jedna vec, tak sa dojebe úplne všetko, a po celej tej motanici prišlo to najväčšie jebadlo, aké vôbec prísť mohlo. Odporúčam, super film!(18.1.2011)

 • Lulu13
  ***

  Ako to skončí som presne vedela odkedy toho chalana zamkli v kufri. Takže pokus o prekvapivý záver nevyšiel. Naviac, filmy s podobným námetom o pokašlanej noci tu boli už skôr a spracované lepšie. Ku príkladu film 11:14 natočený o pekných 7 rokov skôr, takže o originalite snímku sa tiež hovoriť nedá. Nehovoriac o tom, že z tej šlamastiky sa miestami chceli vysekať poriadne nelogickými a blbými nápadmi. Pre mňa teda nič viac než priemer na jednu projekciu.(3.10.2012)

 • Spike23
  ***

  Na pouhých 76 minut je to opravdu povedené dílo se vším všudy, co k thrillerům patří a co zabaví až do samého konce, takže k vychvalování je toho u Brotherhood poměrně dost. Před pár lety bych rozhodně neváhal a hodnocení zvýšil, ale teď mi to celé už připadá jako o něco lepší tuctovka, na kterou si za pár let už ani nevzpomenu.(1.7.2011)

 • cheyene
  ****

  Na to, jaké béčko jsem očekával, jsem se dočkal snímku, který si moji pozornost udržel od samého začátku až do úplného konce. V podstatě jde o pěkný příběh, který nám představuje bratrstvo mladíků, jenž si mysleli, že jim patří svět a že jsou děsně cool, což se jim ovšem v důsledku nepovedeného přepadení benzinky postupně začíná vyvracet. Divokost, drzost a nespoutanost si vybere svoji daň a tragédie v životě mladíků je brzy dokonána. Brotherhood má dobré a neznámé herce, ideální stopáž a děj, v němž se neustále něco děje, tudíž není prostor pro nudu. 4*(30.9.2016)

 • mat.ilda
  ****

  To šílené tempo mě zanechalo tak naspeedovanou, že jsem bezprostředně poté uklidila celý příbytek... a pak, že mě filmy odvádějí od práce ;-) Mimo zvýšenou tepovou frekvenci a nutkání vraždit - minimálně v jednom případě, se cítím opravdu skvěle, neboť nic nenakopne víc, než podělaný americký univerzitní spolek v totálním průseru! Nicméně, jedno ALE by tu bylo, ten kluk v kufru, co měl být zapomenut... chyba - já nezapomněla. I tak ale platí, že si všichni vedli víc, než dobře a přivodili mně tak skutečně intenzivní zážitek.(14.5.2015)

 • - Filmovanie prebiehalo v americkom meste Arlington, ktoré sa nachádza v štáte Texas. (MikaelSVK)

 • - Pracovným názvom filmu bolo označenie Untitled Roslyn Project. (MikaelSVK)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace