Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Trailer

Arsenal83

20 rokov po tomto béčku stále môžem povedať, že tohto filmu nie je dosť, taká predvídateľná "oddychovka", na ktorej je najlepšie to, že Lopez vyzerá, aj vďaka trom kilám gitu na ksichte, dnes oveľa lepšie ako predtým. Vtedy cigánečka, dnes diva. Vtedy neherečka, dnes stále neherečka. Ale ak mám nájsť podobný a lepší film, tak jednoznačne Bezpečný prístav. ()

K.I.N.G.

Vsadím se, že pokud byste napsali do Googlu výraz "Tradiční americký popcornový thriller", minimálně mezi prvními třemi nabídkami by vám to vyhodilo tento film :-). "J-Low" je sice určitě lepší herečka než zpěvačka, ale to ještě neznamená, že je dobrá, je spíš podprůměrná, ale dá se přežít. Mě tu určitě víc bavila výjimečně talentovaná a krásná herečka Juliette Lewis. Snímek "Dost" není originální ani náhodou, ale i tak mi přišel super, protože naprosto splnil moje očekávání. Celkově jsem byl spokojený poměrně dost. ()

tron

Ono je super, že sa o témach ako domáce násilie hovorí, problém vidím v tom, že Jennifer Lopez sa na to rozhodla pozrieť optikou trileru, nie realistickej drámy. No a tým pádom na hladinu vyplávali problémy s mizerne napísaným scenárom plným klišé, kde všetci muži sú zlí a skorumpovaní a držia pri sebe ako sekta. To teda fakt nepovažujem za šťastný nápad. Miestami som sa až chytal za hlavu (scéna s falošnými agentmi FBI). Oproti tomuto schematickosťou a tuctami klišé rozčuľujúcemu podpriemeru je i priemerný film NOCI S NEPRITEĽOM s Juliou Robertsovou veľdielo. Režisér Apted (skvelé vvci GORILY V HMLE a JEDEN SVET NESTAČÍ) sklamal na temer plnej čiare. Dokonca aj herci, ktorí bývajú štandardne dobrí, ako Noah Wyle z Pohotovosti alebo Juliette Lewis, sú tu strašní (len Fred Ward zo série CHVENIE fajn). Hnusne naivné náhody nekomentujem (trajekt).  Diváci snímku odmietli, pri rozpočte 38 miliónov sa z nej stal ukážkový prepadák (celosvetová tržba nedosiahla ani len na 12). ()

Hexa odpad!

Abych dokázala vystihnout naivitu hl. hrdinky a vůbec celého filmu, dovolím si popsat část děje. Mladá žena s malou dcerou utíká do neznáma, nemůže platit kreditkama a nemá ani floka (ačkoliv jí byly peníze a ubytování nabízeni od známých). Najde tedy svého otce, kterého v životě neviděla a o jeho existnci věděla jen z úst své mrtvé matky. Shodou okolností je její otec bohatý, velmi bohatý. Jde za ním, řekne mu "jsem tvoje dcera, toto je tvoje vnučka. Potřebuju peníze". Její naštvaný obličej poté, co je odmítnuta vystihuje celý film. Bleh. ()

Haymar

Problémem Enough je nedotaženost po všech stránkách. J.Lo - ač není kdovíjaká herečká, se snaží! Ovšem zůstává na půli cesty (ten přerod z beránka ve vlka ji prostě nežeru)! To samé v bleděmodrým se dá říci o Aptedově režii - ač dělá co může (a náznaky dobré atmosféry tam vážně byly), nedaří se mu udržet "to správné" napětí po "tu správnou dobu". Ani Bill Campbell a Noah Wyle nejsou coby záporáci vůbec přesvědčiví. Celé to asi nejlíp vystihují dvě slova: Příšerná Křeč (provázející celý fim, přitom z daného tématu se dalo vytřískat mnohem víc) ()

• Keď má Slim (Jennifer Lopez) v aute monológ a Gracie spí, herečka Tessa Allen v skutočnosti spala. (Arsenal83)
  • Počas scén natáčaných v Gig Harbor vo Washingtone sa vo filme objavilo niekoľko reálnych lovcov lososov. (Arsenal83)
  • Natáčelo se od 21. března do června 2001. Pro natáčení si filmaři vybrali Jižní Kalifornii, pláž v Santa Monice a malebná místa Brentwootu a Pasadeny. Potom se štáb přesunul do Seattlu. Scény z výcvikového tábora Krav Maga se natáčely v pevnosti Worden v Port Townsendu. (HappySmile)