Dost

Enough

Dosť!

Drama / Thriller

USA, 2002, 115 min

Já nevím co všem je, jak čtu komentáře všichni nenávidí J.Lo a její filmy - ale já si nemůžu pomoci, ale dle mého názoru jsou horší herci. Mě se tenhle film líbil, námět byl zajímavý a JLo se svého úkolu určitě nezhostila tak strašně jak říkáte. No ale kdo je bez viny první hoďte kamenem. Já jsem byla prostě spokojená.(5.5.2008)

Jennifer Lopez skutečně nebude nikdy nijak velkou herečkou a i její filmografie spíš obsahuje velmi slabé kousky,nicméně Dost řadím rozhodně k tomu lepšímu z její dosavadní kariéry.Ikdyž je to celé dost přitažené za vlasy,má to nějaký ten spád i děj,chvílemi je to docela i napínavé,ale konec je pak samozřejmě tradičně Hollywoodsky doje*aný se všemi osvědčenými stupidními praktikami.Celkově koukatelný a neurazí,ale ani s tímto snímkem JLo neprorazila.(22.7.2008)

• mm13

Mohol to byť vynikajúci pilot, ktorý by sa skončil v momente, kedy hlavná hrdinka začne trénovať alebo hoci ešte aj nejakých pár scén pred tým. Keby si vtedy tvorcovia povedali "Dosť! - a teraz urobíme niečo nečakané..." a to NEČAKANÉ rozvinuli v rámci nie veľmi naťahovanej minisérie, mohol to byť aj vynikajúci príbeh. Pretože Jennifer Lopez je kočka, hlavný zloduch zase "padouch" par excellence a ani ďalšie postavy nie sú bez potenciálu. Naviac réžia Michaela Apteda je, čo si budeme nahovárať, nadpriemerná tak akurát v rámci možností televíznej produkcie, v jej prostredí by mu to celkom išlo. Kto by sa ale neuživil ani v školskom divadle je scenárista... vlastne, aký scenárista? Toto na milión percent vzniklo v niektorom z tých scenáristických softvérov - ktorý škoda, že sa im tú spomínanú polhodinku pred koncom nezbláznil... za tú predstavu je tá druhá hviezdička.(16.9.2007)

52 % na takový zážitek? To si že mě opravdu děláte p-del. No a co, že je to o domácím násilí? Ale k filmu. Příběh je hodně děsivý a celkem dobrý. Herecké výkony byli super. Jeniffer Lopez se mi líbí jako zpěvačka, ale tady fakt válela. Ten její zadek je hezký ( teď mě prosím neukamenujte) dál bych čtyři, ale když vidím to ubohé hodnocení, tak 5* a 90%(29.5.2016)

Jennifer Lopez představuje silnou a odhodlanou ženu, která se postaví svému despotickému manželovi. Jednoho dne prostě řekne:“Dost !" Tento thriller se mi líbil svým námětem, škoda jen, že ve skutečnosti to takhle nefunguje. Ve filmu mi ale vadila samotná Jennifer Lopez, kterou, jak už jsem se zmínila ve filmu Cela, považuji za druhořadou herečku a představitelku spíše romantických filmů.(30.6.2009)

• - Pro natáčení si filmaři vybrali Jižní Kalifornii, pláž v Santa Monice a malebná místa Brentwootu a Pasadeny. Potom se štáb přesunul do Seattlu. Scény z výcvikového tábora Krav Maga se natáčely v pevnosti Worden v Port Townsendu. (HappySmile)

• - Jennifer Lopez se nechala zastupovat kaskadérkou jen v 5 % nebezpečných scén. (HappySmile)

• - Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (('Butcher'))