poster

Dost

 • USA

  Enough

 • Slovensko

  Dosť!

Drama / Thriller

USA, 2002, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • imf
  *

  Šetři mě J.Lo, tohle se fakt nedá vydržet ;) Važně míněný thriller o domácím násilí překlopený do akčního filmu podle pravidel "hrozba-trénink-pomsta", který vyčpěl už v sedmdesátých letech... Za Krav-Magu (bojové umění) v tomhle filmu bych nedal ani zlámaný pětník, stejně jako za přeslazenou J.Lo, která už skutečně neví co roupama točit. Od téhle hrůzy upalujte nadsvětelnou rychlostí...(16.1.2003)

 • campix
  **

  Totální béčková záležitost. Na film Dost nemůžete mít ani nějaké vyšší nároky než zabití času v nočních hodinách, když prostě není do čeho píchnout. Herci nejsou nijak dokonalý, story není také nijak promyšlená a několik věcí, které dělá hlavní hrdinka v podání Jennifer Lopez, jsou úplně na hlavu. Prostě žádný úžasný filmový zážitek. Čistá rutina, která je po většinu času napínavá pouze minimálně.(25.2.2013)

 • Tythan
  ***

  Je to dobrý film. Takovej americkej. Jsou tam samozřejmě všechny ty pravidla, který musí mít každej americkej film a to je honička, v tomto případě je automobilová, jako většinou bejvá, pak že je tam nějaká blbost a tady je jich sice jenom opravdu pár, ale jsou tam a třetí zásada, bez které by to američani nepřežili a to, že to má happy end :-). Ale ten film se mi fakt líbil, až na to, že po různých intervalech je tam vždy nějaký komentář, třeba "můžeš utéct" a to mi přijde, že se to tam vůbec nehodí, akorát to kazí překvapení z následující scény, ale jinak dobrý.(16.8.2008)

 • Hennes
  *

  Celkem slibný začátek se překulil do hloupého thrilleru, kde se zjeví všuměl a akční hrdina, který se vyklube z obyčejné servírky. Týraná a bitá manželka opouští svého bohatého manžela a s malou dcerkou rozjede velkou akci útěku a změny identity. Je to velice fádní a prostě mě tenhle thriller vůbec nechytil.(17.7.2011)

 • Bobik9
  ****

  Jennifer mě od toho opravdu odrazovala a na první pokus jsem to ani nedokázal dokoukat. Když jsem se ale po roce k tomu dostal znovu, tak musím přiznat, že mě to mile překvapilo. Bylo to průhledné, herci na h*vno, ale mělo to slušnou atmosféru. A nic víc a nic míň bych k tomuto filmu nepotřeboval. Je to jednoduché, rychlé a překvapivě záživné.(24.6.2012)

 • - Role Jennifer Lopez byla původně zamýšlena pro Sandru Bullock. (HappySmile)

 • - Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (('Butcher'))

 • - Bojová technika, kterou se učí Slim, je izraelská technika sebeobrany Krav Maga (kontaktní boj). (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace