Dost

Enough

Dosť!

Drama / Thriller

USA, 2002, 115 min

Poměrně vydařené drama. Jennifer svou roli zvládnla, jak jen dokázala. Ve filmu se mi ale nelíbí několik nelogičností, které vás napadnou, aniž se musíte hluboce zamýšlet, co byste dělali vy sami. Člověk ve stresu nemyslí asi na hodně věcí,ale na některé by si přeci jen dal pozor. Myslím že solidní trojka odpovídá tomu, že jsem se u fulmi nenudila a atmosféra se povedla.(16.11.2010)

Navzdory místnímu opovržení, navzdory všem lapsům ve scénáři, navzdory všem klišé, navzdory výkonu Jennifer Lopez,.. nenudil jsem se. (možná proto, že mám rád přiběhy slabých, kteří se odhodlají bojovat).. Bylo to svižné a bez hluchého místa, mělo to pár dobrých momentů a padoucha, který byl fakt na zabití..(4.9.2008)

Vsadím se, že pokud byste napsali do Googlu výraz "Tradiční americký popcornový thriller", minimálně mezi prvními třemi nabídkami by vám to vyhodilo tento film :-). "J-Low" je sice určitě lepší herečka než zpěvačka, ale to ještě neznamená, že je dobrá, je spíš podprůměrná, ale dá se přežít. Mě tu určitě víc bavila výjimečně talentovaná a krásná herečka Juliette Lewis. Snímek "Dost" není originální ani náhodou, ale i tak mi přišel super, protože naprosto splnil moje očekávání. Celkově jsem byl spokojený poměrně dost.(22.12.2011)

Hneď začnem od toho začiatku,keď sa stretli.Slim v podniku balil chlap,k tomu sa pripojí druhí s tím že ten chalan sa stavil,že ju dostane do postele.Ale vobec jej nenapadlo že to mohol byt on čo sa stavil a že pred nou zahrali len pekné divadielko,čo funguje na naivky.A jasné že to zabralo aj na Slim a toho paka si vzala.A potom sa začala čudovať,že jej milý manžel je neverný a ešte aj násilník,ktorý ju začne týrať.No a raz povie dosť.Dosť silný príbeh o domácom násilí páchané na žene,kde aj tak najviac trpí dieťa v tomto prípade jej dcéra.Len tento príbeh je dosť slabý,vobec som mu neveril že to može byt skutočnosť a tých náhod čo tam bolo tak som mal dosť.Z tohto filmu sa dalo vytrieskať viac,ale kde máte veľmi prehľadný a predvídateľný príbeh skoro bez napatia tak to troška zamrzí.Lebo vobec mi nebolo ľúto Slim a ja si myslím že by malo keď je to o domácom násilí.A to finále nabité klišovosťou a totálne bez nápadu.J.Lo je priemerná herečka aj tu to dokázala.Ale hlavný zaporák B.Cambell ako šialený manžel bol dosť presvedčivý.Za priemerný film priemerne hodnotenie.(15.2.2014)

• Hennes

Celkem slibný začátek se překulil do hloupého thrilleru, kde se zjeví všuměl a akční hrdina, který se vyklube z obyčejné servírky. Týraná a bitá manželka opouští svého bohatého manžela a s malou dcerkou rozjede velkou akci útěku a změny identity. Je to velice fádní a prostě mě tenhle thriller vůbec nechytil.(17.7.2011)

• - Bojová technika, kterou se učí Slim, je izraelská technika sebeobrany Krav Maga (kontaktní boj). (HappySmile)

• - Role Jennifer Lopez byla původně zamýšlena pro Sandru Bullock. (HappySmile)

• - Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (('Butcher'))