poster

Dost

 • USA

  Enough

 • Slovensko

  Dosť!

Drama / Thriller

USA, 2002, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • K.I.N.G.
  ***

  Vsadím se, že pokud byste napsali do Googlu výraz "Tradiční americký popcornový thriller", minimálně mezi prvními třemi nabídkami by vám to vyhodilo tento film :-). "J-Low" je sice určitě lepší herečka než zpěvačka, ale to ještě neznamená, že je dobrá, je spíš podprůměrná, ale dá se přežít. Mě tu určitě víc bavila výjimečně talentovaná a krásná herečka Juliette Lewis. Snímek "Dost" není originální ani náhodou, ale i tak mi přišel super, protože naprosto splnil moje očekávání. Celkově jsem byl spokojený poměrně dost.(22.12.2011)

 • Hennes
  *

  Celkem slibný začátek se překulil do hloupého thrilleru, kde se zjeví všuměl a akční hrdina, který se vyklube z obyčejné servírky. Týraná a bitá manželka opouští svého bohatého manžela a s malou dcerkou rozjede velkou akci útěku a změny identity. Je to velice fádní a prostě mě tenhle thriller vůbec nechytil.(17.7.2011)

 • Ryuuhei
  ***

  Typická thrillerovka, kde převládá neustálý pocit napětí. A to já mám rád. Sice docházelo mnohdy k nelogickému vývoji děje (proč kupovat barák v maloměstě a neschovat se v anonymitě velkoměsta). Jinak co se mi líbilo, že hrdinka byla bojovnice a nenechala nikdy osud na náhodě. Tedy, její plán typu co kdyby a neustálá připravenost z ní dělala výjimku podobných filmů. 60%(27.2.2018)

 • sinp
  **

  Neobyčejně blbá slátanina. Přitom tenhle film nezařízl režisér (průměrný) ani scénárista (průměrný). Spíš představitelka hlavní role předvádí tragédii, že by nad ní Antičtí dramatici žasli.... Symbol její proměny v sobě nese znak vypočítavosti a chyba se zrodila už v zárodku, tahle herečka či zpěvačka se z principu měla takovému námětu vyhnout obloukem, svou přítomností s toho udělala leda zoufale parodující nanicovatost.(29.11.2005)

 • ladko
  ***

  Jennifer Lopez má k herectvu ďaleko asi ako ja k napísaniu diplomovky:(. Čo zdvíha túto feministickú agitku z podpriemeru je slušný zvrat týkajúci sa Noaha Wyla asi v strede filmu a slušný Billy.(5.2.2007)

 • - Jennifer Lopez se nechala zastupovat kaskadérkou jen v 5 % nebezpečných scén. (HappySmile)

 • - Role Jennifer Lopez byla původně zamýšlena pro Sandru Bullock. (HappySmile)

 • - Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (('Butcher'))

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace