Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (163)

imf 

všechny recenze uživatele

Šetři mě J.Lo, tohle se fakt nedá vydržet ;) Važně míněný thriller o domácím násilí překlopený do akčního filmu podle pravidel "hrozba-trénink-pomsta", který vyčpěl už v sedmdesátých letech... Za Krav-Magu (bojové umění) v tomhle filmu bych nedal ani zlámaný pětník, stejně jako za přeslazenou J.Lo, která už skutečně neví co roupama točit. Od téhle hrůzy upalujte nadsvětelnou rychlostí... ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Tak tohle fakt ne. Zdá se, že J.Lo se rozhodla točit jeden strašnější film za druhým, prezentovat se jako žena, schopná být krasavicí i nekompromisní ženou, která se vyrovná i Rambovi. Tenhle film je tak průhledný, nudný, nenápaditý, že se z toho dělá divákovi špatně. Jestli Angel Eyes byl nesnesitelný film, tak tohle je hotový očistec. Bojím se, v čem bude hrát Lopez příště. ()

Reklama

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Jennifer Lopez musela mít hodně těžké dětství. Soudím podle toho, jak se zuřivě snaží přesvědčit celý svět, že vše, na co sáhne, umí. Kdo jí přehlédne jako herečku, vnutí mu svůj zpěv nebo parfém a to ještě udělá největší plus ze svých disproporcí. Tady hraje servírku, která čte Jamese Joyce, ale chlapa si vybere blbě. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack David Arnold: 1. Give Me a Sign [5:23] ,2. F.B.I.? [4:40] ,3. A New Leaf [1:44] ,4. Slim and Joe [2:03] ,5. Get Out of the House [7:15] ,6. Goodbye Gracie [1:43] ,7. Training Day [3:11] ,8. Breaking In [2:23] ,9. Setting the Trap [5:42] ,10. Fight Club [8:50] ,11. One of the Lucky Ones [1:37] ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Vieš, čo ma zaujíma? Prečo práve ona? Dostali sme do postele toľké...“ – „Asi to bola láska.“ Príšerne „naschvál“ napísaný scenár, ktorý musí až uraziť každú obeť domáceho násilia. Pipenka Jennifer Lopezová má krásnu dcérenku, ale zlý muž ju bije a má kamarátov na vysokých miestach (trápna scéna s „falošnými agentmi FBI“) a tak sa rozhodne mu utiecť. Lenže pred psychopatmi tohto sveta niet úteku a tak... bože, bože, bože, oproti tomuto schematickosťou a tuctami klišé rozčuľujúcemu podpriemeru je i priemerný film NOCI S NEPRITEĽOM s Juliou Robertsovou veľdielo a to už je čo povedať. Apted (AGATHA, GORILY V HMLE, JEDEN SVET NESTAČÍ) sklamal. Tento film ma štve vždy, keď z neho vidím čo i len minútu. Dokonca aj herci, ktorí bývajú „štandardne dobrí“, ako Noah Wyle z „Pohotovosti“ alebo Juliette Lewisová, sú strašní (len Fred Ward zo série CHVENIE fajn). Hnusne naivné náhody nekomentujem (trajekt). ()

Galerie (26)

Zajímavosti (5)

  • Jennifer Lopez se nechala zastupovat kaskadérkou jen v 5 % nebezpečných scén. (HappySmile)
  • Bojová technika, kterou se učí Slim, je izraelská technika sebeobrany Krav Maga (kontaktní boj). (HappySmile)

Reklama

Reklama