Dost

Dosť!

Drama / Thriller

USA, 2002, 115 min

• KevSpa

Tak tohle fakt ne. Zdá se, že J.Lo se rozhodla točit jeden strašnější film za druhým, prezentovat se jako žena, schopná být krasavicí i nekompromisní ženou, která se vyrovná i Rambovi. Tenhle film je tak průhledný, nudný, nenápaditý, že se z toho dělá divákovi špatně. Jestli Angel Eyes byl nesnesitelný film, tak tohle je hotový očistec. Bojím se, v čem bude hrát Lopez příště.(14.6.2002)

• Marek1991

Film vyzerá ako celkom podarený thriller, má dosť originálnu tému rodinného násilia a problémov so zákonmi, vo vyspelých krajinách už to je pomenej, ale vo svete je to stále aktuálne. Avšak čo to bol za nápad, to vyriešiť takto pomstou, násilím proti násiliu. Navyše mi akosi nejde do hlavy prepadnutie kamaráta násilníka v dome a následné zistenie, že spolu vo všetkom idú. Taktiež zmeny účesov boli dosť radikálne u postavy Slim. Tento film je taká feministická naivná agitka, však to mohlo dopadnúť úplne opačne. Že sú niektorí muži horší ako svine je jasné, ale tento film sa nedá brať veľmi vážne.(28.1.2013)

Vsadím se, že pokud byste napsali do Googlu výraz "Tradiční americký popcornový thriller", minimálně mezi prvními třemi nabídkami by vám to vyhodilo tento film :-). "J-Low" je sice určitě lepší herečka než zpěvačka, ale to ještě neznamená, že je dobrá, je spíš podprůměrná, ale dá se přežít. Mě tu určitě víc bavila výjimečně talentovaná a krásná herečka Juliette Lewis. Snímek "Dost" není originální ani náhodou, ale i tak mi přišel super, protože naprosto splnil moje očekávání. Celkově jsem byl spokojený poměrně dost.(22.12.2011)

• waska

Inteligentní servírka, které se zamiluje do náhodného kolemdoucího. A z něj se vyklube násilník. Ale až po pár letech. Dřív na něm samozřejmě nebylo nic poznat. Takže se nechá mlátit, ale tajně se učí kun-fu, aikido, kendo a co já vím ještě a nakonec nehodnému manžílkovi zmaluje pusinku pěkně do ruda. Jennifer Lopez je sice pěknej kus ženský, ale herečka je naprosto mizerná.(2.2.2009)

Je to dobrý film. Takovej americkej. Jsou tam samozřejmě všechny ty pravidla, který musí mít každej americkej film a to je honička, v tomto případě je automobilová, jako většinou bejvá, pak že je tam nějaká blbost a tady je jich sice jenom opravdu pár, ale jsou tam a třetí zásada, bez které by to američani nepřežili a to, že to má happy end :-). Ale ten film se mi fakt líbil, až na to, že po různých intervalech je tam vždy nějaký komentář, třeba "můžeš utéct" a to mi přijde, že se to tam vůbec nehodí, akorát to kazí překvapení z následující scény, ale jinak dobrý.(16.8.2008)

• - Na Zlatou malinu v kategorii nejhorší herečka byla za svůj výkon nominována Jennifer Lopez. Herečka byla rovněž po 9 nominacích a dvou výhrách nominována na nejhorší herečku dekády. (('Butcher'))

• - Pro natáčení si filmaři vybrali Jižní Kalifornii, pláž v Santa Monice a malebná místa Brentwootu a Pasadeny. Potom se štáb přesunul do Seattlu. Scény z výcvikového tábora Krav Maga se natáčely v pevnosti Worden v Port Townsendu. (HappySmile)

• - Role Jennifer Lopez byla původně zamýšlena pro Sandru Bullock. (HappySmile)