poster

Dost

 • USA

  Enough

 • Slovensko

  Dosť!

Drama / Thriller

USA, 2002, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ryuuhei
  ***

  Typická thrillerovka, kde převládá neustálý pocit napětí. A to já mám rád. Sice docházelo mnohdy k nelogickému vývoji děje (proč kupovat barák v maloměstě a neschovat se v anonymitě velkoměsta). Jinak co se mi líbilo, že hrdinka byla bojovnice a nenechala nikdy osud na náhodě. Tedy, její plán typu co kdyby a neustálá připravenost z ní dělala výjimku podobných filmů. 60%(27.2.2018)

 • lekr
  *

  Jennifer Lopez se tady moc nepředvedla. Hraje dobře ale ve špatném filmu. Film se jejímu životu než ji začně manžel týrat věnuje jen velmi málo a snaží se navíc děj členit do kapitol které po tom co jí manžel ublíží zničehonic zmizí.....to sem teda nepochopil....ta zápletka možná není špatná ale ne moc dobře zpracovaná a film by se mohl klidně o pár zkrátit.....prostě dle mě je tohle propadák....(15.9.2009)

 • K.I.N.G.
  ***

  Vsadím se, že pokud byste napsali do Googlu výraz "Tradiční americký popcornový thriller", minimálně mezi prvními třemi nabídkami by vám to vyhodilo tento film :-). "J-Low" je sice určitě lepší herečka než zpěvačka, ale to ještě neznamená, že je dobrá, je spíš podprůměrná, ale dá se přežít. Mě tu určitě víc bavila výjimečně talentovaná a krásná herečka Juliette Lewis. Snímek "Dost" není originální ani náhodou, ale i tak mi přišel super, protože naprosto splnil moje očekávání. Celkově jsem byl spokojený poměrně dost.(22.12.2011)

 • Tsuki003
  ***

  Nemyslím si, že to bylo až tak zlé. Hraní Jennifer Lopez mi nepřišlo natolik neschopné jako ostatním a až na místy prapodivný scénář to byl normální, průměrný film. Kdyby se to lépe zpracovalo, učitě mohl mít i větší úspěch, především mluvím o happyendu, který mohl být aspoň trochu realističtější. Ale téma je dobré a mělo by se o tom mluvit...(25.2.2013)

 • klerik
  ***

  Niektorým napadlo, že Julia Roberts odštartovala svoju "vážnu" kariéru filmom NOCI S NEPRIATEĽOM.Tak prečo by to nevyšlo aj JLo? Tak predovšetkým preto, že film je žánrovo nevyvážený a zaváňa béčkovosťou (finále). Ale v podstate je to priemer zrovnateľný s vyššie spomenutou tuctovkou. Rozdelenie na kapitoly je vyslovene trápne, ale občas to je napínavé. Feministky určite zaujme aj napriek malej uveriteľnosti...(29.3.2009)

 • - Pro natáčení si filmaři vybrali Jižní Kalifornii, pláž v Santa Monice a malebná místa Brentwootu a Pasadeny. Potom se štáb přesunul do Seattlu. Scény z výcvikového tábora Krav Maga se natáčely v pevnosti Worden v Port Townsendu. (HappySmile)

 • - Role Jennifer Lopez byla původně zamýšlena pro Sandru Bullock. (HappySmile)

 • - Jennifer Lopez se nechala zastupovat kaskadérkou jen v 5 % nebezpečných scén. (HappySmile)