Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Lumpos

Poměrně vydařené drama. Jennifer svou roli zvládnla, jak jen dokázala. Ve filmu se mi ale nelíbí několik nelogičností, které vás napadnou, aniž se musíte hluboce zamýšlet, co byste dělali vy sami. Člověk ve stresu nemyslí asi na hodně věcí,ale na některé by si přeci jen dal pozor. Myslím že solidní trojka odpovídá tomu, že jsem se u fulmi nenudila a atmosféra se povedla. ()

lekr

Jennifer Lopez se tady moc nepředvedla. Hraje dobře ale ve špatném filmu. Film se jejímu životu než ji začně manžel týrat věnuje jen velmi málo a snaží se navíc děj členit do kapitol které po tom co jí manžel ublíží zničehonic zmizí.....to sem teda nepochopil....ta zápletka možná není špatná ale ne moc dobře zpracovaná a film by se mohl klidně o pár zkrátit.....prostě dle mě je tohle propadák.... ()

MM_Ramone

Mám rád Jennifer Lopez. Dokonca až tak, že som si ju zaradil do svojho profilu medzi obľúbené herečky. Viem, že jej herecké kvality nie sú nijak výnimočné. To však hravo vyváži inými prednosťami. Je to skutočne nádherná žena s krásnou tvárou, zvodným úsmevom, dokonalou postavou. To mi doposiaľ vždy stačilo. Nič viac som neočakával. No tento snímok, "Dosť!", ma dosť sklamal. Scenár je povrchným, nesúrodým, šablonovitým zhlukom všetkých možných žánrou. Začína to skoro ako komédia, potom to prejde do romantického filmu, neskôr vážnej, vzťahovej drámy a vyvrcholí to ako akčný thriller. Je tam všetko a vlastne dohromady nič. Ale veď hlavné predsa je, že tam je J.Lo, no nie? ** ()

Haymar

Problémem Enough je nedotaženost po všech stránkách. J.Lo - ač není kdovíjaká herečká, se snaží! Ovšem zůstává na půli cesty (ten přerod z beránka ve vlka ji prostě nežeru)! To samé v bleděmodrým se dá říci o Aptedově režii - ač dělá co může (a náznaky dobré atmosféry tam vážně byly), nedaří se mu udržet "to správné" napětí po "tu správnou dobu". Ani Bill Campbell a Noah Wyle nejsou coby záporáci vůbec přesvědčiví. Celé to asi nejlíp vystihují dvě slova: Příšerná Křeč (provázející celý fim, přitom z daného tématu se dalo vytřískat mnohem víc) ()

thorewi

S přimhouřenýma očima byl film po celou dobu průměrný (když přehlédneme ten naprosto "originální" scénář), v dobré náladě i koukatelný, ale ten konec byl natolik příšerný, že víc jak jednu hvězdičku si to nezaslouží. Jennifer Lopez by se měla asi přejmenovat na Rambo woman a jít se mlátit někam do rignu a ne na filmové plátno. ()

• Neskôr po natáčaní Jennifer Lopez priznala, že natáčanie filmu považovala za veľmi traumatické a čiastočne mu pripisovala svoje nervové zrútenie. (Arsenal83)
  • Tento film byl uveden do kin v roce 2002. Ale natáčelo se před rokem 2001. Je tam scéna, kdy Slim (Jennifer Lopez) čeká na svou dceru na letišti. Čeká na ni u příletové brány. To bylo změněno po 11. září 2001. (veronikajel)