Pomáhat, chránit a lhát. Tajemství vyplouvá na povrch. Mladému policistovi je přidělen okrsek Queens, sousedství kde vyrůstal. Pracuje velmi tvrdě, aby zajistil svojí ženu a nemocnou dceru. Ale když staré tajemství vyplouvá na povrch, hrozí, že jeho život bude v troskách. Anonymní zdroj totiž odhalí nové informace, že se policisté snaží ututlat nevyřešený případ vraždy dvou chlapců. Tato skutečnost vyvolá sled událostí, které otřesou celým sousedstvím. (oficiální text distributora)

MarsVl

Jako nebylo to úplně nezajímavé, nápad byl dobrý, a od takový herců jaké tento film měl, bych čekal něco více. Nicméně na to, že film měl jen 90 minut, tak kromě konce to bylo neskutečně zdlouhavé, obzvlášť scény s Tracy Morganem. 3* ()

RobbieM@N

Zas tak špatně to natočené není, bohužel scénář omýlá jednu věc neustále dokola, až ta celá pointa začne být otravná. Flashbacky svoje místo mají, ale nemusely by plést diváka. Všechny tyhle zápory přebíjí úplná neschopnost Channinga změnit aspoň mírně svoji hereckou polohu v průběhu filmu, Bůh ví že pro dramata se nenarodil. Taková komedie (v 21 Jump Street exceloval) je pro něho ideální, burana nikdo neumí zahrát lépe než on. ()

kubilov

V posledních letech se Al Pacino objevuje střídavě v dost špatných a v docela slušných filmech, ale co se týče Son of No One, je naprosto jasné, která varianta byla zrovna tenhle film. Vyšla z toho dost podprůměrná kriminálka s příliš moc dětmi, ale aspoň s docela slušnými herci. Knírač Channing, neusmívající se Katie, policajt Ray a božský Al, který tentokrát příliš božský nebyl. Neočekávám, že bych si tenhle film udržel v paměti dlouho. ()

johnsnow odpad!

veľká americká lúpež sa mi páčila ale tu je síce plejáda známych hercov ale čo z toho keď nemajú čo hrať a čo sa týka Tatuma s tým fúzikom vyzerá riadne debilne. ()

DonBraso

Třetí Montiel a taková sonda nic neřikající nudy.To jsem byl doopravdy v šoku,protože film byl vážně pohřbený už se svým grodo šodo minulostí.Kdo viděl předešlé snímky,je víceméně doma.Bohužel jsem se nudil,nejdřív jsem nechápal souvislost,že to bude tak hrozný,z tohohle se mohlo třískat na pořádný plamen,ale žár se začal dělat ke konci filmu,kde nastoupila složka jménem krimi. Někdo začal psát dopisy a hlavního hrdinu to začlo žrát a hle už to začínalo to být trochu férový.Na to,že tam hrál už sice dědek Al Pacino a je z nich nejlepších herec,tak tam byl spíše do počtu,ale to u všech.Hlavní děj byl jasně daný.Film dobrý,ale člověk si na prdel vážne nesedne,protože téma je hodně špatný.PS:Akční :D ()

CrazymanM

Žádná sláva,průměrná kriminálka,prostě pár dobrých herců v nepříliš originálním filmu.Samozřejmě jsem už viděl horší,ale až se mě někdo tak za měsíc zeptá,o čem to bylo,asi budu hodně přemýšlet a vzpomínat!!! ()

dokec

no co si budeme povidat , nechapu jak mohl muj milovany Al Pacino hrat tady v teto koko*ine , to i ty Opravnene vrazdy jsou proti tomuto skvost....vubec me film nezaujal, Channing Tatum proste nehraje dobre a na to, jake ma film obsazeni jsem cekal o dost lepsi kousek ... imdb 5,1 ... ()

rafix

Je to příšerný děj ale dalo se na to koukat jenom proto, že to zachraňovaly Al Pacino a Channing Tatum. ()

nightstalker

Z filmu mám smíšené pocity, slušné herecké výkony potápí v celku absurdní scénář, který jsem tak úplně nepochopil. Zpříjemnění filmu pro mě pak bylo Pacinovo neodmyslytelné charisma. ()

minnamay

Podivuji se nad tak nízkým hodnocením filmu, protože příběh je velmi napínavý a flashbacky nejsou předvídatelné jako se to stává u mnoha dalších podobných "dramadetektivek". Myslím, že Channing zde podal zatím svůj nejlepší výkon, líbí se mi atmosféra filmu, celkové herecké obsazení a hudba. Já dávám 5. ()

fabregas1

Mladý policista je přiřazen jako pochůzkář do čtvrti, kde vyrůstal. Stará tajemství, která měla zůstat navždy pohřbená, mu opět hrozí zničením života i jeho rodiny.Herci jak vstali,tak šli hned na plac a tak dopadl i celý film,pomalý a naprosto zbitečný. ()

Lakenzi

Začátek filmu dobrý, potom to celkově upadá až to vyústí ve špatný konec. Dalo se z toho vytřískat mnohem víc. Jinak Channing se mi líbil. ()

ELDoctorow

Kde sú tie časy, keď meno Al Pacino zaručovalo aspoň akú takú kvalitu? Ja teda neviem kde, čo však viem je, že niekto si s nimi poriadne dobre vytrel riť. ()

desnik

Takových podobných filmů už spatřilo světlo světa....ale tenhle patřil alespoň pro mě k těm lepším průměrům... ()

chytri

Musím uznat, že pro mě velice milé překvapení. Film měl sice malinko pomalejší spád, ale to v tomto případě příliš nevadilo. ()

Signore

Film má solidně depresivní atmosféru a v závěru nabízí i zajímavé otázky, ale ty okamžitě devalvuje tím, že celé "rozuzlení" je - při jen trochu hlubším zamyšlení - neuvěřitelně pitomé. ()

Bragi66

Al Pacino tam hraje vyšetřovatele, ale není to gangsterka, jak by se dalo očekávat, ale takové "sociáldrama" z Qeens (část města New York, kde bílí jsou v menšině - méně než 40 %). Prolínají se tam sice dvě časové roviny, ale žádné akční šup sem - šup tam, spíše taková sociální vyprávěnka. ()

Youth

Film, který měl na víc. I přes celkem slušný příběh a zajímavé herecké obsazení, se vše nakonec slije do nudného a ničím nepřekvapujícího krimi pokusu. Souhlasím s maddym, "mdlé" je to slovo, které tento film vystihuje dokonale. ()

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

The Rock a Hemsworth: Pro ranec dolarů

06.01.2012

Akční hrdina minulého a podle traileru na G.I. Joe: Retaliation i tohoto roku Dwayne Johnson pokračuje v linii filmů, ve kterých spíš někdo dostane nakládačku, než objetí od šťastné rodiny.… (více)

Pacino a Tatum na policii

Pacino a Tatum na policii

19.02.2010

Podivuhodná herecká kombinace. Ale nechme se překvapit – Channing Tatum patří mezi nejsnaživější hollywoodské mládence. V policejním thrilleru Son of No One, který pro Nu Image/Millenium Films natočí… (více)