Reklama

Reklama

VOD (1)

Disney DVD vám přináší unikátní zážitek: rozšířenou verzi filmu Rande s hvězdou, která obsahuje nejen exkluzivní prodlouženou hudební scénu “Got to Believe”, ale také bonusový snímek Rock-Along a tři hudební videoklipy! Dejte si Rande s hvězdou, tedy s okouzlující mladou popovou hvězdou Christopherem Wildem (Sterling Knight), kterého náhoda svede dohromady s dívkou z malého města, Jessicou Olsen (Danielle Campbell), a prožijte spolu s nimi jejich báječné hollywoodské dobrodružství.Celá vaše rodina si tento originální hudební Disneyho film, doplněný o videoklipy a dosud neuvedené záběry, zamiluje! V Rande s hvězdou prostě “Got to Believe”! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (48)

kagemush odpad!

všechny recenze uživatele

Zas jeden film,ke kterému jsem se dostal jak hluchoněmej bezrukej k houslím.- Onehdy po obědě jsem byl na gautchi chycen za pazouru a že ať taky jednou setrvám u nějaký romantiky. I díky tomu ,že tomudle se programově vyhýbám,nemusím mít ve svých hodnoceních tolik odpadů (odpad jsem dal jen párkrát,většinou pro velký zklamání kterýho se mi dostalo). Ani tohle jsem nechtěl hodit do odpadu,nechtěl jsem to hodnotit vůbec. Nejenže nepatřím do cílovky takových blbostí (snad jsem tam nepatřil ani v patnácti,alespoň doufám),ale hlavně vlastně moc nechápu jako vo co gougou.-I v mém věku se občas na pohádku kouknu (a taky už bych asi měl být maličko jinde),jakože dobro,zlo,princezny,zlý čarodějnice....,znáte to,-ale protože u tohodle jsem si tentrokrát nedovolil usnout,jak to jindy u podobných skvostů dělám(byl jsem několikrát zkontrolován), nešlo utýct hlavně vybroušeným dialogům a škubání obličeje mladého zpěváka,toho času hvězdy,vydávané za jeho herecké etudy ,když už pominu neskutečnou story,usoudil jsem ,že Tohle a takhle není jen nablblý filmeček,ale i trochu manipulace s nezkušenými mozečky.Aneb jak děvče ze střední dobře situované vrstvičky i výše pohlédnouti může.Fuj. Nemám jinou zkušenost s podobnými ,,dílky",můžu se hóódně mýlit,ale nějak jsem usoudil že pro mozky koukačů na Tohle je Tohle mnohem nebezpečnější než kdejakej nepřístupnej brutální horror (potom se určitě zblbne pomaleji).o Bergmanovi ani nemluvě.---No a když to skončilo,má polovička osušila si koutky ok a povídá - ,,teď bys tam moh hodit třeba ty Hory zalité krví,prej je to taky dobrý!"--Rozumíte tomu?? ()

lussy.diamond 

všechny recenze uživatele

Žádný přelomový film to není.Obsazení, námět i zpracování je průměrné.Konec je jasný už od prvních 10 minut filmu, ale když jej vezmu z průměru filmů Disney Original v poslední době (High School Musical, Camp Rock...), tak mohu říct, že je z nich nejlepší.Není třeba nad ním přemýšlet a tak je super jako odreagování nebo dojemné poplakání.I když tenhle typ filmů nemám příliš v lásce, tento mi nejde vyloženě proti srsti.Osobně jsem se nejvíc pobavila u hlášky "Myslíš, že všechno spravíš, když mi teď zazpíváš? - Ano... Ne... Teda jasně, že ne" =) ()

carly 

všechny recenze uživatele

Sterling Knight je rozkošný a ja nemám problém uveriť, že by očaril aj nedobrovoľný prívesok jeho najväčšej fanynky. čo už viem pochopiť menej je, čím ho očarila oná neustále nasrdená slečna. až na jej morálne poučenie na záver to bol veľmi príjemný filmík s celkom slušnou hudbou. len ju som mala väčšinu času chuť vziať niečím po hlave, aby sa spamätala ()

Skautka 

všechny recenze uživatele

Jako jeden z mnoha filmů u nichž se dá předpokládat jak asi dopadne. Písničky jsou dobré a chytlavé, ale za chvíli zní stejně ohraně jako herecký výkon Danielle Campbell. Už mě netrapte a nedávejte to. V zoufalé touze shlédnou alespoň jeden polibek? Co to mělo být? Takhle končí americký film happyendem? Tak to vůbec! Pryč s tím. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (4)

  • Snímka sa nakrúcala v Los Angeles. (Tolf)
  • Sterling Knight skutočne naspieval niektoré z pesničiek vo filme, ako napr. "StarStruck" alebo "Hero". (Tolf)
  • Premiéru filmu na Disney Channel sledovalo 6,5 milióna divákov. (Tolf)

Reklama

Reklama