Rande s hvězdou (TV film)

StarStruck

Rande s hviezdou

StarStruck

Muzikál / Rodinný

USA, 2010, 90 min

• kagemush

Zas jeden film,ke kterému jsem se dostal jak hluchoněmej bezrukej k houslím.- Onehdy po obědě jsem byl na gautchi chycen za pazouru a že ať taky jednou setrvám u nějaký romantiky. I díky tomu ,že tomudle se programově vyhýbám,nemusím mít ve svých hodnoceních tolik odpadů (odpad jsem dal jen párkrát,většinou pro velký zklamání kterýho se mi dostalo). Ani tohle jsem nechtěl hodit do odpadu,nechtěl jsem to hodnotit vůbec. Nejenže nepatřím do cílovky takových blbostí (snad jsem tam nepatřil ani v patnácti,alespoň doufám),ale hlavně vlastně moc nechápu jako vo co gougou.-I v mém věku se občas na pohádku kouknu (a taky už bych asi měl být maličko jinde),jakože dobro,zlo,princezny,zlý čarodějnice....,znáte to,-ale protože u tohodle jsem si tentrokrát nedovolil usnout,jak to jindy u podobných skvostů dělám(byl jsem několikrát zkontrolován), nešlo utýct hlavně vybroušeným dialogům a škubání obličeje mladého zpěváka,toho času hvězdy,vydávané za jeho herecké etudy ,když už pominu neskutečnou story,usoudil jsem ,že Tohle a takhle není jen nablblý filmeček,ale i trochu manipulace s nezkušenými mozečky.Aneb jak děvče ze střední dobře situované vrstvičky i výše pohlédnouti může.Fuj. Nemám jinou zkušenost s podobnými ,,dílky",můžu se hóódně mýlit,ale nějak jsem usoudil že pro mozky koukačů na Tohle je Tohle mnohem nebezpečnější než kdejakej nepřístupnej brutální horror (potom se určitě zblbne pomaleji).o Bergmanovi ani nemluvě.---No a když to skončilo,má polovička osušila si koutky ok a povídá - ,,teď bys tam moh hodit třeba ty Hory zalité krví,prej je to taky dobrý!"--Rozumíte tomu??(20.6.2010)

• Skautka

Jako jeden z mnoha filmů u nichž se dá předpokládat jak asi dopadne. Písničky jsou dobré a chytlavé, ale za chvíli zní stejně ohraně jako herecký výkon Danielle Campbell. Už mě netrapte a nedávejte to. V zoufalé touze shlédnou alespoň jeden polibek? Co to mělo být? Takhle končí americký film happyendem? Tak to vůbec! Pryč s tím.(19.9.2011)

• djcremo

Hrôza a des. Jednak to už je klišé, ale aj klišé sa dá spracovať a natočiť lepšie. Som mal pocit, že to je niečo ako Hannah Montana v mužskom prevedení. Hysterické fanynky, "veľká" hviezda, bežné normálne dievča. Nabudúce sa už radšej takýmto podobným filmom zďaleka vyhnem. Ináč plne sa stotožňujem s komentárom od kagemush(14.9.2010)

• Toja34

Jsem známá svým sklonem k romantismu, ale tohle je sračka. Včera jsem se super zasmála u Příběhu hraček 3, dnes mám pocit, že Ken oživl. Jestli jsou cílová skupina teens, tak ale slepí a hluší. Skončila jsem po deseti minutách, pohled na první oživlou barbínu Kena v hlavní mužské roli byl příliš nesnesitelný. Jméno Sterling Knight budiž v titulkách výstrahou "od teď až na věky".(7.7.2010)

• MichaelMyers112

Tak tohle už je vážně vrchol! Jo jsem zvyklej na ty nesmyslný Disneyovky co tam dávaj, ale tohle?! Já nechápu jak někdo může dát 5*. Tenhle film si nezaslouží ani jednu! No řeknětě kdo to dokoukal do konce? Já sice ano, ale s velmi, velmi mallími nervi. Tady není prostě nic! I herecké výkony jsou naprosto příšerné! Streling Knight je blbec a vždycky bude. Příšerný herec, příšerný zpěvák, jak se z něho mohla stát hvězda, to teda nechápu. A co se týče tý Danielle Campbell to radši nebudu komentovat. Tenhle film je odpad a vždycky bude. 0% a odpad!(30.6.2010)

• - Sterling Knight skutočne naspieval niektoré z pesničiek vo filme, ako napr. "StarStruck" alebo "Hero". (Tolf)

• - Premiéru filmu na Disney Channel sledovalo 6,5 milióna divákov. (Tolf)

• - Snímka sa nakrúcala v Los Angeles. (Tolf)