Temné léto

• USA Dark Summer

Mladý Daniel prolomí internetový profil své spolužačky a je odsouzený k domácímu vězení. Zdrcená Mona se před jeho očima zastřelí a její duch ho začne nekompromisně pronásledovat... (TV Prima)

Rodriguez

Solet nejspíš ujíždí na jednom braku za druhým... Grace či Dark Summer. Jedno dílko lepší než druhé a pro mne velké zklamání, že sem tuhle nudnou nudu překonal. Ale našli se i silnější momenty za které nedám odpad. 15% ()

cariada

Film nemá čím zaujmout, kluk má domácí vězení a straší ho spolužačka. Za pár týdnů ani nevíte o čem že to vlastně bylo. ()

uiu

Tak na tenhle nezávislák od studia, které nám přineslo třeba It Follows jsem se těšila a byla jsem dost zklamaná. Chápu, že doba jde dál a cca za 10 let horory budou muset odpovídat generaci dnešních teenagerů. Takže zápletka o klukovi, co se zamiluje do emo spolužačky, nabourá se jí do profilů na sociálních sítích a následně má soudně nařízené domácí vězení a zákaz se připojit na internet. Jelikož je rozenej hacker, na net se dostane a holka, kterou kyberšikanoval stalkováním mu zavolá na skype a vystřelí si před ním mozek. Následně jej pronásleduje její duch a volovinka typu Unfriended (2014) je na světě. ()

VanTom

Jakoby "umělecky" míchá režisér duchařinu a okultismus / čarodějnictví na sociálních sítích do uspávajícího, zmateného hororu, zabíraného zásadně v detailech a polodetailech (velmi rušící, nikoliv znepokojivé). Probrala mě pointa, než ji obratem "šokujícně" přetočili do nesmyslu. ()

Hanys_ odpad!

Slabá duchařina, která ani v nočních hodinách nenavodila nějakou horrorovou atmosféru. Stormarea tu navíc moc není. ()

lucijelucije

První polovina koukatalená, druhá jde do jiné sféry chápání, jež hraničí s naprostou hloupostí a nedůvěryhodností a totálně ten film rozbila. ()

Gray Wolfman

Velice příjemné, nenáročné překvapení, asi jako tenkrát Disturbia o které se tam taky mluví. Lekačky klasické, ale jsou tam zajímavé scénky, hlavně ta se seancí se mi obzvlášť líbila a zajímavý konec a poučení: Stalkování emařek se nevyplácí :-D ()

Flopik odpad!

Nehorázna nuda tu sa naozaj nedá nič pochváliť.Herci nesympatický a skoro každý vyzeral ako feťák...Hudba zlá vôbec sa mi nepáčila.Hlavná zápletka mohla byť zaujímavá no nebola.Natočené hrozne nekvalitne , duch tam vlastne ani nemá nejakú masku proste obyčajné dievča.Lakačky som tiež nepostrehol a nemať v sebe kávu asi by som zaspal.Koniec to viac ani pokaziť nemohol a po veľmi dlhej dobre bohužiaľ odpad. ()

Aurus

To že tenhle horor má 33% už napovídá že to je podprůměrnej a i špatnej horor ale pořád jsem se chtěl na tento film kouknout což nebyl moc dobrej nápad ale zas tak moc to špatný horor nebyl. No příběh je zajímavej ale není moc dobrej, postavy ujdou, hudba není špatná, atmosféra tu trochu je, napětí je zde tak dvakrát, lokace nejsou moc zajímavé a kamera filmu je docela ok. Za mě 3,5/10. ()

Heroine odpad!

Copak je na světě tak málo strašidelných věcí, které by mohly filmaře inspirovat? Nemyslím si. Nechápu teda, proč jsou horory tak málokdy strašidelné, jako třeba tenhle není ani trochu. ()

topi80

Pokud by šlo o domácí video, asi bych hodnotil vysoko, protože ponuré atmosféře prolnuté celým filmem rozhodně nelze upřít určitá působivost, jenže i tak zde chybí schopnost vtáhnout do děje a prožívat vše s hlavním hrdinou. Možná by pomohlo neodfláknout motiv oné obtěžované spolužačky, který by mohl držet celý film pohromadě. Takto šlo jen o 81 minut zajímavé atmosféry s příběhem, který vás ani nějak moc nezajímá. ()

intro

Nejprve jsem chtěl Dark Summer po půlce vypnout, ale statečně jsem vydržel:) Naštěstí druhých 40 minut film trochu zachránilo. Dávám 45 % ()

Dr.Abe

2,5, ze začátku to vypadá jako film spíš více o lásce než jako horor. Jinak běžná čarodějnická duchařina. ()

uprchlice odpad!

UPOZORNĚNÍ! TENTO FILM JE TAK NUDNÝ, ŽE BY PŘI NĚM MRTVÝ VSTAL Z HROBU, ABY TU "TÝVÝ" ROZSEKAL NA MADĚRU! Temné léto mi zatměnilo mysl totálním sračkovním scénářem, režií a vůbec vším okolo jeho vzniku. Nesmyslné, nudné a nelogické. Jak mohl film vzniknout? Vezměte filmy Disturbia a 30 a půl metru a vznikne toto. Proč? Protože někdo chtěl pobavit. Ale ouha! Nepovedlo se! Radši tento snímek zahrabat 30 metrů pod zem a už nikdy nepozřít jeho hořkost a slanost! ()

DeRoyce

Mladík dostane vedle domácího vězení také přísný zákaz používání sociálních sítí a psí obojek na nohu za nabourání se do profilu své spolužačky.. Zákaz s netem obejde a po připojení se na kecálka ho kontaktuje ona "postižená" spolužačka a zastřelí se v přímém přenosu webky.. Její duch po mladíkovi začne jít jako divej, jeho zloba se nezapomene otřít také o mladíkovo dva kamarády. Ti mu pomáhají objasnit celou gradující záhadu... Sympatický scénář, proč ne.. Škoda jen skouposti slova při odkrývání vedlejších souvislostí, třeba v jakém vztahu s mrtvou vlastně byli, co přesně jí provedl, že to bylo na vymalování pokojíku mozkem; bodl by i její psychický stav, charakter, kde se vzala závislost, tedy proč jím byla posedlá a jak se dostala zrovna k čarodějným rituálům, atd. Zkrátka škoda, že si film hraje na víc tajmený, než by bylo třeba. Lepší rozpracování bych uvítal. Postavy mně nevadily, takové namastné neslané, zkrátka dokonale zapadající do celkového dojmu. ()