poster

Čtyři roční období (TV seriál)

 • Velká Británie

  Four Seasons

 • Německo

  Rosamunde Pilcher - Vier Jahreszeiten

Drama / Romantický

Velká Británie / Německo, 2008, 360 min

 • draggo
  odpad!

  Normálně všem těm přeslazeným a kýčovitým slaďákům podle Pilcherové dávám tak 1-2 hvězdy. Přeci jen je to tak krásně naivní a kouká se na to pěkně (když se vám nechce zrovna myslet). Tohle je ale moc i na mě, začalo mě to nevýslovně štvát už po 5ti minutách. Unylé, nudné, snobistické a hlavně příšerně dlouhé. Pryč s tím. /viděno v TV: 5% a odpad!/(31.7.2010)

 • eFOXsize
  *

  Všechny příběhy RP jsou na jedno brdo, některé scény jsou tak pitomé, nelogické, že to vyvolává hysterický smích. Je to přesazené, nesmyslné, nereálné... I tak to má velké procento diváků. Hvězdu dávám za to, že to lze po boku senoira pak vydržet a za to, že prostředí, ve kterém se natáčí je opravdu krásné. Překvapivě tu sem tam někdo zahrál obstojně. Příběh nebyl výjimečný, reakce na některé věci ale naprosto chladné. Jako vždy...(4.8.2013)

 • chrispe
  ***

  No já nevím, ale když si v televizi zapnu film, založený na knihách Rosamunde Pilcher, tak takový film očekávám. Tudíž hodně hezký prostředí, červenou knihovnu, předvídatelnost a šťastné konce. A ten, kdo si to zapíná s očekáváním něčeho jinýho... má cenu to dopisovat? Ale abych něco řekla k filmu... klasický příběh rivality dvou bratrů a velké rodiny plné starých křivd a snahy dát věci do relativního pořádku. Vše klasicky předvídatelné, navíc mi byla nesympatická mladá hlavní hrdinka, ale "popásla" jsem oči na krásným prostředí a hlavně na těch šedesát minut vždy vypnula a prostě si to užila.(11.9.2012)

 • Jacinda
  *

  Pustila bych si to, kdybych byla sama doma a bála se. Možná...(19.7.2010)

 • LiVentura
  odpad!

  Strašlivá nereálná volovina z té "růžové knihovny".... jen pro starší dámy, co se doma nudí u pletení, nic víc, nic míň.!!! :-((((24.7.2011)