Tvůj snoubenec, můj milenec

• USA Something Borrowed (více)

Darcy chystá své kamarádce Rachel překvapení k 30. narozeninám. Je to mladá, svobodná právnička z New Yorku, zatímco Darcy je volnomyslná, Rachelin pravý opak. Darcy je zasnoubená s Dexem. Je to spolužák Rachel z vysoké školy, kdy oba spolu trávili mnoho času, ale když se jednoho dne objeví Darcy. Ta začne s Dexem flirtovat poté, když jí Rachel řekne, že není jeho přítelkyně. A tak se Dex a Darcy dají dohromady. Rachel má blízkého přítele Ethana, který je také jejím důvěrníkem. Darcy se na večírku opije, a tak ji Dex odvezme domů. Záhy se vrátí pro její kabelku a zastihne zde Rachel. Opilá dívka se zmíní o tom, jak se do něj zamilovala na právnické fakultě. Cestou v taxi, se ona omlouvá a on ji políbí. Nakonec se probudí spolu v posteli. Situace mezi Rachel a Dexem je lehce neúnosná, protože plány na svatbu pokračují a Darcy pořádá v Hamptons častá setkání s Rachel. Rachel říká, že má sex s jinými muži, nejprve říká že se společným kamarádem Marcusem, pak zase s Ethanem. Darcy sdělí Rachel, že jednou podvedla Dexe s kolegou z práce, což Rachel překvapí. Ethan je z Rachel frustrovaný, protože se proti Darcy nikdy nepostavila. Chce aby Darcy řekla, že má poměr s Dexem a že ho miluje, ale Rachel to odmítá. Lhaní ale Ethana brzy otráví a snaží se partě říct o Dexovi a Rachel, ale dívka ho okamžitě utne úderem do obličeje. Dexova matka je štěstím bez sebe z nadcházející svatby. Měsíc poté, co se spolu vyspali, se Dex pokouší mluvit s Rachel o tom, co je mezi nimi, že se vlastně milují. Vymluví se oba na pracovní povinnosti a 4. července nejedou na Darcy organizovaný víkend do Hamptons. Když pak spolu procházejí New York, narazí na Dexovo rodiče. Dex se snaží dostat od otce radu, jak se zachovat v takové situaci, ale ten mu dá jasně najevo, že povinností je, vzít si Darcy... (TV Nova)

ZnalecH

Je to oddychový romantický film pro ty, kteří neviděli moc komedií a pro ty, kteří nemají vysoké nároky a spokojí se s průměrem. To bohužel já nejsem a stejně jako pár dalších lidí, jak jsem viděl, jsem docela trpěl. Bylo to spíše tak, že to bylo hrozné a občas se tam mihla dobrá scéna, než naopak. ()

Gienah

Prva polovica bola predvidatelna. Uz som film chcela vypnut, ked sa stalo par veci, ktore ma primeli pockat si na rozuzlenie. Postava Kate Hudson bola nadmieru iritujuca. Avsak videla som ju hrat uz vo viacerych filmoch a viem, ze rovnako dobre vie byt vtipna a sympaticka. Slabe *** Suhlasim s komentarmi: klerik, Tsuki ()

Likan7

A miluje B, B miluje A, ale bude si brát C, která B podvádí s D, A je nejlepší kamádka C, ale vyspí se s B. B neví jestli A nebo C. A tak je to celý film.. Fejkový Tom Cruise tu fňuká, rozhoduje se mezi svou životní láskou, se kterou si očividně rozumí, mají se rádi a očividně se milují a krásnou Kate Hudson, kterou by divák chtěl uškrtit po 20 minutách filmu. A když je tu alespoň Krasinski, jedná sympatická postava nad věcí, která udržuje ve filmu nějaký humor a člověk mu přeje, najednou ho odlifrují do Londýna... Není to vyloženě špatný, má to dobrý části. Hudson tu blbou ženskou hraje skvěle, ale s lepším scénářem by jsme tady měli mnohem lepší hodnocení. ()

DadysGirl

Průměrná romantika s dobrým koncem, i když si nejsem jistám zda tu byl na místě... Najdete tu určitě něco ze života i něco pro zasmání a něco co prostě patří do romantických filmů, i když je to nereálné... ()

datos

Skvěle provedená komedie s velkým drama v sobě-. Je to zamotané, nevšední a prostě to má ěnco do sebe. Film se mi líběl už od začátku a vychutnával jsme si ho až do konce. Perfektní herecký výkony a děj na urovni. Co dodat... ()

TommyDiamond

Těch romantických filmů je už tolik, že se mě všechny melou dohromady. Tak tady to začíná tak, že on a ona se mají rádi a mají se brát. Ale mezi ním a její nejlepší kamarádkou přeskočí jiskra, která už měla přeskočit před deseti lety. Jenže láska je neúprosná a z nich se stanou milenci. I když ona je sebestředná kráva přišlo mě hnusný a nefér, že jí podváděli, lhali ji a neřekli ji to narovinu. Schůzky i lhaní se stupňovalo a mě ji bylo fakt líto. Až potud se mi film líbil. Jenže konec filmu byl pro mě naprostý Black out. Čekal jsem něco jiného lepšího. Nevím proč to scénaristé všechno tak hrotili, když ve finale ona jeho taky podváděla a navíc čekala dítě, které bylo jejího milence. Když se mě někdo zeptá na tento film, jednoduše mu řeknu ,, Jo mrkni se ,ale půl hodiny před koncem to vypni a zbytek si domysli jak chceš. Bude to lepší. Jinak budeš mít smíšený pocity jako já. '' ()

MimiD

Kate Hudson mi je ve svých posledních výtvorech velice nesympatická. Nenapomáhá tomu ani "herec"/model spodního prádla Colin Egglesfield. No a ta bruneta se taky nechová jako psychicky zdravý člověk. Pro mě to bylo absolutně zabito obsazením, až na Johna Krasinskiho, který tam ty rodinná pouta bere aspoň s nadhledem a jedinému jsem neměla chuť vytvořit vážný úraz nosu. ()

e(l)a

Popravdě řečeno, chtěla jsem něco odlehčeného, při čem nebudu muset přemýšlet, a dostala jsem přesně to, co jsem chtěla. Pokud vynecháme posledních 15 minut, myslím, že se nejedná o tak tragický film, jak se tu píše. Je to film, který má něco do sebe, i když se jedná o nepříliš kvalitní romantickou komedii. Já dostala, co jsem chtěla, a možná i díky mému naprogramování v danou chvíli se mi film líbil. Resp. "by se mi líbil", kdyby to nepodělali těmi posledními stupidními a sladkými 15 minutami...:-( ()

Bastinka

Od začátku bylo jasný jak film dopadne....je to prostě laciná americká romantika a nehrát tam Kate Hudson tak to ani nedokoukám. ()

dj_kure

Do dnes jsem neviděl romantickou komedii v které od začátku nesnášíte hlavní postavy. Kromě Hudson který akorát serou na hlavu. Dementní pokus o vtipnou červenou knihovnu. Scénárista tímto filmem asi oslavil své páté narozeniny. Pokud ne, měli by někde padat hlavy... Never more. 20% ()

Bezda22

Vůbec jsem nevěděl do čeho jdu, když jsem to v televizi pustil. No, sice jsem to dokoukal, ale kdybych nevěděl dál, tak mi to vůbec nevadí. 20% ()

Ronee

Mohla to byť celkom nudná romantická dráma, nebyť Kate Hudson,pretoze hlavná dvojka sú takí dvaja, ktorí prežívajú platonicku lásku a myslia si, že je osudová. ()

kristyy

Začátek filmu ok, ale postupně jsem se začínala nudit, až byla nuda nesnesitelná a měla jsem chuť všechny hlavní hrdiny nechat umřít strašlivou smrtí. Kate Hudson působí jako neandrtálský ožrala a Ginnifer Goodwin hraje opravdu připitomělou postavu, která by si zasloužila leda tak pár facek. ()

Jitakai

Ale jo, nakonec z toho byla příjemná večerní podívaná, u které jsem se dokonce často smála na celé kolo. Krasinski byl mimochodem výborný....a to jeho opakované a nepovšimnuté ranní mávnutí mě lehce rozsekalo. ()

Katte

Nějak nechápu to označení filmu ... fantasy? Tak pokud to vezmeme čistě logicky tak každý romantický film je fantasy.. že :-) Pohodová komedie u které jsme se od srdce zasmála a potěší každé srdce romantika, mé rozhodně tento film potěšil. ()

jafuska

klasika, romantika, kdy jeden miluje, druhý má závazky někdě jinde, a furt dokola se řeší, jestli mě má rád, nebo nemá rád, jestli bude vztah fungovat, i když bych by zradil své nejbližší, prostě nic nového, až bych řekla že zbytečně klišé, až kýčovité, mě se tento film prostě moc nelíbil, romantiku si teda představuji úplně jinak ()

Ruud36

Čekal jsem, co to bude za paskvil, ale nebylo to zas až tak strašné. Oddychová romantická komedie ze života, jejíž scénář si dokážu živě představit. ()