poster

Doktor Popaul

 • Francie

  Docteur Popaul

 • Itálie

  Trappola per un lupo

Komedie

Francie / Itálie, 1972, 100 min

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,000,000(6.4.2010)

 • vesper001
  **

  Připouštím, že jsem se několikrát zasmála, ale v poslední třetině se úsměv vytratil a nenechal zpáteční adresu. Dr. Paul Simay je v podstatě ultrasobecké hovado, které přistupuje k ženám v duchu teze „babě krok vyměřím od plotny ke dveřím“ a pokud jde o city, může se měřit nanejvýš tak s planktonem. Což sice není nijak neobvyklé schéma Belmondových komedií, ale v tomto případě (navíc když jsem se nutně potřebovala zasmát), mě milý Jean-Paul zkrátka neuspokojil.(3.2.2013)

 • borsalino
  ****

  Zábavná černá komedie o doktorovi svůdníkovi (J. P. Belmondo), který je přesvědčen, že ví o ženách naprosto všechno. Potíž je v tom, že to není tak úplně pravda… Příjemná komedie s rolí šitou přesně pro mistra svůdniků - Bebela.(4.12.2007)

 • MJMilan
  *****

  ... ač v nejtemnějších koutech hodnocení Bebelových filmů, mě se to líbilo. Ze začátku frajer, tak jak ho má každý rád a ke konci ... ke konci menší překvapení, které asi nikdo nečekal. Tak na to mrkněte, ať nejste napnutí ;-)(28.9.2009)

 • Enšpígl
  ***

  Je to tak trošičku paradox, protože hrát v tomhle filmu někdo jiný, než můj nejoblíbenější herec, dal bych o hvězdičku více, ale přece jen v podání Bebela jsem viděl jak více úsměvu, tak chytřejší intriky, tak vážnější situace. Moc mě ani nesedlo, že v balení holek se specializoval na hnusný holky, protože jsou na sbalení lehčí. To mě k němu vůbec nejde, je přece jasný, že Jean - Paul a já se nemusíme specializovat na žádný meggery a můžeme se zaměřovat rovnou na nějvětší luxus v kategorii ženy 16 -50 let, na rozdíl od ostatních kluků, kterým se z pěkný holky hned roztřepou kolena, tak Jean - Paul a já víme, že na ně máme.(3.8.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace