Mladá Alex přichází na kolej, kde má strávit příštích několik let svého života. Dojde ale k malému nedorozumění. Školní počítač považuje díky jejímu jménu Alex za muže a přidělí jí společný pokoj se dvěma studenty. Počítač se nikdy nemýlí a Alex je proti jeho rozhodnutí bezmocná. Smíří se se svým osudem a zakrátko začnou mezi třemi spolubydlícími vznikat složité vztahy. Stuart totiž touží po Alex, Alex touží po Eddym a Eddy... Eddy si zatím není jistý, jaká je vlastně jeho sexuální orientace... (oficiální text distributora)

Chasida

I'm dancing barefoot... V daném žánru a podskupině filmů jeden z nejlepších a svých způsobem zároveň nejvtipnějších a nejlépe podaných kousků. Každá z hlavních postav v podstatě hledala kombinaci dvou zbývajících. Navíc se zde objevuje klasický kruh, kde každý toužebně hledí na člověka před sebou a nikdo nedojde naplnění. A nakonec do toho promluvil šampónový Ježíš! (75%) ()

wege

V devadesátkách a daleko mladší jsem to viděl fakt jinak. Po těch letech to nijak nešokuje, nijak nepřekvapí. Lara byla tehdy fakt kost. ()

Maxmilian

Jen se podívejte, co dokáže žena. Někdo miluji ji, ona miluje někoho jiného. Až nečekané, v co to dokáže vyústit. Pěkný film o sexu bez sexu. Pro mě jasných 5*. Jen si zkuste vzpomenout, kdy bylo natočeno něco podobného. Trojúhelník lásky, kde jde jen o sex, ale vše je natočeno tak výborně, až kultivovaně. ()

RobbieM@N

V otázkách sexu a vztahů dokonale otevřená komedie, excelující Stephen Baldwin (narozdíl od svých bratrů, tenhle je fakt cool), velice kompaktní, svižná a nesmírně příjemná a zábavná, vtipy nejsou nějakým způsobem budované, staví hlavně na přirozenosti a coolovosti hlavních aktérů, jedním slovem - VÝBORNÉ ()

l.enik.c

Tento film by byl dobrý kdyby: 1) na mě vysokoškoláci nepůsobili jako třicátníci, 2) Stuart nebyl oplzlý slizoun, po kterém vůbec někdo může toužit, 3) to mělo nějaký děj/myšlenku/pointu/smysl... samozřejmě ne každý film musí mít "vyšší poslání", ale film postavený na každý s každým a nelogickým jednání hlavních postav v čelo s ukřičenou umíněnou holkou... nevěřila jsem nikomu ani slovo, ještěže alespoň Josh Charles byl aspoň trošku sympaťák. ()

Gladi

Ak sa stitok sfarbi do ruzova, tak vas oplodnil homosexual :-D Vynikajuca komedia o vztahu troch mladych ludoch, ktori nevedia, co vlastne hladaju a co nasli. ()

klichem

Som absolutne nadsena a uchvatena!!! Poznate ten pocit ked unudene prepinate kanaly na TV a narazite na prvy pohlad nie velmi pritazlivy film, no po 10 minutach sa od neho nemozete odtrhnut a nechapete preco sa ku vam tento film skor nedostal?! Ak ano tak presne viete ako som sa citila ked som videla tento film. Je tak nadherne otvoreny novym veciam, laske, sexu, skutocnemu priatelstvu a hlavne je o dokonalom porozumeni troch ludi, ze si len v duchu prajete aby ste niekedy v zivote zazili aspon okamih z toho co sa odohravalo v tomto filme. Skutocny filmovy zazitok s dokonalymi emociami, skvelymi hereckymi (100% uveritelnymi) vykonmi a neskutocne sviezim scenarom. Vobec si neuvedomite ze ide o film z 94-teho, myslim ze je tak nadcasovy ze bude rovnako uzasny aj o 10 rokov. ()

Jamall

Někde mezi třemi a čtyřmi, ale dám tři. Zábavné, volnomyšlenkářské, herci se baví. (český dabing strašný) ()

Ala007

Na svoji dobu neobvykle otevřená a nečekaně inteligentní komedie pro teenagery, která mě v době svého uvedení do kin (jako aktuálního teenagera) dostala, nejenom svým hereckým obsazením (pro Joshe Charlese jsem měla slabost od jeho účasti ve Společnosti mrtvých básníků a Lara Flynn Boyle je pro mě neodmyslitelně spojená se seriálem Městečko Twin Peaks). Zajímavý soundtrack s peckou od U2...Dancing Barefoot :-) ()

kolodej1

dobrý film, který je na jedno jediné téma a řeší velmi otevřeně vlastní sexualitu trojice přátel. V rovině verbální je to odvážné, v rovině obrazové zase velmi cudné. V téhle nevyrovnanosti vidím hlavní problém. Jinak se mi to ale dost líbilo, oceňuji dobrý humor a také to, že to nebylo jen o tom sexu, ale i o hledání sebe sama prostřednictvím sexuality. Pěkné. 70% ()

Nuwe

Netraducni romaticka komedie,ktera je slusne vyvedena!:-)Sice nesnasim kteryhokoliv Baldwina (ani nevim kolik jich je),presto davam 4*!:-)) ()

OnCal

Nevím jestli je na zahraničních studentských kolejích mentalita, ale na českých kolejích není příliš obvyklé, že spolubydlící musí být za každou cenu kamarádi, čistit si zuby vedle sebe před jedním umyvadlem... Tohle je v tom filmu přitažené za vlasy. Ale zase právě díky tomu je film rozehrán do opravdu bizardního milostného trojúhelníku. ()

marien1039

Většina lidí, kteří jen slyší název, si řeknou, že to bude nějaká zvrácená sexuální nechutnost. Ve skutečnosti je to o vzathu tří skvělých kamarádů, kteří jen velmi ostýchavým způsobem hledají vlastní sexuální místo ve světě. Rozhodně to není erotický film ani nic poddobného, jak by se dalo čekat. Řekla bych, že i když je ten to film už poměrně starý, tak jeho příběh je velmi nadčasový, neboť mnoho lidí zažilo hledání své sexuality. Ne zrovna každý, jasně...Celkově pojednává o ze začátku mladých nezodpovědných lidech hledající a nacházející znova a znova vlastní styl, vkus a zárověň si užívají svého mladí. Film není ani na chvíli nechutný nebo něco podobného. Snad jen scéna, kdy ti tři leží ve svém pokoji plném odpadků, zahnívající pizzy, rozmazané holící pěny a alkoholu :-D ()

SkeeveTulp

Zajímavé téma, ale zpracování podivné, nekompaktní. Erotično takřa nulové, minimum vtipu, poselství... těžko nalezitelné. Asi to bylo i obsazením. L.F. Boyle pro mě furt zůstane tou hloupoučkou naivkou z Twin Peaks, a Baldwin je tak slizce odporný, že bych s ním nechtěl sdílet ani stejný vůz tramvaje, natož kus života. Za celou dobu jsem jaksi nedokázal naskočit do děje. Škoda. ()