Do vesmíru se Stephenem Hawkingem

• Česko Vesmír Stephena Hawkinga (více)
všechny plakáty
Ukázka z filmu 1
Velká Británie, 2010, 2 h 55 min (Minutáž: 43–88 min)

Epizody(3)

Zásadní, provokativní a neuvěřitelně nádherný, takový je pohled na vesmír v pořadu Do vesmíru se Stephenem Hawkingem, jedním z nejlepších mozků na této planetě. Hawkingovýma očima se podíváte na počátky vesmíru, budete hloubat o životě v jiných galaxiích a prozkoumáte skutečné možnosti cestování v čase.
Kombinací počítačové animace (CGI), živých záběrů, digitálně zvětšených záběrů z archívů NASA i speciálních efektů získáte Hawkingův mimořádný obraz vesmíru, který je určen pro novou hvězdářskou generaci. (oficiální text distributora)

Lazy87

Aliens: Zajímavé fantazírování Hawkinga. Ale co když to bude ještě nějak jinak. Co když země je pouze nějaká reality show, viz. South Park. Tak jo, už jsem viděl celou trilogii. S. Hawking je určitě významný člověk a tady se snaží lidským způsobem vysvětlit, nám hlupákům, jak to vlastně všechno funguje tam nahoře. No upřímně u time travelu jsem se ztrácel. ()

tuberaq

Konečně mi někdo pořádně vysvětlil jak je to s tím cestováním v čase a jak vlastně doopravdy vznikl ten náš vesmír ...a mimozemské civilizace si přeberte jak chcete. ()