Díky Janu Budařovi se na ten film dívat celkem i dalo. Vtipných hlášek a situací bylo dost, taky jsem si poprskala monitor počítače při zpomaleném záběru, kdy zubní protéza opouštěla své obvyklé místo a další celkem hodně povedené scény ve filmu. Hodně mi vypravovaná dějová linka připomínala vyjadřování některých zdejších uživatelů ;-) Přesto přeze všechno mě film svým způsobem nudil. Nevím jak to lépe vyjádřit, ale krom těch fakt vtipných míst cítím, že tomu víc hvězd dát prostě nemůžu.(11.11.2013)

• Eldrick

Prezentace české malosti hrající si na něco víc. Ucházející forma fakt nestačí. Kolosální vypíčená karikatura v čele s rádoby cool kokotem Budařem. Obsah filmu "Vše je tak snadné, až je to k smíchu." bych přepsal na "Všechno v týhle mrdce je tak nafoukaně podaný, až bych se z toho posral!". Ten typ českýho filmu, u kterýho se stydíte, že jste Čech. Vrcholem je vykradení plakátu z Mechanickýho pomeranče.(20.4.2014)

• liborek_

Vrána v jedné části filmu pronese přibližně tuto větu: "Já jsem vlastně nikdy nic nevymyslel, všechno jsem zkopíroval; a v kopírování jsem fakt třída" (přesně si to nepamatuju, ale význam je stejný). Vlastně totéž by mohl říct Řehořek. Kopíruje kde co, ale žádný vlastní rukopis nemá (a vlastně se tím ani netají). Vypadá to cool, je to dynamické a v kontextu české kinematografie to může působit svěže, nicméně pozlátko se zlatem nikdy nestane. To, že film je bez invence, je ale jen jedna věc. Druhá věc je, že film mě iritoval v samé své podstatě. Nejde o to, že hlavní postava je hnusná a zavrženíhodná bytost - film může být samozřejmě výborný i v takovém případě -, jde o to, že ve své podstatě se ve filmu stírá rozdíl mezi realitou morální dekadence & marasmem zkomercializované doby a jejím uměleckým ztvárněním. Film Czech Made Man se stal součástí této reality. Řehořek nezaujímá vůči hlavní postavě naprosto žádný postoj, nechává jí vykecat a nesnaží se nijak vymezit k Vránovu nihilismu a absolutní absenci jakýchkoli hodnot (kromě peněz). Kvuli tomuto lhostejnému přístupu (i trapnou moralitku bych snesl), samoúčelné exhibici Vránova ega a samoúčelné exhibici možností filmového štábu (šanghajské mrakodrapy, bordely se shemales apod.) se mi bouřil obsah žaludku a nic na tom nezachránil ani velmi povrchní náznak jakési sebereflexe v závěrečné replice, který byl vzápětí shozen dovětkem "anebo ne". Film je to povrchní, hláškovací a nesmyslný. Nenapadá mě nic, co by se mi na tom filmu mělo líbit nebo co bych si z něj měl odnést. __ Na projekci bylo asi osm lidí. Někteří z nich začali po skončení filmu tleskat a nezdálo se, že by to byl ironický potlesk... Přijde mi to symbolické. __Vránova filosofie je, že za peníze si koupíš absolutně všechno. Moje hvězdičky ne.. ;-) (1 a 1/2 *)(24.6.2011)

• blackrain

O tomhle člověku jsem slyšela hotové legendy, které by bez problému vydaly na další samostatný snímek a taky na mě a na všechny ostatní v metru čučel z plakátu Jan Budař. Nejlepší z celého filmu je právě Budařovo vyprávění. Občas se mu podařilo vtipně a trefně zahláškovat. To ostatní je jenom vata, která slouží k vyplnění. Málem to semnou seklo, když jsem viděla toho blba z Vyvolených.(25.10.2011)

• Tuax

Celkový dojem dost negativní, na druhou stranu velmi netradičně na české poměry natočeno a řekl bych že i dobře natočeno, ale obsah mě nijak nezaujal a tím to hasne. Ono už styl jakým je to vyprávěno mi vadil od prvních minut, jinak čínská část včetně reálií vypadala fakt slušně, to bych od čechů nečekal. Na to, že nto byla komedie jsem se snad ani jednou nezasmál a vůbec se u toho nebavil, spíše to celé přetrpěl. Líbil se mi asi jen Srstka jako tělocvikář a pak hlavní číňanka. Jinak je to celé takové zhrzené blábolení, které je ale pro spoustu lidí reálným životem. Mě tenhle styl, ale nesedí. Jinak vizuálně to bylo pěkné, ty najížděčky zpomalovačky, nebo zase jindy několikasekundové zrychlení a následné zpomalení. Pěkné prvky na oko. 4/10(13.2.2012)

• - Hospoda, ve které hraje hostinského Norbert Lichý, se jmenuje „U Norberta“. (navabaca)

• - Podle slov režiséra Tomáše Řehořka probíhalo natáčení v 56 různých prostředích. (Hroozley)

• - Nápad natočit film Czech Made Man vznikl podle výpovědi jednoho byznysmena. Producentská společnost NOGUP agency s. r. o. nejprve pořídila kamerový záznam téměř dvouhodinové zpovědi. Pro film pak vyprávění zpracovali spisovatel Milan Bukovecký a debutující scénáristé Jiří Hubáček a Oto Klempíř. (Taninaca)