Na české pomery si myslím, že je to zaujímavý film.Jan Budar zahral hlavnú postavu dobre a naozaj som sa nenudil.Je podľa skutočných udalosti možno trochu v zmenenej podobe.Zobrazuje kariéru Zdeněka Kubíka, ktorý sa stal kráľom českých domén. Czech Made Man..(20.1.2013)

UPDATE 2018: Řehořek to fakt nedal :-) Ale CMM je díky 80min stopáži a Budařově psycho stylu nařachaná pecka i po letech. ------- upgrade po shlédnutí jeho nového filmu Signál: on to nedá, sám totiž nemá tvář. ------- On to Tomáš Řehořek dá - ve 23 letech má na kontě už tři celovečeráky a je čím dál lepší a vypravěčsky zajímavější. Těším se, až mu bude 30 a bude točit svůj sedmý film ... P.S. Jan Budař má nakročeno na Českého lva 2011!(31.5.2011)

Díky Janu Budařovi se na ten film dívat celkem i dalo. Vtipných hlášek a situací bylo dost, taky jsem si poprskala monitor počítače při zpomaleném záběru, kdy zubní protéza opouštěla své obvyklé místo a další celkem hodně povedené scény ve filmu. Hodně mi vypravovaná dějová linka připomínala vyjadřování některých zdejších uživatelů ;-) Přesto přeze všechno mě film svým způsobem nudil. Nevím jak to lépe vyjádřit, ale krom těch fakt vtipných míst cítím, že tomu víc hvězd dát prostě nemůžu.(11.11.2013)

• MartinezZ

Proč já se vždycky podvolím a usoudím, že dám zase českému filmu šanci? Nevím. V každém případě alternativní jméno snímku by mohlo být třeba "Óda na hnůj". Příběh o zbytečném tvorovi, co jen hnidal světem. Jediné plus je Budař a fakt, že osoba, co za tímhle stála, byla nucena vystavit film na YouTube, když už to stejně všude bylo. A i na tom JůŤúbu je to jen mrhání místem na diskovém poli. Fil není k nepochopení myšlenky, jen není nutné o tom natáčet 90 minut, stačí napsat dvě tři věty.(15.10.2011)

Čuměl jsem na to za Řehořkovi/Řehořekovi/Řekovi ,bo jak se to skloňuje, přítomnosti, takže jsem měl možnost či volbu, že pokud se mi to nebude líbit, můžu mu za ten ztracenej čas hned jednu nebo i dvě lísknout. Trailer mě nebavil a fakt, že tam hraje Martin Hranáč (neboli pí ča vyvolená) mě donutil přebrousit doma všechny nože. Jenže pak to začalo a já se bavil, takže Řehořekovevovi ji zatím ještě nikdo nelísknul, není důvod, je dobrej(10.11.2011)

• - Hospoda, ve které hraje hostinského Norbert Lichý, se jmenuje „U Norberta“. (navabaca)

• - Na střelnici oslovuje Vrána (Jan Budař) Čápa (Milan Šteindler) hodností plukovník. Později je však záběr na noviny  Metro, ve kterých je fotka Čápa, když přebírá vyznamenání na Hradě a tam má hodnost nadpraporčíka. (Horryx)

• - Roli homosexuála ztvárnil Martin Hranáč, účastník reality-show Vyvolení (od r. 2005). V jedné ze scén je možné zaslechnout, že světu vládnou a lidstvo posouvají gayové, ti vyvolení. (fremy)