Nemám rád šmouly, namachrované blbečky a žití života za účelem hromadění financí. Ale mám rád vybledlého, přerostlého šmoulu Budaře, kterak si radostně užívá svého namachrovaného blbečka, který považuje stav svého konta za bodový zisk ve hře zvané Život. Někomu se zkrátka při sledování tohoto snímku hlavou honí hlubokomyslné úvahy o morálce či o nechutnosti vyplácení marek za přítomnost nadrženého vetřelce mezi sevřenými půlkami, ale já jsem se po dlouhé době nadstandardně pobavil u českého filmu.(15.4.2012)

Prokreslení charakteru skřípe, jak může např. takovej (ve filmu ztvárněný jako víceméně) buran ovládat němčinu a angličtinu, jaktože je z něj najednou prvotřídní ajťák? Holé konstatování "V lochu jsem byl samouk" k tomu určitě nestačí. Motivaci k hloubce vztahu Budař-Brožová jsem nepochopil vůbec, vykrádačky Guye Ritchieho jsou taky úsměvný, jinak ovšem solidní zábava od začátku do konce! 75%(27.4.2012)

Čuměl jsem na to za Řehořkovi/Řehořekovi/Řekovi ,bo jak se to skloňuje, přítomnosti, takže jsem měl možnost či volbu, že pokud se mi to nebude líbit, můžu mu za ten ztracenej čas hned jednu nebo i dvě lísknout. Trailer mě nebavil a fakt, že tam hraje Martin Hranáč (neboli pí ča vyvolená) mě donutil přebrousit doma všechny nože. Jenže pak to začalo a já se bavil, takže Řehořekovevovi ji zatím ještě nikdo nelísknul, není důvod, je dobrej(10.11.2011)

Stylové, to je bez debat, Rocknrolla wannabe. Řehořek není génius, který spasí národní kinematografii, ale důrazná snaha kráčet proti tradičnímu filmařskému proudu, který teče srdcem Evropy, už na potlesk. Jediné, s čím mám zásadní problém, je hlavní hrdina, který svým zjevem a vystupováním dokonale splňuje definici – citlivky prominou – arogantního debila. A že má svůj předobraz v reálném člověku mě nedonutí mu fandit ani omylem.(15.2.2012)

"Dejte mi sto dolarů a já je za měsíc votočim na deset táců. Talent. Ale spíš taková vychcanost." Takto začíná nekonvenční životní příběh jednoho štístka. Nebál se vkročit do čehokoli, kde z toho koukali prachy. Procestoval svět, padl několikrát na hubu a užíval si života, protože "nic není problém, všechno se dá koupit". A nakonec.... Janu Budařovi v roli vypravěče bohužel nebylo často rozumět. Zda-li je to chyba sálu Měšťanské besedy v Plzni na festivalu Finále 2011, nebo zvuk z filmu, netuším. Ovšem šponovat uši jsme musel při promítání často a odráží se to v celkovém pocitu z filmu. V Czech Made Manovi účinkují nové tváře mj. krásná dvojčata Nikola a Dominika Danosovy. Opravdu hezké slečny i na živo. Možná je to pouze můj dojem, ale přišlo mi, že opakováním starých scén si režisér jen natahuje výslednou stopáž filmu. Tedy styl, který mě na počátku zaujal, působí ve zbytku filmu otravně. Nikoli tak celý dojem. Odcházel jsem z besedy z pocitem, stejně jako Jakub Vrána, prožité jízdy na horské dráze "jednou dole, jednou nahoře". "Dobrej plán znamená jen jedno, že to prostě vyjde podle tvejch představ. Všechno ostatní je prostě blbej plán." http://www.fremy.cz/3753-czech-made-budar-man-2/(18.4.2011)

• - Nápad natočit film Czech Made Man vznikl podle výpovědi jednoho byznysmena. Producentská společnost NOGUP agency s. r. o. nejprve pořídila kamerový záznam téměř dvouhodinové zpovědi. Pro film pak vyprávění zpracovali spisovatel Milan Bukovecký a debutující scénáristé Jiří Hubáček a Oto Klempíř. (Taninaca)

• - Roli homosexuála ztvárnil Martin Hranáč, účastník reality-show Vyvolení (od r. 2005). V jedné ze scén je možné zaslechnout, že světu vládnou a lidstvo posouvají gayové, ti vyvolení. (fremy)

• - Vo filme môžeme vidieť limuzínu, ktorú si štáb prenajal od čínskej firmy. Tá ju odkúpila priamo od produkcie Mission: Impossible III (2006). (Raccoon.city)