• Eldrick

Prezentace české malosti hrající si na něco víc. Ucházející forma fakt nestačí. Kolosální vypíčená karikatura v čele s rádoby cool kokotem Budařem. Obsah filmu "Vše je tak snadné, až je to k smíchu." bych přepsal na "Všechno v týhle mrdce je tak nafoukaně podaný, až bych se z toho posral!". Ten typ českýho filmu, u kterýho se stydíte, že jste Čech. Vrcholem je vykradení plakátu z Mechanickýho pomeranče.(20.4.2014)

• Niktorius

Tomáš Řehořek by byl jistě skvělý režisér reklam a videoklipů, protože (pře)stylizované vizuály a efektní kamerové frajeřinky mu jdou lépe, než většině zavedených českých filmařů. Jenomže neumí styl ukočírovat tak, aby byl koherentní, měl svou jasně rozeznatelnou tvář a hlavně sloužil vypravění (začátek snímku je se všemi zoomy a oblety onanistickou exhibicí k vyliskání, později se vše naštěstí uklidní). I kydž v Czech Made Manovi vlastně ani není čemu sloužit, neboť jeho narativní složka je mírně řečeno zoufalá. Celý nevyvíjející se epizodkovým dějem nám dostatečně představí "vtipný" komenář nepříliš rafinovaně nespolehlivého vypravěče Budaře a obraz slouží pouze k ilustraci jeho slov. A je to ilustrace dosti neinvenční, pokud tedy mluvíme o vzájemných vztazích mezi tím, co slyšíme, a tím, co vidíme, a nikoli pouze o tom, jak hezky ty obrázky vypadají. Czech Made Man je zkrátka esencí povrchnosti a dokonce i takové Tři sezóny v pekle by se od něj mohly učit, jak se dá naleštit takové hezké české prděníčko.(29.4.2011)

Na české pomery si myslím, že je to zaujímavý film.Jan Budar zahral hlavnú postavu dobre a naozaj som sa nenudil.Je podľa skutočných udalosti možno trochu v zmenenej podobe.Zobrazuje kariéru Zdeněka Kubíka, ktorý sa stal kráľom českých domén. Czech Made Man..(20.1.2013)

Co všechno tě může potkat na cestě za úspěchem. Velmi výstižný obraz dozrávání českého občana a českého naturelu na pozadí dějin. Těch nedávných. Je to samozřejmě výrazná karikatura, ale i tak s toho občas docela mrazí. I když je to povětšinou docela sranda, když se to vezme kolem a kolem, je to smutná pravda. Ota Klempíř mě svou roličkou úplně dostal.(8.5.2012)

Klasický poznávací faktor dneška ojebat, nepracovat, mít hodně peněz, nepracovat, ojebat, bezesporu tak nějak. A mladý Řehořek to zobrazil na můj údiv v plné své kráse. Nejspíš proto, že v něčem takovém vyrůstal a má k tomu blízko, tím nechci říct, že by nás taky ojebal, i když? Zajímavá koncepce, taky Budař. 7/10(25.1.2012)

• - Na střelnici oslovuje Vrána (Jan Budař) Čápa (Milan Šteindler) hodností plukovník. Později je však záběr na noviny  Metro, ve kterých je fotka Čápa, když přebírá vyznamenání na Hradě a tam má hodnost nadpraporčíka. (Horryx)

• - Natáčení některých scén probíhalo přímo v Šanghaji. (Hroozley)

• - Nápad natočit film Czech Made Man vznikl podle výpovědi jednoho byznysmena. Producentská společnost NOGUP agency s. r. o. nejprve pořídila kamerový záznam téměř dvouhodinové zpovědi. Pro film pak vyprávění zpracovali spisovatel Milan Bukovecký a debutující scénáristé Jiří Hubáček a Oto Klempíř. (Taninaca)