Catch .44

• USA Catch .44

Pro Tes a její dvě kámošky Karu a Dawn to zprvu vypadalo jednoduše: v odlehlém motorestu se měly zmocnit drogové zásliky pro jejich šéfa Mela (Bruce Willis). Když se ale rozpoutá řetězec nezastavitelných událostí, velmi rychle jim dojde, že tohle může být jejich poslední kšeft. To, co zprvu vypadalo jako snadná práce, se postupně mění na nebezpečnou hru kočky s myší. (oficiální text distributora)

Danny F.

Willis konečně i v jiné roli než jako polda. Divný střih, divná atmosféra a vše bylo takové divné. Hrozně digitální krev, za to ty kočky stáli za kouknutí. Rozhodně jsem čekal něco podobného a nebyl jsem nijak zklamán. 50% ()

JohnSmith odpad!

Tak to fakt ne. Tady si někdo hraje na Tarantina a očividně mu to vůbec nejde. Nechápu Willise, že na takovou roli kývnul. ()

Guzo

"Tarantinovka" jako vyšitá. Až na Willise (jinak ho mám rád, ale moc mi sem nesedl) se mi líbilo herecké obsazení i celkový styl. Hlavně Whitaker opět zahrál výborně a soundtrack byl zvolený s citem pro podobné filmy. ()

HomeAlone

1* za soundtrack , ktory sa k danemu zanru hodi . No zbytok filmu nestoji ani za velke hovno a velmi sa cudujem Willisovi , ako sa mohol dat nahovorit do takejto sracky . Nebyt aspon tej dobrej hudby , tak je to jednoznacne jeden velky ODPAD !!! ()

zolo23

Niekedy som mal pocit, že sa tu niekto snaží byť Tarantino a tento pocit my ostal až po záverečné titulky. Snaha však niekedy nestačí a niektoré zdľhavé dialógy boli priam zbytočné a nepodstatné. Lenže keby ich nebolo film by mal sotva 60 minút....ale vtip o štyroch mníškach kurevsky dobrý :) ()

Marty89 odpad!

Absolutní ztráta času a pro mě zřejmě nejhorší film s Brucem Willisem. Už zhruba od 10. minuty jsem častěji sledoval hodiny a čekal, jestli se ten příběh někam pohne. Bohužel nepohnul. Navíc bytostně nesnáším, když je film podán retrospektivním způsobem, když to navíc není vůbec nutné. Herecké obsazení naprosto nesympatické - hlavně ženské role. Chvíli jsem přemýšlel, že bych dal hvězdičku za výkon Foresta Whitakera, ale ten film na to prostě neměl. Někdy se vážně divím, jaké scénáře se můžou dočkat realizace. P.S. Označení western mi opravdu hlava nebere. P.P.S Tak už to změnili, ještě že tak. ()

kenkaku

Film se zoufale snaží vypadat jako stylovka a nemá na to. Zoufale dlouhé záběry bez střihu, které si doslova koledují o přetáčení (nebo o to si pustit při sledování internet a vyplnit prázdné chvíle). Stupidní rozhovory. Škoda slov. Já začal přetáčet u první mrtvoly (sledovat půl minuty mrtvolu byť za vtíravé muziky mě neba) a počítač pustil v cca 20minutě filmu, protože jsem zjistil, že přetáčím skoro furt. Jediný kdo stojí za pozornost je Forest Whitaker. Tomu patří ta jediná hvězdička. ()

cachina

Film se snaží napodobovat tvorbu Quentina Tarantina, přiživit se na jeho slávě. Snaží se být co nejvíc cool. Spousta krve, rychlá akce, vyprávěno nechronologicky, různé vychytávky apod. Ale vůbec se mu to nedaří. Snímek postrádá typický tarantinův rukopis. Film je bez energie, bez švihu, bez nápadu, bez černého humoru. Nesmyslné jednání postav, prázdné dialogy, násilí je pouze samoúčelné, nemá zde žádnou jinou funkci, než aby se krev rozprskla na kameře, bez originality. Snímek působí lacině a velmi béčkově (ale ne tarantinovsky béčkově). Prostě zbytečný film. A nevim proč Bruce hraje v poslední době v takových ptákovinách jako Podraz, S ledovým klidem atd. ()

bruceman7

Poměrně rychlé, vtipné, dobře zahrané. A mě se tenhle tarantinovskej přístup (jak o něm zde lidi píšou) líbil. 8/10 ()

MareT.

Tady si někdo myslel, že dokáže s nudnými dialogy provést to, co se povedlo Tarantinovi. Jenomže Taratnino je machr, který si může dovolit zfilmovat Zlaté stránky a lidem by se to líbílo. Tady pan Harvey by si měl nasazovat laťku trošku níž, propracovat scénář a naučit se od velkého pána jak být cool, protože toto se prostě nepovedlo i když to mělo dobrý start. ()

AdamesWWE

[6/10] Catch 44 je dosť komplikovaný a rozporuplný film, z jedného pohľadu dobrý film, ale na druhej strane tým postupným skladaním deja dohromady až pokým to všetko nevyústi do obyčajného finálne je to film čisto priemerný. Bruce Willis s bradkou, vlasmi a zaujímavou postavou, hlavné ženské trio v rámci možností a hlavný záporák Forest Whitaker klasicky kvalitný, o svojich kvalitách ma presvedčil už v mnohých predošlých filmov. Fakt neviem, čím tento film chce byť. Je to síce dráma, ale dramatická línia je iba priemerne natočená a ničím na nenadchla, ale zase ani nenudila.Scény ktoré sa ťahajú, rozprávajú dej boli v celku zaujímavé a dobré, dialógy boli v rámci deja a nešli mimo a dokonca sa tu objaví aj dosť vulgarizmov, takže neboli až také zlé. Len mi je ľúto toho finále, bolo úplne obyčajné, keby tam bolo niečo lepšie tak by som možno išiel s hodnotením vyššie. Pre mňa je Catch 44 zaujímavý film, ktorý stačí raz pozrieť. Nieje nudný, svojím spracovaním je aj pomerne zaujímavý, ako dráma funguje na priemernej úrovni, snaha o kriminálnu stránku sa vynahradí pár dobrými streľbami, ale inak tento film za veľa nestojí. ()

kolemjdouc

tak blbou šmodrchaninu jsem už dlouho neviděla.Malin Akerman se snažila ,byla dobrá ,uvěřitelná ale ten zbytek včetně Bruce to zkrátka neutáhli.... ()

Paity

Přišlo mi, že si tady někdo chtěl zopakovat Pulp Fiction, ale vůbec to nefunguje. Bruce Willis tragický, stejně jako ty holky. Jedinný kdo snese přísnější měřítko tak je Forest Whitaker. ()

Prochy38

není to nějak zvlášť ničím výjimčené. Ale na mě to prostě zapůsobilo. Taková pohodová thrillerová jednohubka z velmi sympatickým obsazením. Vlastně hlavně sympatickým obsazením... Krví ani nadávkami se nešetří... Tvrdé, drsné, přijde mi to hodně takové... neobalené, realistické.... lidi se potí, nejsou dokonale maskovaní "mejkapem"... to se mi hrozně líbí... Taková syrová záležitost... Ale fakt super... B. Willis, F. Whitaker i D. A. Woll - super!! ()

guruhonza

Moc často se s CSFD na hodnocení nesejdu, ale tady to sedí. 40% Překvapivě nejlepší věc na celém filmu jsou 3 pipinky, které, ač se na to nehodí, dávají ve filmu asi nejvíc smysl. Absolutně tragický Bruce Willis, který vypadá otřesně a Forest, který je zas "way too much over"... no horší role jsem ty dva ještě hrát neviděl. Určitě ztráta času, škoda. Podle popisku by to vypadalo i dobře.A prvních 10-15 minut filmu bylo parádních. ()