Catch .44

• USA Catch .44

Pro Tes a její dvě kámošky Karu a Dawn to zprvu vypadalo jednoduše: v odlehlém motorestu se měly zmocnit drogové zásliky pro jejich šéfa Mela (Bruce Willis). Když se ale rozpoutá řetězec nezastavitelných událostí, velmi rychle jim dojde, že tohle může být jejich poslední kšeft. To, co zprvu vypadalo jako snadná práce, se postupně mění na nebezpečnou hru kočky s myší. (oficiální text distributora)

borohub odpad!

Bruci, kurva pod co ses to zas podepsal? Můžete mě někdo vysvětlit o co v tomto filmu šlo? A proč je bruce willis na prvním místě mezi herci když prostě v první polovině se tam snad ani jednou neukáže? Fakt nudná sračka kde se pořád skákalo mezi přítomností a minulostí což diváka dostalo do uplné prdele. No co prostě nechci vidět a odmítal jsem se na tu ptákovinu dokoukat nechápu jak někdo něco takového může natočit ale svět je plný svinstev tak se není čemu divit ()

johnsnow odpad!

Dal som si maratón všetkých filmov kde hrá bruce willis. No a tu nehrá, hrajú tu tri ženy ktoré sú síce sexy aj známe ale sú totálne jebnuté a v podstate je šecko jebnuté na gebulicu. Za silný odpad. ()

PamelaJJK

Nemůžu si pomoct, ale mě ten film pobavil a líbil se mi. A tím splnil svou úlohu. Co jiného čekáte od akčního filmu?! Kurňa, už si tady přestaňte hrát na namachrovaný odborníky přes filmy!!! Ty rádoby umělecký filmy jsou sračky (čest vyjímkám), který si tvůrci točí sami pro sebe a ... Škoda mluvit. Je mi už z těch hodnocení tady vážně na blití!!! Ano je to vykrádačka, ale který film už dneska není?! A na rozdíl od MEGAPŘECEŇOVANÝHO Tarantina mě tohle neunudilo k smrti. Značná většina tarantinovek to umí dokonale!!!! A nebudu tvrdit opak jen proto, že to natočil nějakej Tarantino. Hej lidi, říká Vám něco nadsázka a nadhled?!!! Většině asi NE!!! Bruce s Forestem byli úžasný a hezčí část lidstva zastupovala dokonale Malin. Mě se ta holka prostě líbila. Hudba taky bomba. Stopáž tak akorát. Zkrátka bezva oddychovka pro normální lidi :-) ()

OPGMan

Hodně ubohá napodobenina Tarantinových filmů. Naprosto debilní dialogy a idiotsky napsané postavy nevytáhne z bahna ani Willis s rozevlátým chmýřím na hlavě a ani slušně hrající Whitaker. Úvodní dialog Tes a jejich kámošek v motorestu mluví za vše... ()

VanBradley89

Tak překvapení se, bohužel, nekonalo. Opravdu to byla blbost. Jedna hvězda akorát za povedený soundtrack. Jinak naprostá ztráta času. ()

CrazymanM

Asi jsem to s těma 2 hvězdama přehnal,protože tohle byl opravdu hodně špatnej film!Ani se mi to nechce moc rozvádět,protože jsem hodně zklamanej,jediné pozitivum vidím ve Forestovi,jenž byl jako vždy skvělý a dobrá hudba,jinak nuda,nuda,šeď,šeď!!! ()

w0rm

1 hviezdička pre Foresta Whitakera. A jedna hviezdička za...ani neviem čo. Cele je to taka podivná zlátanina. Možno pred desiatimi rokmi by to dostalo 3.5 hviezdičky za zaujímavý pohľad do gangsterského sveta, Bohužiaľ pán scénarista a režisér asi zaspali dobu a zabudli že toto už nám všetko ukázal pán Tarantino. Až na pár zaujímavých hlášok nič moc, ale ak máte veľmi radi gangsterské filmy, tak prosím... ()

veverysiak

Jediná nadpriemerná vec je hudba, a to je dosť málo na vyššie ambície, zovšadial na nás striekajú známe témy a grify, ale na pôvodné tarantinovky sa to nepribližuje ani na dohľad, keď dvaja robia to isté, nie je to to isté, takže 40%. ()

Ondrew odpad!

Neskutocne debilna sr@gorina, pri ktorej sa mi pocas bieleho dna takmer podarilo uspesne zaspat. Vazne... chybal k tomu uz len kusok. Kopec zbytocnych kecov, ktore su plytke az hroza, absolutne nepochopitelna ucast Bruca Willisa (to je na tom vazne tak zle, ked berie podobne ulohy?), tupy scenar a samozrejme -- nepodarena napodobenina Tarantinovky. V tomto filme je mizerne snad uplne vsetko (s vynimkou hudobneho podmazu, ale ten to nevytrhne) a sam sebe sa mierne cudujem, ze som to vydrzal pozerat do konca. Jdu blejt, velebnosti... 0%. ()

Delfador odpad!

Bruci co jsi to udělal? Vypadáš jako kdyby si už dávno umřel, jen tě někdo po pár měsících vykopal a nabídl ti další roli ve filmu. Toto že je ten Bruce Willis který nám koncem 80. a v průběhu 90. let vyrážel dech jedním trhákem za druhým? A ta "bradka", bože vždyť to má jak žaba na pi..... ()

mates159

Snaha přiblížit se filmům od Quentina Tarantina, ale děj je slabý. Zajímavé prolínání závěrečné scény s předchozími ději, které závěrečnou scénu postupně vysvětlují. Skvěle zapadající hudba. ()

CradleSKS

Tu jednu hvezdu davam jen kvuli vykonu Foresta Whitakera, jinak byl film opravdu ubohy, snaha napodobit starsi dila jako Pulp Fiction, atd. se vubec nepovedla..nechapu co autor zamyslel ani o co se snazil, naprosta katastrofa.. ()

Mildik789

Já si nemůžu pomoc, mě se to líbilo. Je pravda né všechny dialogy byly záživné, natož srozumitelné, ale na celkový dojem z filmu to téměř žádný vliv nemá. Po technické a herecké stránce výborné, sem tam nějaká ta vtipná situace, například narážka na Bruce Willise a jeho zpěv (co na to říct zaplať pánbůh, že nezůstal u zpěvu a harmoniky). Malin Akerman je tady jako vždy pekelně sexy. ()

zekon

Mnooo, tak evidetně hodně velký fanda a student Tarantina, to je bezdebat. Jenže....zatímco u Tarantina ty dialogy fungují tady to vyznívá jako debaty z Muže na radnici. Reservoir Dogs je jen jedno a chtít kopírovat kult prostě nejde. Whitaker hraje skvěle naproti tomu Willis nezahrál nic, spíš ani neměl co. Scény dobré, Billyho vtipy supr, ale jinak celkově dlouhá nuda. ()

fabregas1

Je třeba uznat, že první trailer na Catch .44 nevypadá nejhůře. Má docela sympatické tempo, „grindhouseovské“ předěly obstojně fungují a vůbec je z toho patrný náběh na malou komorní kultovku.Dřív bych na to díky obsazení Willise vsadil.Bohužel Aaron Harvey byla špatná volba a Bruce bere už každou kokotinku,asi si chce na stará kolena ještě pár stovek vydělat. ()

migl

Čo nám to Bruce W. robíš?!. Je smutné sledovať ako bývalá megahviezda Áčkových kasových trhákov, upadá čoraz hlbšie do Céčkového bahna ()