Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Skupina přátel vyrazí na výlet do Texasu. Během jízdy přes pouštní terény se stane svědkem rituální vraždy, kterou provedl gang motorkářů. Bohužel si jich gang všimne. Výletníci se ze strachu schovají v blízkém kostele a doufají, že je nebezpečí zažehnáno. (darek kartac)

Recenze (27)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

...je ve většině případů dlážděna dobrými úmysly a tady je paní režisérka nepochybně měla, leč, že vše dopadlo jinak, je věc druhá.. Gang lidožravých motorkářů s vysokým indexem BMI, vedený satanským guru s plnou hubou debilních keců, by rád spapal hezounké výletníky a ve zrychleném řízení naplnil nějakou dívčí dělohou maličkým rohatým Antikristem. Toť líbezná zápletka.. I přes ty šílené herecký výkony (vévodí prodejce nožů z minulostí člena speciálních jednotek), prohnilý scénář a autorské diletantství, jsem se postupně dopracoval do stavu, kdy se ta zhovadilost pro mě stala svým způsobem zábavnou. Jediné štěstí těch satanistů bylo, že je Texas tak velký a všem se zlomenou čelistí na jednotce intenzivní péče známý Ranger Walker na ně neměl zrovinka čas. Jinak by hned na druhý den ráno stáli v první řadě církevního semináře s názvem: "Milujeme Ježíše" a zafačovaní od hlavy až k patě by pohupovali svými polámanými těly v rytmu gospelových songů.. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Už dlouho jsem si nepustil film co by tady byl v šedejch barvách. Sem tam se ale zadaří a to co se nelíbí davu je pro takovýho magora jako jsem já přímo skvostem. Tenhle film ale není tento případ. Uječená Katharine Isabelle se svojí partou, prodavač nožů, kterej se s něma umí i zatraceně dobře ohánět a motorkářskej gang Los Dezolátos, kterej holduje lidskýmu masu - tohle sice není žádná výhra v loterii, ale s klidným srdcem můžu říct, že jsem viděl větší sračky. Tohle jsem dokoukal bez větší újmy na zdraví. ()

Reklama

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 4/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Prostředí 7/10/// +občas napětí a atmosféra, hodně krvavé a zvrhlé, občas záblesk dobrých dialogů a reálného chování postav -přesto mi přišlo jakoby každá postava byla z jiného filmu (akční hrdina, uřvaná holka, normální kluk...), proto jste si občas mohli připadat že nechápete na co koukáte, rovněž mi vadila dost nesmyslná zápletka s přívlastkem fantasy žánru/// Cesta do pekel je v některých místech hodně špatná. Hlavně to kazí závěr. Jenže první dvě třetiny byly dost slušné na poměry vyvražďovaček určených pro video trh a tak hodnotím celkem kladně. Podruhé už se na to raději dívat nebudu, protože bych zjistil, že to dohromady opravdu moc nefunguje, ale napoprvé nejsem zklamán./// Celkem 58%/// ()

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

TV úvod toho nasľubuje veľa , no akonáhle nabehne skupinka obligátnych blbečkov sprevádzaná neuveriteľným " drsňákom " a prenasledovaná " neuveriteľne " drsným stádom motorkárskych výkukov - nastáva filmový plač...kostolné finále to len celé úplne dorazí. Bodíky len za motorovku a pár krvavých pľúvancov. Miguel už pravdepodobne nedostane väčšiu hereckú príležitosť , akej sa zhostil v " The Night Flier " - verím však v pravý opak ! ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"A tuhle sračku hoďte do odpadu !!" Když v Cestě do pekel Miguel Ferrer pronese tuto větu, nevědomky mi způsobí opravdu velké dilema, zda ho poslechnout a naložit s tímhle veledílem stejně, nebo se pokusit na něm najít i pár světlých okamžiků, pár pozitiv !! A řeknu vám, že to bylo opravdu velmi obtížné, taková moje malá Mission Impossible..;) Scéna s motorovou pilou v kostele, satanistický rituál nemrtvých motorkářů, samotný začátek snímku, záběry na město duchů, z nichž však přímo řve dokonale nevyužitý potenciál, postava bývalého mariňáka nyní obchodního cestujícího přes nože Boba v podání sympaťáka Brenta Staita i svižný soundtrack Michaela Neilsona mě opravdu velmi bavily !! Mimochodem, že jste nevěděli, že mariňáka poznáte podle velkého barevného tetování přes celou paži ?! ;) A tak Cesta do pekel prostě většinu času diváka baví, ale baví ho naprosto bizarním těžko popsatelným způsobem, a člověk se ani na vteřinu nemůže zbavit dojmu, jak neuvěřitelnou snůšku zhovadilostí smyslů zbavených to vlastně sleduje a bojí se, vždyť jde taky o horor, jak dlouho tohle ještě může držet pohromadě, aby na samém konci zjistil, že tenhle Harley béčkové režisérky Penelope Buitenhuis se rozsypal už někde v půli cesty..;) ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama