Azureus Rising

Krátkometrážní / Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2010, 6 min

Edwin Wendler

// Production Companies: Black Sun Entertainment // Určite najlepší sci-fi krátkomontážný animák.(15.2.2011)

Naprosto ultimatni animovana rezba, ktera vzdalene pripomina Crackdown, kde drsnak s modrym harem neustale nekoho rube, to vse s paradni animaci a solidni hudbou. Jasnejch 5*.(24.6.2010)

Ohromující grafické zpracování, dynamické akční tempo a správná futuristická atmosféra. A jak je zde často zmiňováno, jeden z těch krátkých filmů pro které bylo vytvořeno HD. Nebo obráceně?:)(10.11.2010)

Absolutní, dechberoucí nářez bez hlubší pointy, s výbornou animací i hudbou. Kdyby vznikla celovečerní verze, vůbec bych se nezlobil :-) 90%.(17.8.2010)

Viděno třikrát a jistě ne naposledy, neboť tento kraťas je pro všechny milovníky akční anime (i když ta se tu docela ztrácí) darem z nebes. Akce - nasnímaná s maximálním efektem - se v podstatě nezastaví, příval dechberoucích momentek jakbysmet. Filmeček doprovázela věta "chcete vidět v kině?", a já doslova kříčím z plna hrdla: Hell yeah!(18.6.2010)

Nic extra to není. Azureus se rozhodně povedl, ale opravdu tenhle krátkometrážní snímek nepřináší nic převratného. Celovečerní film by mi ale nevadil.(28.1.2013)

nářez. matrixově-titánová minipecka s dokonalou hudbou i animací budoucnosti... docela si tohle dovedu představit jako chuťovku před nějakým akčním celovečerákem. shodou okolností se mi to zrovna dneska takhle vyvedlo... mohlo to být skoro i delší a bylo by to za plnej počet. 80%(18.8.2010)

Natočte celovečerák a přidám poslední hvězdu. 83%(23.5.2011)

Aj tak ma asi najviac fascinovalo to ako v tej maske dýchal :D zbožňujem také zvuky :D(3.6.2012)

• HAL

Víceméně jen intro či snad trailer na počítačovou hru, a tudíž je jeho řazení mezi krátkometrážní filmy víceméně hloupost, ostatně tomu odpovídá i neexistující příběh bez pointy či smyslu. Resp. příběh existující, leč videoherně tupý - chlapík umí hodně skákat, má modré manga vlasy a velký meč, takže jen tak hopsá po městě budoucnosti a rube co potká, aby nakonci zrubal i velkého robo-škorpiona. Toď vše. Ve vizuálním stylu nepodobném prolnutí Mass Effectu s anime, s dynamikou arkádové bojovky a kvalitou CGI na úrovní nejlepších herních enginů by jako součást hry ušel, nicméně samostatně je k ničemu.(8.9.2010)

Skvělé! Akční animovaná future pecka! watch zde(23.1.2011)

Odkud já jen znám ta modrá upřímná kukadla? Aha už vím, je to Karafiátkovic Brouček s novým hárem. Akorát ta Beruška nějak nakynula. Velká, tlustá, bez teček. ;-)(6.4.2011)

Chlápek s modrými vlasy a v kovovém obleku je v ráži a mydlí okolo sebe všechno, ať už mečem nebo s pistolí, přičemž nepohrdne ani obřím roboškorpionem. Mně se to líbilo, a to ani moc akční filmy nemusím, a celkově i z vizuální a hudební stránky to bylo zpracováno dobře.(27.7.2010)

Ke shlédnutí : http://www.youtube.com/watch?v=P9DoKUtsNlM Ten típek mi připomíná trolla jak z world of warcraft.. Naštěstí to, ale s tím nemá jinak nic víc společného. Dobrá řežba a dokázal bych si to i představit, že by to mohl být i celovečerní film a né jen Krátkometrážní film. Jinak je škoda, že je to bez děje a jde tam jen o tu řežbu.(24.5.2012)

Perfektní sci-fi kraťas s velmi líbivou animací. Je to v podstatě pětiminutová řežba hlavního hrdiny s hordami protivníků. Celovečerní film bych uvítal s otevřenou náručí.(9.4.2013)

Skákací, létací, padací, jezdící, klouzací, běžící, svištící, unikající naváděcím střelám s modrým hárem.... to vše je Azureus. Dost svižná akční podívaná ač bez nějakého příběhu. Celovečerák bych ale nesnesla, protože na tohle je tak akorát těch 5 minut. K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=nxQ22eSBQXA(23.12.2014)

Hezký teaser nebo scéna z něčeho většího nutící vás okamžitě lačnit po zbytku. Animace i akce to je totiž opravdu stylová. Ovšem stojící takto samo o sobě vzhledem k absenci jakéhokoliv příběhu či hlubší pointy to kolem vás prolítne, efektivně zajiskří a brzy z hlavy zase vyšumí. // 75%(8.9.2010)

• hhannie

Vzhledem k tomu, že dávám 2 * jako jedna z mála, tak se ptám: v čem spočívala pointa tohoto kraťase? Něco mi uniklo ? Takhle to na mě působí pouze jako lepší upoutávka na hru..(10.1.2013)

Vizuálně nádherné, ale to je bohužel všechno. Až do poslední chvíle jsem doufala v pointu, v jakoukoli, ale nedočkala jsem se. Film je zkrátka pouhopouhou efektní akcí - ale myslím, že leckomu se přesně tohle líbí, takže není nad čím zoufat... Jen prostě nejsem správný cílový divák. 56%(25.9.2013)

• mr.filo

Kdo? Proč? Proti komu? Bez souvislostí se vraždí.(27.1.2013)

<< předchozí 1 2 3