Ned si žil spokojeným životem na bio farmě po boku své hippie přítelkyně, dokud jej však jeden nerozvážný incident s marihuanou na farmářském trhu nedostal za mříže. Po návratu z vězení se nastěhuje ke svým sestrám... V žádné rodině nesmí chybět – černá ovce, která je vždy o pár kroků pozadu. Zvláště pak, má-li si dát do pořádku život. Pro sestry Liz, Mirandu a Natalii je to jejich věčně pozitivní bratr Ned, bývalý majitel organické farmy, jehož neskonalá ochota spoléhat se na poctivost lidstva způsobuje jeho osobě nemalé problémy. Normálně by byl naprosto nepoužitelný, ale jednou je to jejich bratr, takže když ho opustí přítelkyně a vyhodí ho z farmy, jsou to opět sestry, kdo zavelí k záchraně. Každá ho u sebe nechá nějakou dobu bydlet, ovšem bratrova neotřesitelná víra v naprostou upřímnost jim obrátí životy vzhůru nohama. Avšak i díky tomu si všichni v rodině nakonec uvědomí, že jeho víra v lidi kolem sebe není zas až tak hloupá. (HBO Europe)

Crybaby

Film spracovanym nedokazal zaujat, ale mal v sebe tie skvele prvky tragikomedie. Aj ked v komedii by malo byt viac humoru, toto som bral ako taku tragikomicku dramu. Hlavny herec bol super, uplne pako ktore dodavalo filmu tu lahkost. Hudba bola tiez dobra. Taka oddychovka, ale viac si to nezasluzi. ()

shaper

Na svůj žánr docela dobrý. Snažím se hodnotit podle toho, jak jsem se bavila a nepřemejšlet tolik nad cliché story. ()

CrazymanM

Klasická americká nezávislá záležitost,nic převratného,ale velmi příjemný příběh,výborní herci,trošku toho humoru,mám rád takovéto věci!!! ()

Rastman

Naprosto skvěle oddechová pohodovka. Nemůžu k tomu nic říct, ta atmosféra, ty postavy, prostě mě to uneslo a musím ohodnotit vysoko. Hate me. :) ()

AAVATARR

Nevravím, že je to počin roka, ale určite má film väčšie posolstvo ako komédie s prdiacimi geriatrikmi, fórmi o horiacich hovnách na verande a silených zraneniach hlavných hrdinov na úkor myšlienok. Pre mňa vždy bol, je a bude Paul Rudd veľmi dobrý herec, ktorý vo filmoch málokedy nebýva obklopený podobnými ľuďmi a preto len málokedy nevytvorí film s ním pohodovú atmosféru tak ako tu. Od prvej chvíle, kedy chcel pomôcť polišovi po ťažkom týždni, viete kam sa film uberie a kto bude nakoniec ten dobrý, ale aj tak chcete vidieť ako sa to celé stane. Pre mňa je väčšie umenie diváka udržať pri obrazovke napriek jasne nalinkovanému deju, ako keď do neho niekto 2 hodiny tlačí ultraHYPERmega scenár čo nemá hlavu ani pätu s tým, že je to akože na rozmýšľanie a pritom z človeka ten zážitok vyšumí skôr ako si ho stihne uvedomiť. 80% ()

spotczek

Považuju to za příjemnou oddychovku, u níž bude asi znít divně, že se mi vybavil Dostojevského Idiot. Ale základní princip shledávám u této komedie a původního dramatu stejný - co všechno způsobí dobrota člověka tak hodného, až všem okolo připadá jako idiot. Tento film se naštěstí drží spíše nevážné linky a potěší všechny, kteří mají pocit, že s hlavním hrdinou něco sdílejí. ()

TonyHawk94

Mám rád takéto príbehy o takýchto dobráckych, dobroprajných a láskavých "underdog"-och, akého tu predstavoval Paul Rudd. Jeho motívy, zážitky a vôbec, to, čím žije (aj keď je to neraz veľmi jednoduché a v živote sa takýmto spôsobom človek stratí a neprebojuje sa), určite si z toho vie každý niečo zobrať. Vo finále to bol pekný film so síce slabšou komediálnou zložkou, ale tie ktoré konkrétne zápletky a momentky, stáli za to. ()

Hucocaky

Veľmi milá miestami bláznivá komédia, pravdoveriaci typek Rasta Ned, ktorý z úprimnosťou určite nešetrí, už po zhliadnutí traileru som vedel, že sa budem baviť a áno je bolo tomu tak, slabé miesta vynechám. Paulovi Ruddovi som to zožral aj s navijákom. Príjemná novinka. *4 ()

Muso

Pomerne odľahčená verzia Návratu Idiota, hlavný hrdina trocha pripomína Duda z Big Lebowskeho, dva razy ma dostal svojim počínaním úplne do kolien. K tomu príjemná hudba a nutno dodať, že celkový výsledný efekt vôbec nepôsobí ako väčšina súčasnej Americkej komediálnej produkcie. Minimálne 75%. ()

burton-ka

Tak málo stačí aby se natočil film, který není poskvrněn Hollywodským leskem, aby nepáchl po škatulkování zda-li to je film tak velký jak píšou recenze a nebo jestli je to jen zaplacená sláva. Paul Rudd je podle mého skvělý komik a sním i vše co si vybere kolem sebe (film, téma, režii, kolegy,prostředí) On sám dokazuje příjemnou oddychovku, za kterou se nemusí nikdo stydět - protože toto je dámy a pánové film! Po dlouhém zástupu novinek a TOP filmů, kde se střídá jedna herecká hvězda za druhou, a miliardy dolarů vložených do zbytečných 3D efektů mám konečně pocit, že jsem zase viděla dobrý film. Komedii o tom jak je někdo tak krásně hodný až je to pro ostatní blb a přitom žije jen dobrý život. Nechce nic složitého řešit, nikterak si ho komplikovat dennodení dávkou nás smrtelníků - lží,nevěrou,neupřímností. Nechce přemýšlet nad tím co by se mohlo, nemohlo a může říct. Chce si prostě jednoduše žít, to ale nevychází v rovnici s tím jak lidé běžně žijí. ()

Dr.Abe

Já jsem se u toho skutečně pobavil:0sledoval jsem po noční směně ráno a nějak mi to sedlo. Milé nepřehnané, žádné zbytečné super drama a nikdo tu nepřehrával. Přišlo mi to fajn, bohužel jsem viděl jednou a nemam další chuť na to vidět znovu. ()

jaqubko

Paul Rudd je sympaťák snáď aj keby nosil useknuté ľudské končatiny ako náhrdelník. Navyše rolu tak trochu priblblého brata troch sestier mu beznádejnete žerete. Chvalabohu to nie je ten typ blba, čo nevie používať vidličku. Naopak, jeho postava Ned je rojko s idealistyckým nadhľadom na svet. Postupne, i keď nechtiac, naruší život všetkých troch sestier a ukáže im aké v skutočnosti reálie ich vzťahov sú. Príjemný letný filmík na jedno zhltnutie, ktorý nehrá na absurdnosť či originalitu, ale na sympatické charaktery a vtip náhody. ()

black8

Príjemne strávený čas. Čo si z tohto filmu odnášam je, že má zmysel veriť v ľudské dobro. Lebo ak neveríme, tak nedávame ľuďom ani šancu byť dobrými. Inak asi prvý film, v ktorom sa mi Paul Rudd páčil. ()

kolodej1

pro mě dost zklamání, hodně tuctová komedie, která nemá ambice být čímkoliv víc. Což by bylo celkem v pořádku, kdyby se ale bylo čemu smát, takových míst je zde ale minimum. Zato jsem byl svědkem dost slabého děje, zase jsme tu měli sociálně nesměle myslícího jedince, který narážel na samé nepochopení, protože byl ale čistá duše, nakonec všichni v okolí přišli na to, jakým je vlastně pro ně pokladem. Promarněná příležitost, přitom obsazení bylo doslova elitní. Slabých 50%. ()

Maiii

Paul zde hraje svoji typickou roli hodného sympaťáka. V tomhle filmu je to ale vytaženo až do absurdna. Tento dobrák je prostě velký trouba, který každému řekne co nemá a zamotává se neustále do problému ostatních i svých.Film je velice zábavný a příjemný. Paula si prostě každý musí zamilovat a celou dobu mu fandit, aby všechno nakonec dobře dopadlo. ()