Somrák s brokárnou

• Kanada Hobo with a Shotgun (více)

Ďalší projekt založený na Grindhouse traileri s rovnakým názvom. Príbeh sa odohráva v blízkej budúcnosti, kde zákon so spravodlivosťou podliehajú zločinu a násiliu. Proti skorumpovanému policajnému štátu sa postaví jeden bezdomovec s brokovnicou, ktorý na ceste za spravodlivosťou postrieľa zopár skorumpovaných policajtov, pedofilného Santa Clausa a mnoho iných chrapúňov. (ČSFD)

Hrobař

Supr masakr, dost klišé, dost černobílý postavy (zlí jsou zlí a hodní jsou hodní) prostě béčko se vším všudy. Veliký překvapení (pokrok oproti hodně amatérsky vyhlížejícímu fiktivnímu traileru). Když Hobo vypráví prostitutce před spaním o medvědech šel jsem smíchy do kolen. ()

mlock odpad!

Tak to byla pěkná kravina. Film akorát tak pro sadisty, s naprosto debilním dějem. Scénárista musí bejt pěknej úchyl. Jak může taková zhovadilost dostat 65%? ()

raru

Béčkový úlet? To by bolo celkom fajn,keby ma to niečím upútalo. Ibaže som bol celý film znechutený.Áno,znechutený.Násilím,nelogikou,koncom. ()

leonskennedy

Super brutální akce a dost krutý záběry!Uřezaný prsty nebo palicí rozmlácená noha a perfektní hlášky.Scénku s autobusem jsem fakt nečekal. ()

Crtcus odpad!

Existuje hranice, kde je krev ještě vtipná. Tenhle film je daleko za ní.U hoba jsem opravdu litoval, že jsem to viděl. Podle mně je tohle filmová obdoba kreseb psychopatických šílenců. Co za člověka něco takového vytvoří? Volný pád měl alespoň smysl, myšlenku. Saw měl atmosféru, pointu. Tohle nemá nic - je to pouhá glorifikace násilí. Jedinné hodnocení, které může zdravý člověk dát je odpad! ()

Deacon59

Jéé to bylo tak krásně B-čkové, v dobrém slova smyslu. Hauer se do role výborně hodil. Celkově to mělo grády. Rozhodně lepší než Machete. ()

feszani.cz

Tenhle krvavej skvost je reflexe zkaženosti dnešní doby. V prvních minutách filmu je každýmu soudnýmu člověku vy recenzenti mudrohlavové jasný, že naprosto dokonale vystihuje to, o co se Rodriguez a celej Grindhouse marně snaží už od svýho počátku. Hobo je moderní spasitel a hrdina dnešní doby, zfilmovaný ztělesnění mýho snu vás všechny "filmoví recenzenti k pohledání" postřílet brokovnicí spolu s ostatní svoločí tohohle hnusnýho světa politiky počínaje. Nechápu co by podle vás musel režisér udělat aby se vám chytrolínům zavděčil. "I´ m cleaning the streets of the shit..and the smell makes me sick!!!" ()

Falker[4N] odpad!

Právě jsem film dokoukal a zůstalo mi po něm šimrání v žaludku od znechucení a "What the hell" výraz v obličeji. Pojďme si to shrnout: zajímavé postavy - Nope; zajímavý děj - Nope; zajímavé dialogy - Nope; zajímavá vizuální stránka - Nope; zábava - pokud se nevyžíváte ve zvrácenostech, potom Nope; nějaký smysl, který by obhajoval existenci tohoto filmu - hm, no film určitě posouvá hranice brutality, krutosti a zvrácenosti, kterou jsem kdy viděl na plátně, ale je to opravdu to "něco navíc", co bych ocenil? Nope. Takže závěrem: film mi přišel úplně zbytečný a stupidní - je to můj dojem po jeho dokoukání a nechápu, co mě na něm mělo zaujmout. Určitě ho nedoporučuji, ale jak se říká: "proti gustu žádný dišputát". ()

rentier

Mačeta mě bavila. A moc. Toto bohužel ani, co by se za nehet vešlo. Dokonce jsem se musel občas bránit nechtěnému smíchu.. Hvězdičku dávám jen za nemocniční monster nástup a pickup likvidační nášup. ()

xronos odpad!

Nechápu, jak takovou sračku může někdo natočit. Shlédnul jsem díky hodnocení tady a přemýšlel, jestli se dá za něco dát aspoň jedna hvězdička ... NEDÁ! (přitom Andrzénovic Braindead nebo Bad Taste mají ode mě za 5). Tak jako choze i já bych raděj další Přání Smrti než toto. ()

Kathleena

Grindhouse mě opravdu baví, ale tohle mě nebavilo, nevím v čem byla chyba. Možná v těch dojemných scénách s medvědem nebo děsně debilních "gangsterech" ... celkem nápaditý byly zbraně, ale jinak to bylo hlavně o respektu vůči Rutgeru Hauerovi, který má svý nejlepší filmy už za sebou... ()