Sexuální praktiky pozemšťanů

• USA The Mating Habits of the Earthbound Human (více)

Neviditelní mimozemšťané sledují námluvy mladého páru - hezouna Billyho a sexy Jenny už od trapného prvního setkání v přeplněném nočním klubu, následovaném dalšími schůzkami až k nevyhnutelným obědům u budoucí tchýně. To vše pomalu, ale jistě zavdává mimozemšťanům důvod pochybovat o duševním zdraví lidí a sexuálních praktikách všech pozemšťanů. (Bonton Home Video)

Olafsson

Blbustka u ktere jsem se zasmal.. Nejvic se mi libily spermie, sexy Carmen a vtipny komentar pozorovatele zvnejsi.. Zaslouzene tri hvezdy.. Vyborny film pro vecer ve dvou s vasi nastavajici/stavajici milenkou/partnerkou ;) ()

GordonCZ

Nebýt dokonalého komentáře Vladimíra Čecha, který se zhostil role "dokonale obeznámeného mimozemského vypravěče-dokumentaristy", byla by z tohoto filmu lehce podprůměrná komedie, kterou by nezachránilo ani krásné tělo Carmen Electry. Ke škodě snímku samotného právě komentáře vypravěče ke konci citelně ubývá a tím ubývá i zábavnosti a výjimečnosti filmu. Nejlepší devizou filmu je zkrátka právě ona parodie na všechny vědce-biology, kteří si o sobě myslí, jak dobře znají jednotlivé živočišné druhy a jejich zvyky, přičemž všechno může být vlastně úplně jinak. ()

bavs

Velmi zábavné, v některých detailech hodně reálné, takže není těžké se do postavy vcítit, krásná Carmen Electra a výborný komentář Vladimíra Čecha! ()

KillHurt

Nezáživná romantická komedie bez jediného zvratu a bez jakéhokoliv nápadu. Všemu však dává úžasnou myšlenku nedostižný komentář mimozemšťanů ve skvělém dabingu Vladimíra Čecha. Je pravda, že film po aktu zplození ztrácí dech, ale i tak je to originální komedie. ()

Nathaniell

Po nějakých cca 10 letech jsem to dnes hlédl se ženou a NEVÍM, kdo z nás se u toho nasmál víc. Originální komedie, pojetím nezávisle připomínající povídku Isaaca Asimova - Co je ta věc jménem láska. Možná z toho nepřímo čerpali, ale celkově je mi to jedno. Pro mě je měřítkem kvality i to, že mi v tomhle filmu Carmen Electra nevadí, ale celkově ji nemám rád... Takže po deseti letech nemůžu dát méně než 5* ()

seba

Béčkoví herci, naprosto neznámý režisér, název spíš pro pornofilm a přesto skvělá zábava? ANO.ANO.ANO. Třikrát ano. Nechce to víc než geniální nápad a k tomu odpovídajícím způsobem povedený scénář. K tomu Vladimír Čech jako vypravěč (originál je jistě neméně zajímavý) a 5 hvězd je tu. Pro mně nezapomenutelné scény se spermiemi (tady bych se nebál srovnání s Woody Allenem a jeho Co jste všechno chtěli vědět o sexu) a se šakalem. ()

Bilky

Originálne a zábavné, aj keď časom zrejme humor stratí na sile. Dokuvizuál je ale pôsobivý, rovnako ako CARMEN ;) ()

Filipes

Čistých 70. Film z průměrnosti amerických komedií pozvedává nejen brilantní námět s myšlenkou- kdyby mimozemské bytosti dělali výklad o našem rozmnožovacím procesu a musím konstatovat, že takhle to skutečně je. S námětem je samozřejmě i skvělý scénář, kde musím vyzvednout mimozemský komentář, který je jedna z nejlíp nadabovaných věcí v historii českého dabingu. S námětem i scénářem pak už jen dodatečně herecké výkony, ale bez předchozích výborných dvou věcí (scénář, komentář) bych jsem zase jel na kolotoči průměrnosti. Takhle jsem mohl svěže vystoupit. A místo elektronického překladatele vypínám televizi. ()

Nellka

Průměrný film ozvláštněný dokumentárním komentářem. Sem tam jsem se i zasmála, ale čekala jsem víc. Nejlepší byly scény závodů spermií, ale jako bych je už někde viděla a bohužel v lepším podání. ()

Seuata

Velice zvláštní dokumentární film. Nechybí tu vtip, ale také nesmíme zapomenout na "ponaučení", které dokument přináší. Mírně slabší 4 hvězdičky. ()

Gadamf

Veľmi kvalitná a vtipne podarená komédia, chválim najmä nápad. Takéto príjemné komédie pri ktorých sa celý čas usmievam a aspoň 10-krát sa nahlas zasmejem pozerám rád. ()

Virusman666 odpad!

Pane Bože, to je blbost, nesnáším romantické filmy, natož komedie, ale umím uznat, že některé jsou i dobré, ale toto?... ()

honzic

Kvalitní komediální příběh o vztahu dvou lidí s výborným komentářem a krásnou Electrou. Hodnocení: 75 % ()