poster

Kůže, kterou nosím

 • Španělsko

  La piel que habito

 • anglický

  The Skin I Live In

 • Slovensko

  Koža, v ktorej žijem

Drama / Thriller / Psychologický / Mysteriózní

Španělsko, 2011, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  ****

  Plným počtem hvězdiček hodnotím pouze filmy, které chci z jakéhokoliv důvodu znovu vidět. Tenhle film je natolik zvrhlý a šokující, že vlastně nevím, zda ho budu chtít ještě někdy vidět. Možná až vyprchají emoce a značně ho pozapomenu, objeví se opět v hledáčku mých zájmů. Almodóvarovi nelze upřít, že mi vnutil otázky stran zneužívání svých schopností a možností na úkor někoho jiného.(11.3.2012)

 • Xmilden
  **

  Artově nechutné, nemocně zvrhlé a morálně naprosto pokřivené. Odporný film, který u mě velmi snadno zaplul do kolonky NECHCI NIKDY VIDĚT ZNOVU. Chápu že své vyšinuté příznivce si podobné snímky vždycky najdou, nicméně já se budu raději držet pěkně v bezpečí běžnější produkce a pokud možno se pokusím o nemožné a na tenhle hnus se pokusím zapomenout. 30%(5.3.2018)

 • ClintEastwood
  ***

  Šílená skládačka, s několika slibnými momenty a spoustou erotických scén. Režisér Almodóvar si zřejmě nemůže ujasnit svou sexuální orientaci a tak natočil tento zajímavý snímek, kde ze sebe chce vykřičet své úchylky a touhy. Třeba chce být ženou? Jak jinak si vysvětlit tento umělecký sci-fi paskvil? Pro mě průměr - má to styl, nápad, herci hrají dobře, ale zároveň je to nehorázná blbina plná do nebe volajících nelogičností.(25.11.2013)

 • Pepinec
  ****

  Ach, Pedro, co ti na to mám říct...? Takhle dokonalá transformace totálně ujeté hovadiny do uhrančivého sci-fi se nevidí každý den. Nemohl jsem odlepit oči od čehokoli, co se tam zrovna odehrávalo, ať už to bylo cokoli z toho tuctu žánrů, kterých se film dotkl. Nepamatuju si, kdy naposledy se mi takhle líbil Antonín Bandaska, co vím ale na tuty, že se mi nikdy předtím tak nelíbilo to, o čem vlastně nemůžu napsat, že se mi líbilo, protože bych na kapotu tohohle vypulírovaného bouráku namontoval pěkný spoiler. Kapiš to? Mrkněte na to a napište mi, jestli jste tuhle moji šifru rozlouskli nebo ne. (Challenge Tour 2015, film č.18)(14.4.2015)

 • pm
  ***

  Večer jsem odmítla zdánlivě neodmítnutelnou silvestrovskou nabídku zajet si v noci do centra Vídně, nakonec rámusu bylo dost i tady. Dala jsem přednost Davidovi a Toníkovi, i když v obráceném pořadí: Bordwella jsem obratem zase zavřela a Banderase jsem dala celého. Takže poslední film, který jsem viděla v roce 2011, není otřesná blamáž s otřesnou, sebe sama parodující Sarah Jessicou Parkerovou "Nechápu, jak to dokáže", ale elegantně natočený, almodovarovsky vtipný, morálně zvrhlý, studený španělský kýč. S hodnocením si nejsem jistá. A asi nejsem jediná, kdo se měl chuť po skončení filmu podívat na "Spoutej mě!", alespoň na tu krásnou scénu "budu ti dobrým mužem a dobrým otcem našich dětí".(1.1.2012)

 • - Snímek byl natočen na motiv románu „Tarantule“, který napsal Thierry Jonguet. (Terva)

 • - Muž, který příjde do obchodu prodat věci své ženy, která jej opustila, je Agustín Almodóvar, producent filmu a bratr režiséra Pedra Almodóvara. (Avalon820)

 • - Robert Ledgard (Antonio Banderas) nosí hodinky Omega Speedmaster Professional. (Liqid)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace