Reklama

Reklama

Nezvaní hosté

  • Česko Vetřelci (více)
Trailer

VOD (1)

Ke dvěma dětem ve dvou různých zemích přichází každou noc nezvaní hosté. Prvním z dětí je malý Juan, který bydlí se svou matkou ve Španělsku, a druhou je dvanáctiletá Mia, žijící se svými rodiči v Británii. Na první pohled by se mohlo zdát, že chlapec ani dívka nemají spolu absolutně nic společného, ale zdání klame. Obě děti trpí nočními můrami a sužuje je děsivý přízrak v kapuci, který nemá tvář a rád by získal tu jejich. Jejich rodiče jim zprvu nevěří, ale záhy se střetávají s tajemným vetřelcem i oni sami a je jasné, že své děti musí bránit za každou cenu. Dokonce i za cenu toho, že je nejbližší okolí bude považovat za blázny... (TV Nova)

(více)

Videa (5)

Trailer

Recenze (115)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

PROČ? Zapomeňte na napětí !! Zapomeňte na vyzrálé lidské postavy! Zapomeňte na dobře uvážený příběh a hluboké lidské Emoce! Tohle je Nesmysl, klišoidní, se zapištěnou hudbou, už dlouho jsem se tak nenudil při filmu,který měl být Scary! Neustálé pokračující záběry tmavých uliček, šeptající konverzace s knězy v kostele, nezajímavé CGI démonů. Co to sakra Clive Owen udělal? Ten film vás jednoduše nechá přemýšlet nad tím kolik peněz a kolik času nad tím ztratíte! ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Španielom tieto mysteriózne strašidelné kúsky idú, o tom niet pochýb, v tomto prípade to však vyznelo trochu do stratena. Výborný nápad, ktorý dopláca na prílišnú preplácanosť, zdĺhavosť a absenciu desivých scén. Aspoň že si film udržuje potrebnú dávku atmosféry, no len čo z toho, keď tí bubáci vôbec nedesia. Úvod je bezpochyby nádejný, no len potom sa to začalo ťahať, kombinovať, nudiť - vlastne som bol zvedavý len na to, či sa ten záver podarí a či to celé bude dávať aspoň aký taký zmysel. A čuduj sa svete, podarilo sa to, takže aspoň niečo. Zase nemám z toho až taký zlý pocit, nakrútené je to pekne, zahrané tiež, akurát je to opäť jeden z tých hororov, na ktorý si veľmi dlho pamätať nebudem. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Je to bohužel takové sterilně nijaké. Technicky velmi pěkně udělaný hororový film, z čehož se sice divák nějakou tu chvíli radovat může, neboť přiznejme si - pravidlem to nebývá, ale s každou další přibývající minutou vychází najevo, že tahle mysteriózní báchorka žádné velké děsy nebo napětí nepřinese. A taky že ne. Postavy mi byly ukradené, atmosféru si film udržel jenom při úvodní scéně. A ani jsem z filmu necítil nějakou autorskou osobitost, je to zkrátka jen takové tupé řemeslo a instatní strašení alá Hollywood. Zklamání, Hollowface se hororovou ikonou nestane. ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Tento film opravdu sází na pomalé budování hororové atmosféry. Tvůrci budují, budují, budují a budují , až se najednou objeví závěrečné titulky a vy zjistíte, že nudou žehlíte prkno, máte perfektně spočítané hrboly v omítce nad televizí, ten pavouk v rohu místnosti zmákl dneska tu síť naprosto strhující rychlostí a strašně záživně, v okně obýváku máte žaluzie s přesně 85 listy, a to jsou zatažené a docela blbě se to počítá !!!, a ten kruh ve vaší hlavě připomíná kosočtverec jen proto, že jste na 3256. pozici za desetinnou čárkou u Pí udělali chybu! No, možná, že kdyby místo toho hábitu s kapucí hrál hlavní roli třeba hadr na podlahu, na kterém by se daly dvě hodiny počítat žmolky... Jinak to byl ale příjemně strávený večer! Dneska po setmění se hodlám pobavit ještě líp a pro změnu sledovat buď jak té paní, co s ní bydlím, kyne těsto, anebo jak mi rostou nehty. Tak uvidíme. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

A K TOMU, ABY SE VZBUDIL, STAČILO VYSLOVIT JEHO JMÉNO. TEN BEZ TVÁŘE NEBYL ANI MLADÝ ANI STARÝ, ANI ŠKAREDÝ ANI HEZKÝ. NEMĚL POSTAVU, NEMĚL ANI TVÁŘ. NEMĚL NIC...... /// Když si bubák myslí, že existuje, dokáže v palici udělat pořádnej chaos. Nejen dětem, ale i dospělejm.... Úvod z říše thrillerovo - hororovejch snů. A dál? V hlavní roli děti a ,,VLÁDCE SNU“. Baví mě zvuky i hudba. Fakt je, že jsem vlastně čekal spíš něco jinýho, než tak jednoduchý rozuzlení, ale nezachvátil mě žádnej logickej kolaps a Cliff i filmařina jsou víc než dobrý. Solidní filmová španělská stopa, který chybí víc ,,uchyláren“ a opravdovej Fredy (Krueger). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chtěl bych dětem ukázat bubáka. (Pedofile! Mazej na jinej server!). 2.) Thx za titule ,,petrik1“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ ** ()

Galerie (45)

Zajímavosti (3)

  • Režisér uvedl, že sestříhání filmu byla velká výzva. Šlo o dlouhý, složitý proces, protože z příběhu udělal dvojí strukturu. (ČSFD)
  • Ve filmu John Farrow (Clive Owen) a Mia (Ella Purnell) trpí poruchou nazvanou Folie à Deux (šílenství ve dvou). Je to porucha intenzivního rázu, kdy dvě osoby, které mají silný vztah, sdílí stejný druh halucinace ve stejnou chvíli. (Scaryman)

Reklama

Reklama