Dámičky v sekáči

• Mexiko Pobres divas (více)
Trailer

Sú síce sestry, ale rozdielne ako noc a deň. Pragmatická Nora Dominguezová (Camilla Belleová) práve začína so svojou právnickou kariérou, rozmaznanú Mary (Alexa Vegaová) zaujímajú predovšetkým šaty a muži. Ich pohodlný život v bohatom Beverly Hills sa však veľmi nečakane skončí. Ich otec zomrie v deň svojich 55. narodenín, a tak sa obe sestry ocitnú vo finančnej núdzi. Musia opustiť svoj domov, presťahovať sa k tete a prispôsobiť sa životu uprostred mexickej komunity vo východnom Los Angeles, ktorému bol ich doterajší svet vzdialený svetelné roky. Zhýčkaná Mary má zo všetkého strach a nevie si zvyknúť. Nora ju presvedčí, aby dokončila vysokú školu a naučila sa po španielsky. Nový život má však aj svoje svetlé stránky, a to predovšetkým vďaka pohostinnej tetinej rodine, ochotnému susedovi a sympatickému Edwardovi Ferrisovi (Nicholas D'Agosto), Norinmu nadriadenému... (TV JOJ)

Trailer

Jara.Cimrman.jr

"V té matraci jsou roztoči. - Aspoň nebudeš spát sama." Co by se stalo, kdyby mi exekutoři zabavili sbírku Lotusů, chaloupku na Floridě a jachtu na Riviéře? Asi nic. Prostě bych se probudil a všechno by bylo při starém. Jenže Nora a Mary si skutečně žily na vysoké noze, která se pod nimi podlomila a ony se probudily z amerického snu do mexické reality. Jsem si jistý, že takové téma by šlo zpracovat mnohem vtipněji, ale několik zábavných situací jsem zaznamenal a vztahové peripetie také celkem ušly. Jenže Rodrigo, Bruno, Gabriel, Carmina, Juanito, Rosita a spol. mi poměrně nepříjemným způsobem připomněli, že tohle má s telenovelou společného víc, než bych potřeboval. ()

IQ Tiqe

Vzhledem k žánru (a plakátu) asi nejspíš uvidíte vše, co se dá všeobecně očekávat. Jde o ochutnávku "mexické" části L. A., ale tentokrát bez zlodějů, vrahů a akčních honiček. Jen bych opakoval, co jsem napsal jinde - pokud vám nevadí jednoduchý děj a očekáváte to, co žánr nabízí, tak by vás film neměl ničím zklamat. Jako byste smrskli 250 dílů telenovely do 100 minut. ()

emma53

Já jsem původně chtěla nějakou romantiku, ale až takovou jsem nečekala. No co, dali si pusku, zazvonil zvonec a pohádky je konec. Mě uhranula hlavně ta mehikánská muzikááá, to je nádhera. Nalejte si cokoliv s ledem v těchto parných dnech, lehněte si na gauč a nebo si vezměte tablet ven na lehátko a nechte se unášet někam daleko, kde byl málokdo z nás a prožívejte s nimi jejich strasti a slasti........zkrátka relaxujte s krásnými děvami a pochopitelně i s jejich protějšky. ()

Tsuki

Vlastně jsem touto moderní "mexickou" verzí Rozumu a citu docela překvapena. Jediným důvodem, proč jsem se na film podívala, bylo vidět Alexu Vegu v něčem jiném než Spy Kids, a má očekávání nebyla vysoká. Jenže se ukázalo, že je to docela svěží a zábavný snímek, který nenudí (oproti dějově hodně podobnému filmu Holky v balíku se sestrami Hilary a Haylie Duff, kde jsou také hlavními postavami dvě bohaté sestry, které rázem o všechen majetek přijdou). Takže za sebe jsem minimálně pro slabší čtyři hvězdy. ~(3,6)~ ()

Dever

Po hrozne unudenom a prespanom pondelku som sa večer rozhodoval aký film si vyberiem, a som rád, že som sa rozhodol práve pre tento. Aj keď som po 25minutách vedel ako táto romantická komédia skončí, aj tak mi veľmi spríjemnila večer a ja kvôli tomu nemôžem dať menej ako 4*......... Soundtrack Heitor Pereira: 1. Pacha Massive- Don’t Let Go ,2. Meme- Beat of My Own Song ,3. Xocoyotzin Herrera- El Mago Cardona ,4. Jess Penner- In The Stars ,5. Pacha Massive- Pachangueando ,6. Sara Valenzuela- Para Continuar ,7. Marta Gomez- Cielito Lindo ,8. Latin Bitman- Help Me ,9. Rey El Vikingo- Asi Yo Naci ,10. Stamic Quartet- Divertimento No. 17 ()

• Když se dívky stěhují ze svého domu, služka dává hlavní hrdince truhlu jejich otce, a přitom hlavní hrdinka ještě drží v pravé ruce nástěnku. Ihned následuje záběr z dálky, kde ale hlavní hrdinka žádnou nástěnku v pravé ruce nedrží. (Dlee)