Sú síce sestry, ale rozdielne ako noc a deň. Pragmatická Nora Dominguezová (Camilla Belleová) práve začína so svojou právnickou kariérou, rozmaznanú Mary (Alexa Vegaová) zaujímajú predovšetkým šaty a muži. Ich pohodlný život v bohatom Beverly Hills sa však veľmi nečakane skončí. Ich otec zomrie v deň svojich 55. narodenín, a tak sa obe sestry ocitnú vo finančnej núdzi. Musia opustiť svoj domov, presťahovať sa k tete a prispôsobiť sa životu uprostred mexickej komunity vo východnom Los Angeles, ktorému bol ich doterajší svet vzdialený svetelné roky. Zhýčkaná Mary má zo všetkého strach a nevie si zvyknúť. Nora ju presvedčí, aby dokončila vysokú školu a naučila sa po španielsky. Nový život má však aj svoje svetlé stránky, a to predovšetkým vďaka pohostinnej tetinej rodine, ochotnému susedovi a sympatickému Edwardovi Ferrisovi (Nicholas D'Agosto), Norinmu nadriadenému... (TV JOJ)

Trailer

kaylin

Škoda, že je ten snímek ta předvídatelný. Ze začátku to vypadá, že by to mohla být ještě docela dobrá komedie, ale ono se ukáže, že je to vlastně docela obyčejná romance, kde už máte předem stanoveno, kdo s kým skončí, i když to tak na začátku nevypadá. Opravdu škoda, protože ten humorný potenciál na začátku byl. ()

IrisHelenka

No dobře, průměrná romantická komedie, které bych asi za normálních okolností dala tři hvězdy, ale... Imigranti z mexika pomocí vydírání donutí firmu, která je doteď zaměstnávala, aby na ně nezavolala imigrační. Jsou vyobrazeni jako nejúžasnější hrdinové, zatimco představitelé tý firmy jsou ztělesněním zla samotného. Vítejte v dnešní době. ()

Tsuki

Vlastně jsem touto moderní "mexickou" verzí Rozumu a citu docela překvapena. Jediným důvodem, proč jsem se na film podívala, bylo vidět Alexu Vegu v něčem jiném než Spy Kids, a má očekávání nebyla vysoká. Jenže se ukázalo, že je to docela svěží a zábavný snímek, který nenudí (oproti dějově hodně podobnému filmu Holky v balíku se sestrami Hilary a Haylie Duff, kde jsou také hlavními postavami dvě bohaté sestry, které rázem o všechen majetek přijdou). Takže za sebe jsem minimálně pro slabší čtyři hvězdy. ~(3,6)~ ()

hous.enka

Mexicka variace (mozna spis trochu parodie) na austenovsky Rozum a cit. Hlavni hrdinky podle me byly zbytecne dobarvene samoopalovacim kremem a jejich IQ se blizi opravdu hrdinkam jihoamerickych telenovel, ve kterych je nedjulezitejsi se dobre prodat a zit zivot s muzem svych snu v ruzovem dome. Nekdy se podari, jindy ne. Nuda, nuda, nuda... ()

IQ Tiqe

Vzhledem k žánru (a plakátu) asi nejspíš uvidíte vše, co se dá všeobecně očekávat. Jde o ochutnávku "mexické" části L. A., ale tentokrát bez zlodějů, vrahů a akčních honiček. Jen bych opakoval, co jsem napsal jinde - pokud vám nevadí jednoduchý děj a očekáváte to, co žánr nabízí, tak by vás film neměl ničím zklamat. Jako byste smrskli 250 dílů telenovely do 100 minut. ()

• Když se dívky stěhují ze svého domu, služka dává hlavní hrdince truhlu jejich otce, a přitom hlavní hrdinka ještě drží v pravé ruce nástěnku. Ihned následuje záběr z dálky, kde ale hlavní hrdinka žádnou nástěnku v pravé ruce nedrží. (Dlee)