Maturiťák organizuje obdivovaná prezidentka třídy Nova Prescottová. Pomáhat jí má rebel Jesse, kterému to jako trest nakázal ředitel školy. On ale raději chodí za školu, prohání se na své motorce nebo naoko balí svou učitelku. Oba mladí se postupně poznávají a pronikají vzájemně do svých světů. Když se dozví, že sousední škola chystá podobný ples, jedou se tam jako dva špióni podívat. Aby viděli výzdobu, musí se tam vloupat. Chytí je hlídač a je z toho průšvih. Otec Novy se zlobí na jejího nového kamaráda a řekne mu, že dceru jen brzdí, ať ji nechá na pokoji. Během přípravy se tak změní život i dalších mladých lidí. Pár jich bude šťastných, někteří se znemožní a ostatní budou čelit očekáváním, která obklopují jednu z nejdůležitějších událostí střední školy. (TV Nova)

Amalberga

Sledovala jsem asi necelou půlhodinu a nějak jsem došla k závěru, že klidně můžu přeskočit na posledních dvacet minut a o nic nepřijdu. Závěr nebyl nijak překvapivý, ale film se mi líbil. Hodnotit ho sice kvůli přetočení nebudu, ale dala bych mu tři hvězdičky. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

marekm030

Noooooo ... STUZKOVA ... poprosim adminov, aby zmenili zaradenie filmu z Komedia / Drama na: Romanticky / Komedia, kde Romanticky je ten film asi na 90% a Komedialny asi 10%. Minusy: (ako uz bolo povedane/napisane): predvidately dej, klise, happy end ... Plusy (ako uz bolo povedane/napisane): pekne nove neopozerane tvare, slusny namet a scenar, napriek zaradeniu do skatulky "teen-komedii" aj inteligentne dialogy. 3 hviezdy davam za tieto faktory: vierohodnost hereckeho prejavu (napriek mladosti protagonistov, vsetci hraju velmi uveritelne. Dalej: v podstate od zaciatku vsetci vieme, ze vsetko dobre dopadne. Napriek tomu zamotanost pribehov a niekedy aj sposob, akym dospeju k zdarnemu koncu nie je nuda. Prave naopak, nepostrada faktor prekvapenia, resp. takeho toho pocitu realnosti. Zaroven je tam aj podobny pocit, ako v LOVE ACTUALLY, a sice ze aj ked je tam sama laska, nie je to cele presladene, lepkavo odporne ako cukrova vata na prstoch. Skor take ludsky heterosexualne teple. A zaroven tam mame novu hviezdu na obzore: http://www.csfd.cz/tvurce/57345-danielle-campbell/ ktora aj ked ma v case pisania tohoto prispevku cca 18 rokov, je tak ocarujuco krasna, ze je prakticky dokonala ... (off topic: ako uz tradicne, obsah od distributora je absolutne od veci ...) ()

m.satty

Ti Američané opravdu tak hodně nadělají kvůli připitomělinám. Čtvrtka filmu o tom jak originálně někoho pozvat na ples - strašně kýčovité. A závěrečný polibek na závěr to už bylo skoro na odpad :-) Nevím koho by to mohlo bavit...snad mladší ročníky od roku narození 95 :-) ()

SgS_Sarge

"Just one of many"... Mám rád tyhle oddechovky. Jsou hloupé, jsou předvídatelné ale jsou to přesně ty filmy, na které je někdy nálada. Při sledování každého takového filmu si říkám, najde se někdy nějaký který mě překvapí? Který se v poslední minutě neotočí v happy end? A přitom, kdyby se tenhle film držel toho co je řečené v traileru, že maturiťák je splněným snem tří lidí a zbytku se zhroutí sny jako domeček z karet. A do poslední chvíle to vypadalo že to tak snad i dopadne... Kdyby jo, je to nejmíň za 4*. Ale takhle... "Just one of many" ()

majuus odpad!

nuda nuda nuda.... proste dalšia americká sračka zo strednej školy o tom, ako baba nevedela zohnať chalana na maturitný ples, ako sa "obyčajná" baba nezniesla s jedným idiotom a nakoniec hádajte ako to dopadlo? ODPAD ()

Kacis814

Průměrná až podprůměrná americká komedie z prostředí střední školy. Žádná akce, žádné pořádné drama. Film mě docela nudil, i když herecké výkony nebyly ty nejhorší, co jsem viděla. 25% ()

karmenka

Po zhliadnuti trailera som dobre vedela, do coho idem. Je to taka mila, jednoducha rozpravka pre 12 rocne slecny so stastnym koncom. Alebo ak chcete- asi najvacsie klise, ake som kedy videla. Ale pozor - neurazi, neznechuti, nebude sa vam to hnusit. Hraju tam velmi pekne deti, je to vkusne natocene a hlavny hrdina ( nemozem napisat, ze muzsky, lebo je to jen taky dorastenec) ma normalne ocaril! ()

Bblondie

Na to, že to byla Disneyovka to nebylo špatné, hlavně proto, že ten film nebyl zbytečně přeslazený, jako další, že kterých vás až bolí zuby. Dala bych i čtyři hvězdičky, kdyby bylo jiné obsazení, ale musím nějak vyjádřit to, že herci byli poněkud slabší. ()

JARDAHONDA

Užijte si s hrdiny filmu Maturit´ák spoustu zábavy a dramatických situací, když se odkryjí stará tajemství, rozpadnou se zdánlivě nerozlučné páry a zažehnou se nová milostná vzplanutí. Film diváka překvapí příběhem plný legrace i citu, stejně jako výbornými herckými výkony začínajících hvězdiček filmového nebe. ()

Kikaa_B odpad!

Vahala jsem, jestli tomuto filmu dat alespon jednu hvezdicku, ale bohuzel by to nebylo fer. Jen jsem cekala, az bude konec. Herecke obsazeni se mi nelibilo, tuctovy dej a naprosto predvidatelny. Disneyho mam moc rada, ale tohle opravdu ne. I kdyz filmy o maturitnich plesich nejsou vzdy spatne. Tenhle se ale moc nepovedl. ()