Maturiťák organizuje obdivovaná prezidentka třídy Nova Prescottová. Pomáhat jí má rebel Jesse, kterému to jako trest nakázal ředitel školy. On ale raději chodí za školu, prohání se na své motorce nebo naoko balí svou učitelku. Oba mladí se postupně poznávají a pronikají vzájemně do svých světů. Když se dozví, že sousední škola chystá podobný ples, jedou se tam jako dva špióni podívat. Aby viděli výzdobu, musí se tam vloupat. Chytí je hlídač a je z toho průšvih. Otec Novy se zlobí na jejího nového kamaráda a řekne mu, že dceru jen brzdí, ať ji nechá na pokoji. Během přípravy se tak změní život i dalších mladých lidí. Pár jich bude šťastných, někteří se znemožní a ostatní budou čelit očekáváním, která obklopují jednu z nejdůležitějších událostí střední školy. (TV Nova)

odvedle

Dávam ***, asi preto, že aj napriek otrepanosti motívov, film odsypával rýchlo, neopozerané tváre, miestami dokonca aj pobavil.. ()

DadysGirl

Pěkný to bylo... Rozhodně lepší než většina teenage filmů... Romantika... Sice jednoduché a naprosto průhledné, ale proč ne? ()

TommyDiamond

Naprosto nesmyslný film vhodný akorád tak pro teenagery. Hodně se divím, že do hlavní role nebyla obsazená Hillary Duff. Hlavní o co ve filmu šlo bylo připravit co nejlepší kulisy a výzdobu maturitního večírku. To vše s nádechem romantiky a lásky dvou mladých lidí, kteří se nejprve nenávidí a pak se do sebe zamilovali. Disney už natočil podobných filmů nezpočet a pořád jim ještě nedocvaklo jaký sračky točí. Celkem 15% ()

VvV14

Je to zvláštní, trochu naivní, hloupý a předvídatelný. Prostě teenagerská komedie podle šablony. Ale je pravda, že se mi to i trochu líbilo. Není to hvězda žánru, ale úplné dno taky ne. Spornější film jsem asi neviděl. Sám sebe shazuje i vynáší. Zlatý střed 3*. ()

Václavička odpad!

Ne, ne, ne! Tohle nezvládám. Šíleně mě rozčiluje americká tradice maturitních plesů. Copak jsou ty holky opravdu tak debilní .. že maturita, vysoká škola jsou až na druhé koleji .. a nejdůležitějším okamžikem na "High school" je jít na ples s tím nejlepším klukem ze školy? Jsem tak vděčná, že žiju v Česku takovou stupiditu nedržíme. Bože, tenhle film mě extrémně rozčílil, a to jsem zvládla všechny díly High School Musical! ()

Lilien

neviem je to síce klišé ples,fontány, výzdoba povrchné vzťahy mladých Američanov, no mne sa to celkom páčilo taká lacná romantika a navyše to malo celkom slušný soundtrack. ()

stan87

Typicka americka romantika, ale se zajímavým vhledem do zivota maturantů a jejich životních peripetií v posledním roce studia. .. ()

topi80

Čas od času není od věci podívat se na film, kde se řeší problém tak zásadního dopadu, jako že někteří nemají s kým jít na maturiťák. Ale nutno říci, že produkční společnosti se podařilo namíchat poměrně zdařilý mix sympaťáků a sympaťaček, na jejichž nápady a úsilí o vyřešení výše zmíněnéh problému bylo poměrně zábavné se dívat. Neotřelým bylo na filmu to, že ne u všech došlo ke konečnému spárování a následnému uspokojení předplesových tužeb a rovněž to, že za největšího blba byl nakonec černoch, je na poměry současné kinematografie téměř až provokativním činem. Zdařilé dílo, až člověk dostal chuť na nějaký ten maturiťák zajít... ()

honzic

Celkem nudný teenagerovský film o maturantech, občas hezké holky, ale jinak nic zajímavého. Hodnocení: 40 % ()

lobo87

Príjemný tínedžerský romanťák s nie príliš sympatickou hlavnou hrdinkou. Film, ktorý nikoho neurazí... 55% ()

Domas88

No opakovat se? Jooo asi budu, na tyhle komedie jsou machři a když se podevede tak super. Pokud máte náladu na slaďák doporučuji, jinak ruce pryč.. ()

schaff

Hrozne, malo rozhovorov zakrytých množstvom hudby. Fakt som dúfala v niečo viac, keďže je už rok 2011 a nie zase tie trápne scénky od skúšania šiat až po príchod na poslednú chvíľu na ples... 1 * len za to, že mám slabosť na Thomasa McDonella za čo sa ospravedlňujem, ale som len človek... ()

rigby

Unylý, nasládlý a zcela neškodný film pro náctileté z dílny Walta Disneyho. Naprosto primitivní a stokrát ohraná zápletka nezabírá, chvílemi se ústa otevírají k zívání namísto smíchu. Prostě průšvih. ()

JindNovo

Disney a jeho romantika s klasickým scénářem. Hodná a údajně zlý spolu musí pracovat, aby vše dopadlo Minipříběhy ostatních se nijak nepletou do hlavního děje, ale příjemně jej zpestří. Navíc jsou lidské - různá vysoká, hledání partnerky plné zjištění známých věcí až po najití jiné neviditelné. ()

deathmoon

Sladká "gaučovka" ktorú som presne potrebovala v sobotu v noci keď nemôžem spať. Bolo to milé, dej bavil až do konca napriek tradičným romantickým klišé.. Moja dievčenská duša, tajne priahnuca po naivnej romantike bola takmer dokonale uspokojená.. ()

PatrikP4

Představoval bych si lepší probuzení ale tohle se dalo přežít... Aspoň že ty školáci vypadali jako školáci a ne jak bejvá zvykem v těchto filmech že tak vypdají všichni, ale nacpou tam jedno kterej vypadá jak kdyby 5x propadl... ()