Nevysvětlitelné záhady (TV seriál)

Unexplained Mysteries

Dokumentární / Krimi / Mysteriózní

USA, 2003, 37 min

• Urgost

Videl som len jeden diel "označení mimozemšťanmi" a to mi aj stačilo. Nemôžem veriť výpovediam nejakých debilných amerických vidlákov. Keby to skúšala pekná slečna s obyčajným životom, možno by som tomu z časti uveril, ale toto mi pripadá ako sociálne prípady, retardované babky a dáki psychopati, čo sa chcú zviditeľniť pred koncom ich úbohého života, možno za peniaze. Bolo by krásne, keby skutočne mimozemské civilizácie kontaktovali ľudí, ale prečo si potom vyberajú jedincov a ešte k tomu hentaké šeredné ksichty, prečo nie niekoho významného? 40%(27.2.2013)

• Desmi

Nebylo to úplně špatný, protože se to zkouší vyhýbat konspiračním teoriím. Jenže to je tak trochu na škodu, poněvadž každé záhadě se pořad věnuje jen velmi málo času. Informace jsou jen velmi hrubé, vzbudí ve vás zájem, ale pokud se chcete o jakékoliv záhadě dozvědět víc, musíte sledovat jiné pořady.. Pokud jste nikdy o žádné záhadě neslyšeli, nejspíš se budete bavit a vyvolá to ve vás zájem, pro ty co mají již nějaký přehled je to ale zbytečná ztráta času.(27.12.2013)

• jarmar

To jsme vážně už tak retardovaní, že tohle může někdo natočit a co hůř, někdo i sledovat? Zahlédl jsem asi půl minuty dílu o mimozemšťanech a naprosto stačilo. Neustálé prostřihy na hovořící individua s vyděšeným výrazem ve tváři se střídají s rozmazanými záběry na noční oblohu se světelnými čmouhami. Pokud někdo čeká, že se dozví něco pravdivého, musí být opravdu hodně postižený.(3.5.2018)

Můj oblibený televizní seriál, který jsem vždycky rád sledoval. Přinesl mi celou řadu zajímavostí, ale na většinu záhad, které jsou v seriálu zmiňovány jsem nikdy nenašel odpověď, a to mě docela mrzí. Je pravda, že jedná o záhady nevysvětlitelné, jak název seriálu napovídá, ale autoři mohli u každé záhady uvést alespoň jednu konspirační teorii.(18.12.2012)

• klukluka

Dejte mi téma, a já vám k tomu sesbírám všechno, co by s tím mohlo nějak souviset. Pak to splácáme dohromady, a to tak, že to prostě poslepujem - cik cak, jak nám to padne do ruky. Někdo na to pak kouknete a napíšete k tomu nějakej komentář. A když toho bude málo, tak si k tomu seženeme nějakou mluvící hlavu. To je dobrý, to bude lidi bavit. Tak v tomhle jediným jste se přepočítali.(31.8.2015)