Láska a nedůvěra

Love & Distrust

Drama / Romantický / Povídkový

Velká Británie, 2010, 94 min

• chelseaman22

Tak si představte, že jdete pěškobusem na bus, žvejkáte si orbitku a z pecek vám duní Ewa Farná a její "Měls mě vůbec rád". A přesně podobně nudnou scénu prezentuje film inkriminovaných pětadvacet minut. Filmuchtivý divák trpělivě kouká a kouká a nakonec ho tohle honění se za skrytou kvalitou unaví a jde o dům dá. Intelektuálům a honičům se za nestádností vřele doporučuji! odpad!(4.3.2014)

Film pojatý několika krátkými příběhy o podobách lásky a důvěry. Nejvíc očekávaný tahounem celého filmu se má stát příběh Summer House – s ústřední dvojicí Pattinson a Riley. Bohužel bych řekla, že ostatní příběhy jsou daleko lepší než Summer House. Film, který Vám připomene, proč milujeme krátké příběhy navázané do jednoho celovečerního filmu (viz. Paříži, miluji tě!). Moc jsem si oblíbila takovéto pojetí filmu.(11.1.2011)

• kristynca

Čím víc pruhů, tím víc adidas... to je ale obsazeníčko, co? Jde o soubor pěti krátkometrážních filmů, proto když napíšu, že se tam polovina z nich jen mihla, tak to vcelku přesně vyjádří tu časovou jednotku :-). Navíc každý z těch filmů byl natočen v jiném roce a název "Love & Distrust" je kravina, která jen rádoby spojuje neslučitelné. No nic, takhle se dělá business... Jediné co stojí za zmínku je "Grasshopper" s Jamesem Francem, jinak je to bída.(24.6.2011)

• Johanita

Tak to byla pořádná slátanina! A kde je to romantický? (1) The Summer House - nuda bez nápadu a bez konce. Herci zcela splynuli s pozadím, stejně jako "děj" povídky. (2) Blue Poles - takové nijaké, prvoplánové... Achich ouvej. (3) Grasshopper - drsné, docela zajímavé. Možná až příliš šokující. A taky nechápu, kde je ten "mladík, co se schovává za počítačové komunikace..." Eh? (4) Pennies - na chvíli jsem tam viděla Jima Jarmusze, a za pár minut se to proměnilo v bláznivý rádoby vtipný úlet. Tahle byla asi nejhorší! (5) Auto Motives - po těch prvních čtyřech už jsem ani neměla chuť to dokoukat a musela jsem se pořádně přemáhat. No nakonec tahle nebyla tak hrozná a vysloužila této hrůze jednu hvězdičku ("Hey, think about me for Spider-man!" hehe :-) ) Jo, a nejhorší je ta znělka mezi jednotlivými povídkami ve stylu "Věřte-nevěřte".(23.2.2015)

• Paranoir

Jeden film, ktory je zlozeny z 5 malych pribehov o laske. Tomuto vsak nepomohlo ani hviezde osadenstvo dokonca ani Robert Patizón :), ktory mal prilakat mlade osadentvo divakov. Jedina poviedka ktora sa stala za to bola s Jamesom Francom . Robert Downey s Jamesom Cameronom milo ku koncu prekvapili. Za toto im davam ufff 2* s privretymi ocami.(12.9.2011)