Ctrl Emotion

(studentský film)

Závěrečná studentská práce Vojtěcha Kotka. Do hlavních rolí obsadil Jiřího Mádla, Mariku Šoposkou, Terezu Voříškovou a Světlanu Nálepkovou. Film vypráví o počítačovém technikovi Viktorovi (Mádl) a rozhlasové moderátorce Evelíně (Voříšková), kteří se jednoho večera seznámí v baru a stráví spolu noc. Následující den oba přemýšlejí o tom, co vlastně posledního večera provedli, přesto se nezávisle na sobě znovu pokusí sejít na místě, kde se poslední večer rozloučili. O chvíli se však minou a pokračují tak ve svých dosavadních životech. (BrckoGOS)

jura-roy

Ať si otec nasere a Olina taky. :D :D Zajímavé téma, dobré zpracování a nenásilná forma vtáhnutí nás do děje + špetka vtipu = 4 hvězdná práce. ()

Evander

Na absolventský film nebývale dobré. Rozhodně stojí za vidění a herecký výkon Mádla je vážně dobrý, až bych řekl, že je škoda, že se nejedná o celovečerní film. ()

HappyDeath

Značně vydařená věcička o vnitřních pocitech a rozbrojích sama sebe. Tak to vypadá, že Kotek bude zřejmě lepší režisér a scénarista než herec... Kdyby bylo takových věciček víc, určitě bych se nezlobil..Viď Myšáčku :-D ()

bolf!k

Hodně dobrý. Několik opravdu trefných a vtipných hlášek plus geniální Mádl. Evelína sice těžce toporná, ale Olinka na druhou stranu výborná. 75% ()

strycekmaso

Čekal jsem další trapnou, lacinou komedii, ale opravdu jsem se mýli. Jsou tam velmi dobré vtipy! Vojtěch Kotek to natočil opravdu dobře. Skvěle jsem se bavil. ()

BDMarty007

Opravdu svezi dilko. Pritom to v podstate nema zadnou extra pointu... Bez Madla a hlavne bez Voriskove by to asi nemelo tu stavu, ale takhle je to velmi prijemne a jenom me mrzelo, ze to nebylo delsi. Jako skolni cviceni velmi dobre. ()

smajliss

Docela mě to bavilo a překvapilo. Ale spíše si myslím, že to exceluje v žánru drama a komedie to je jenom lehkých náznakem. ()

ANTYCHRYST

To vůbec nejni špatný Kotek překvapil. Samozřejmě nejlepší volba v podobě prdelky Voříškové :) i Mádl je v pohodě. Škoda , že to není delší dalo se na to v pohodě koukat. Ať si otec nasere a Olina taky :) ()

Mijagi

Zajímavý nápad s hlavními postavami ovládanými přes počítač. Možná ne úplně nový, ale v originálním příběhu působící neokoukaně. Navíc podáno herecky přesvědčivě. Studentský film, který trumfne i řadu českých celovečeráků. ()

greymon

Pro mě trochu sprostý a v některých momentech trapný. Když, ale pohlédnu na celkový dojem tak musím říci, že pro mladší generaci (15-16 let) to je takřka perfektní. Moc se mi to nelíbilo, ale čekal jsem od Vojtěcha Kotka horší. Abych se přiznal, zarazilo mě hodnocení na ČSFD momentálních 78%. 4 hvězdičky dávám za snahu a taky za to, že jsem čekal něco mnohem horšího, ale taky za odvahu herců. Nemohu říci, že jsem se trochu nezasmál, ale jak jsem řekl, přišlo mi to troch trapné. ()

Astinas

Vojta to zvládl velmi dobře. Scénář je skvělej a režie taky, hlavně se mi líbila na začátku kamera. Hrozně mě dostala pointa, sice to asi nebude, tak jako v Ctrl E., ale člověk se někdy tak dlouho rozhoduje a čeká na nějaký emoce a myšlenky a někdy se ani nedostaví. Herce si vybral dobře, hlavně Tereza se k Jirkovi hodí, krásně naservíroval emoce ze situací, kdy se Jiříkova mysl hádá, co má říct nebo udělat. Překvapil mě moc Vojta a samozřejmě kladně. ()

jirin_cz

Hodně příjemný kraťas a dovedu si představit roztáhnout tenhle námět na celovečerák. Výborná myslšneka, skvělý Mádl, a opravdu výborně zvolená hudba. Jen Olinka je na zabití:-) 90% ()

Pitryx odpad!

Vidět Mádla tři krát a zemřít. Terezka to sice držela, ale takovou blbinu fakt napravit nemohla. Možná bych měl dát něco za odměnu, že to bylo tak krátké. V každém případě se to nehodilo ani ke škrábání brambor. ()

Rill

Jiří Mádl patří mezi mé oblíbené herce a film mám velice rád, akorát mohl být delší, pobavilo mě to a bylo to příjemné pokoukání... ()

MASH_4077

Občas sním, aby televize byla teleport a já mohl Kotka chytit pod krkem a zaškrtit. Není a je to dobře. Tohle kluk dobře vymyslel a natočil. Krátky pořád svižně plynoucí a dokonce i vtipný. To už tady, v české produkci, dlouho nebylo. Jenom mě mrzí ty Macky. To je jasný, když tam maj takovejhle šunt, že dělaj takovýhle kraviny. Tučňáka na ně. Přítelkyně(filmová) Mádla zaslouží moje uznání - jak věrohodné a já s ním soucítím. Jen tak dál. ()

Co si nenechat ujít na festivalu Pragueshorts?

Co si nenechat ujít na festivalu Pragueshorts?

27.02.2024

Ve středu 28. 2. vypukne 18. ročník Mezinárodního festivalu krátkých filmů Pragueshorts Film Festival, organizovaného každoročně pod hlavičkou MFF Karlovy Vary. Na ty nejlepší krátké filmy z Česka i… (více)