Kdopak by se Shreka bál

(TV film)

Shrek se vrací o Halloweenské noci domů, kde ho chtějí vystrašit jeho kamarádi v čele s Oslíkem a Kocourem v botách. Když se jim to nepovede, vsadí se se Shrekem, že si budou celou noc vyprávět strašidelné příběhy a kdo vydrží nejdéle beze strachu, tak vyhrál. Hra může začít. (Soundtrack)

MFZB

Tak toto ma teda riadne prekvapilo, ani som dokopy nič nečakal od 20-tich muinút, ale bolo to super, ale najviac sa mi páčili odkazy na horory, to bolo fak skvelé. 90% ()

ElKamil

Jsem zvědavý, co ještě se Shrekem přijde. Prázdniny pana Shreka? Shrek a velikonoce? Shrek na dovolené? Jak se Shrek ožral na silvestra? No tématiky je ještě dost, nicméně vtip "filmařům" došel už ve třetím díle a vše, co následovalo, je jen ždímání značky. Halloweenský Shrek je taková jednohubka, zajímavý příběh hlavně ten první od Perníčka. Vše ostatní = nuda... ()

Holusacek

Skvělý vedlejší díl Shreka a opět ani v humoru nezklamal.Skoro téměř bezchybné,ale nemůžu si pomoct v českém dabingu by to bylo pro mě lepší a to mě opravdu udivuje že tohoto Shreka ještě nepřeložili do češtiny.I v slovenském znění 74% ale opravdu 1hvězdu odečítám za pouze slovenský dabing,jinak skvělé! ()

unclejack

Bez urážky, ale toto je už iba ždímanie pôvodného nápadu. Občas sa síce človek zasmeje, lenže jediný skutočne hutný príbeh ponúkol Perníček. Všetko ostatné by posunulo tento halloweensky kraťas do podpriemeru. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

PTuranyi

Celkom vydarený krátky halloweensky špeciál. Jednouchý príbeh so rozprávaním hrôzostrašných historiek, ktoré parafrázujú filmy ako Misery nechce zomrieť či Psycho je prešpikovaný drobnými shrekovskými gagmi. Ich úroveň nie je síce svetoborná ale na pobavenie v predvečer všetkých svätých postačí. 70% ()

tis12olivia

Tak toto bolo na mňa akosi priveľa. Deťom by som to rozhodne nepúšťala. Viem, že znesú veľa, ale tu chýbala istá hravosť. Skôr mi to pripadalo ako bezduché vykrádanie hororových klasík. Najmä toho Exorcistu si mohli odpustiť, aj keď zrejme chceli vyťažiť čo najviac. Psycho s Kocúrom pobavilo. ()

Tongo

Trochu mě to překvapilo jak je to dobrý čekal jsem totiž něco špatnýho a vona to byla dost dobrá strašidelná zábava . Animace je podle mě super a  příběh je sice krátký ale určitě ne nezajímaví , proste celkově fajn zábava .Za mě to jsou 4 hvězdy. ()