Nae yeojachinguneun gumiho

• Jižní Korea 내 여자친구는 구미호 (více)

Epizody(16)

Poté, co potká záhadnou dívku, zjišťuje rádoby hvězda akčních filmů, že je ve skutečnosti gumiho – devítiocasá liška z pověstí. (Netflix)

Georgiana

Gumiho, Gumiho, nádherná Gumiho... Tato ocasatá liška nemohla být lépe ztvárněna.. Herecky úžasné ve všech ohledech. Příběh je lehký, ale naopak to dělá z téhle fantasy story dost nezapomenutelnou věc. Soundtrack je dokonalý a vždy když uslyším Dubirubiruraffa, tak si vzpomenu na maličkosti typu cupitání za hovězím, červené tváře, mrkání, lokny ve vlasech, svatbu ala třikrát jinak =D, sodovku, "real action".., které vás nenechají bez úsměvu.. a samozřejmě - báječný konec! ()

matini

Musím říct, že jsem se bavila. Zajímavý příběh ve kterém je plno vtipných scén a romantiky. K tomu přičtěme ještě výborné herecké výkony a nemůžu jinak než 5* ()

kubka4

Krásná podívaná s výbornými hlavními herci a poutavou zápletkou. Lee Seung-gi opět nezklamal a svou roli zahrál na jedničku. Hlavní hvězdou je však rozhodně Shin Min-a, která v roli Gumiho doslova září. Pokud bych měl být sežrán, tak bych si rozhodně přál, aby to nebyl nikdo jiný než ona. Takhle krásné a roztomilé mýtické stvoření jen tak nenajdete. Vedlejší linka s tetou a režisérem Banem mi přišla tak trochu zbytečná, ale na druhou stranu jsem se u ní občas i dobře zasmál. Celkově byste jen těžko hledali, co seriálu chybí. Příběh i herecké výkony výborné, nechybí ani humor (občas i trochu střelený), romantika a hlavně záplava roztomilosti... to vše je pak doplněno výborným OST. Doporučuji všem, pouze si musíte dát pozor, aby vás Gumiho také neuhranula :) - 100% ()

Moiraine

Tetičku s direktorem jsem zbožňovala, ale co měl proboha znamenat ten konec? Proč mám pocit, že sestrám Hongovým najednou došly nápady a snažily se to narychlo ukončit první kravinou, co je napadla. Škoda že Korejcům často ke konci dochází dech. V tomto případě nejen, že došel dech, ale seriál se začal nekontrolovaně dusit. ()

Sykon

Zajímavý námět, sympatická Gumiho, naprosto dokonalá dvojka vedlejších postav,hromada snědeného hovězího a neskutečně debilní konec, který se mi mermomocí snažil zruinovat dojem z jinak příjemně pohodového seriálu. Je zajímavé, že všechny moje korejská seriálová nej (nejlepší, nejhorší a nejzabitější - hádejte, kam patří tenhle seriál) mají (zatím) na svědomí stejní scénáristé - sestry Hongovi. ()

sawyer5200

Jeden z najúžasnejších kórejských seriálov aké som videl :)) Bavil som sa väčšinu času, keďže o vtipné scény nebola núdza a romantiku samozrejme tiež. Gumiho bola roztomilá, ostatné hlavné postavy boli tiež perfektné. Hudba bola výborná, OST mám zaradený v playliste a hrá mi tiež v aute. Príbeh dokonalý. ()

Sennhie

Domníval jsem se, že i kdyby film či seriál byla jedna velká nehorázná blbost, ve které by ale hrála nějaká krásná slečna, tak že bych byl schopen jej dokoukat do konce. Teď už vím, že toho schopen nejsem. Jsem přesně v polovině a vzdávám to. Otravné přehrávání některých herců a strašně se vlekoucí příběh ani překrásně sladká Mi Ho či ta dcera režiséra nedokáže přebít a udržet mě při vědomí. ()

Jana548

Hlavní dvojice se mi líbila, má to krásný příběh, je to poutavé, skvělá muzika. Vedlejší postavy taktéž super. Bavilo mě sledovat další a další díly. A přesně takhle by to mělo u seriálů být. Takže u mě za 5* ()

Amalberga

Hlavní hrdinka je neuvěřitelně roztomilá a byla pro mě jediný důvod, proč jsem se dostala až do osmé epizody. Hlavní hrdina je otravný sobecký spratek, který se k ní chová jako idiot, navíc Lee Seun Giho nemám ráda. Druhá hlavní dvojice se svou milostnou zápletkou má parodovat klišé z kdramat, mně tedy přišla nesmírně otravná a přehraná, radši se na jedno klišé drama podívám, než sledovat jejich osudy. Ani další herci ve vedlejších rolích se nijak nepředvedli, buď jsou ufňukaní nebo nafoukaní nebo nezajímaví. Tohle měla být očividně komedie, ale sotva jsem se zasmála, "humor" mi vůbec nesedl. ()

Morely

Tak u tohohle seriálu jsem se smála většinu času. Dlouho jsem neviděla tak roztomilý pár jako Tae-Wonga a Gumiho, skvěle jim to spolu ladí. Humor je tu svižný, milý a rozhodně neurazí. Je tu samozřejmě pár klišé, které nás trochu navádějí, například "mrcha" (ta mi hrozně lezla na nervy- od začátku, do konce) a "tajemný, krásný muž" (a že je opravdu krásný) ale upřímně, vůbec mi to nevadilo. V druhé půlce seriálu dojde poněkud k zvážnění (poslední dva díly se mé nervy daly krájet) ale i tahle vážnější část seriálu mě dokázala přikovat k počítači a já neměla pocit, že příběh ztrácí dech. Takže pokud hledáte něco milého, vtipného a romantického- našli jste správně. ()

Wajny13

Roztomilá Shin Min-A a okouzlující Lee Seung-Ki jsou skvělá kombinace. Nejvíce se mi líbili scény, kdy prší (áááách) a k tomu překrásně laděná hudba..... Seriál je prostě kouzelný. ()

aboj

Príjemná oddychovka sem tam okorenená vážnejšími scénami. Hlavným hrdinom to išlo výborne, aj iné postavy - napr. dedko - boli zahrané na jednotku. Hudba takisto vynikajúca. ()

sara93

První díly mě moc nebavily . Připadali mi roztomilý , ale moc nezáživný . Asi po osmi dílech mě to začalo celkem bavit . Herci velice sympatický , hlavně představitelka Gumiho je opravdu , opravdu , opravdu , opravdu , opravdu , opravdu , opravdu roztomilá . Je tam i několik velice milých vtípků . Je to opravdu nejroztomilejší Korejský seriál co jsem zatím viděla. Je to příjemný , oddechový seriál . Lepší 3* . Spoiler . . . . . . . . . Jinak Park Shin Hye byla příjemné překvapení :) ()