Justin Bieber: Never Say Never

• Česko Justin Bieber: Nikdy neříkej nikdy (více)

Sledujte inspirující příběh úspěšného mladého zpěváka. Nenechte si ujít sondu do života Justina Biebera. Vzestup zpěváka z malého městečka v Ontariu, který se stal globálním fenoménem vrcholí vyprodanou šou v Madison Square Garden.  Kamera sleduje Justina Biebera během deseti dnů před vyprodaným koncertem v Madison Square Garden, který se uskutečnil v srpnu roku 2010. Záznam z těchto deseti dnů plných koncertů, zkoušek a v mezičase zábavy s přáteli z dětství, je proložen domácím videem, starými fotkami a rozhovory. V tomto jedinečném filmu uvidíte hudebního génia, který se nejraději ze všeho předvádí. Justin kdysi ohromil agenta v Atlantě skrz YouTube a vyletěl jako raketa ke hvězdám, jen krátce poté, co oslavil patnácté narozeniny. Jeho manažer klade důraz na Justinovu spolupráci se sociálními médii, dohlíží také na to, aby měl mladík pevnou pracovní morálku a silnou osobnost. Kamera zdůrazňuje Bieberův vzhled. Jeho maminka a prarodiče doslova září pýchou… (oficiální text distributora)

ivishka odpad!

:-D to mě po... Promiňte ale nenapadne mě nic jiného než tohle...Co se týče hudby nula nula nic... Vkus, tanec..cokoliv co by stálo za řeč?? NIC a víte co mě nejvíc zarazilo?Že tahle rychlokvaška z které se mi dělá jenom zle byla objevena Justinem Timberlakem!!!Ano slyšíte dobře..hvězdou takového kalibru...Justin Timberlake se asi úplně pomátl.Nejvíc fandím fanouškovi(jestli to byl vůbec fanoušek-a soušastně je to jedno z mých nejoblíbenějších videí, které jsem kdy viděla :-D)co po něm hodil plastovou láhev vody a pak taky jak jsem slyšela, že se na nějákém živém koncertě tahle karikatura(asi hermafrodit protože si nedokážu vysvětlit jak může něco tak divnýho existovat a ještě se to ukazovat na veřejnosti...)zasekla při nějákém vystoupení na laně...Nemám slov. ()

ArsenalEagle odpad!

Dal jsem si challenge, že to zkusím - zkusil jsem pár minut, pak jsem to vypnul a pustil si něco, co Justínku vůbec nepřipomíná.. Tyhle neustále nové šity z Ameriky by měli zakázat, protože to jen oblbuje už tak blbou mládež.. Mimochodem, né každý 16tiletý miluje takové princezny :) ()

Lord.Jim

JB je těžkej frajer, bez ohledu na to, jestli se mi líbí to, co dělá, anebo nelíbí. Pokud nepřipustím, že existují i hudební styly, které sice "nemusím", ale i tak někde "cítím", že to je dobrý - jsem hňup, kterej uvíznul v myšlenkovým schématu puberťáka. Copak se vám nikdy nestalo, že sice necítíte drnkání na tu "vaší strunu", ale nějaká odezva tam je? Ty mraky odpadu tady na čsfd myslím i chápu, ale ono to naneštěstí :-) nemá vůbec na nic vliv a Justin může být v dost velkým klidu, páč nějakej posranej názor zakomplexovanýho Čehůna jej tuším z rovnováhy nevyvede. Tak jen do něj, borci! ()

Antabelus

Natáčet dokument o někom tak mladém mi přijde samo o sobě lehce kontroverzní, nicméně - ono to fungovalo. Aby ale byl dokument prospěšný, musí být divák při smyslech a nenechat se obalamutit snahou o (jak jinak to říct) "útok na city", která bohužel přišla asi po 30 minutách dokumentu. Od té doby to šlo už více méně jenom z kopce a dělalo to na mě tak nějak dojem, že cílová skupina jsou Bieberovi odpůrci, kterou se snažil Jon Chu obměkčit perfektní řemeslnou prací a tak nějak těžko uvěřitelnými záběry z minulosti (i "současnosti"), o jejichž autentičnosti by pravděpodobně nemělo smysl ani spekulovat (příklad za všechny: scéna s holčičkou s houslemi na ulici). Podtrženo sečteno - v celku dobře zpracovaný dokument o tom, jak vzít (podle mě neoddiskutovatelný a ohromující) talent a změnit jej v mainstreamový hovadismus. Možná, že až Bieber přestane mutovat, začne tvořit kvalitní hudbu, třeba "jen" jako bubeník. Přes původní obavy jsem rád, že jsem snímek shlédl! Mimochodem: díky profilu tohoto filmu zde na ČSFD považuji veškeré zdejší hodnocení za irelevantní a pravděpodobně ve šlépějích některých uživatelů začnu svůj ČSFD účet také využívat jako prostor pro léčení komplexů :-) Na 4 hvězdy to není ani náhodou, ale vzhledem k tomu, jak je zde snímek nechutně podhodnocený mám nutkání dát i 5. ()

HelloNiky

Docela by mě zajímalo, kolik z těch, co dali odpad ten film doopravdy shlédlo.. Mám dojem, že skoro nikdo a hodnotili odpadem jen z principu. Justina neposlouchám, ale ani mi nijak nevadí. Dokument mě bavil od začátku až do konce, šel za svým snem a díky tomu je tam, kde je. „Haters gonna hate“ ()

MartinNDL

Oukej, Bieber neexistuje, jednomu klukovi vzali dětství a udělali z něj ten nejlepší hamburger, který si americká holka může dát. Takže jednak mi bylo celkem líto toho Justina, což asi většina mladých neuzná, ale podle mě trpí (možná si to neuvědomuje). Druhak jde o to simulakrum, co Bieber reprezentuje. Moc hudebních producentů je obrovská, takže skutečně můžou vytvarovat lidskou plastelínu v paradox teen roztomilého, lehce gay působícího, štěňátka, který ale není určený pro pány. Vlastně není téměř pro nikoho k použití. Malé holky ho sice milují fyzicky, zdánlivě sexuálně, ale chybí za tím klasická vizualizace sexuálního chtíče jako když chlap kouká na klip Pussycat Dolls. O něco starší holky ho taky mají rády, ale tady to už není sexuální, protože Bieber je těm holkám imaginárním plyšákem, spíše by ho hladily, krmily, ukládaly ke spánku - probouzí v nich mateřský pud. Jsem zvědav, jak se zachovají producenti, až jim bude Justin stárnout a chlapáčtět, buď nechají posluchačky zestárnout s ním a změní jeho image na něco jako Nick Carter nebo Justin Timberlake a nebo ho nenechají stárnout a budou doufat v novou generaci mladých holek jako u Avril Lavigne. Osobně sázím na to první, každopádně ale ztratí na popularitě. ()

Martin741 odpad!

Suhlas s komentarom Philip.j.fry a ja len dodam : Bajber je o howne ..... Ak chce mlada generacia /cucoriedky/ kvalitnu hudbu, odporucam rodaka z Aberdeenu, ta osoba sa volala Kurt Cobain a jeho kapela Nirvana. Jo a odporucam mladej generacii vyhnut sa tejto srajde velkym oblukom ....... 0 % ()

zdenotvor

Ohodnotiť dokument odpadom kvôli tomu že je to Bieber je scestné. Niesom absolútne jeho fanúšikom,no strieľať odpady len podľa mena nieje na mieste. Hlavne keď sa niekto na to ani nepozrel. Ako dokument je to fajn a nezaslúži si tak nízke hodnotenie. 4* aj s prihliadnutím na to že tu padajú odpady od ľudí ktorí sa na to ani len nepozreli. ()

Wiikii odpad!

Takovej krátkej příběh o "dobrým klukovi", kdo by to řek, že to je ten stejnej chlapec co si koupil dva domy téměř vedle sebe jen protože na to má nebo ten co si koupil naráz 3 auta za více jak 6miliónů jen tak, a už vůbec se nedá věřit že je to ten stejný, který byl tak sprostý v letadle, že si na něho musela stěžovat jedna dáma, ale opravdu nemohu uvěřit že by někdo jako on mohl dokázal několikrát podvést svojí milou Selenu Gomez a i když se k němu poté vrátila tak on s tím nepřestal... To není možné že by takový "milí klučina" co byl tady znázorněn, tohle udělal... No vlastně je, však známe americký showbyznys, ten by i z Hitlera udělal neviňátko...HODNOCENÍ: Odpad! ()

markyz.

Normální, kvalitní hudební dokument o vzestupu asi největší mladé " hvězdy " novodobé historie. Hodnocení 55%, ale jelikož jsou tu lidé, kteří dali odpad aniž by na to koukli, jednu hvězdu ještě přihodím. ()

Sabrewulf odpad!

Nehodnotím toho fakana. Slávu mu nezávidím, naopak je mi ho vlastně líto. On bude mít hodně zmrvený život, taková sláva se v tomhle věku prostě nedá vstřebat (mají s tím problémy i dospělí, natož děcko). Dávám mu čas tak do 30ti, maximálně 40ti, pak si prostřelí hlavu, jakožto znuděný životem. Ale k věci. Hodnotím anomálii, díky které je ten fakan slavný. Jednoduše nechápu proč. Jasně, umí zpívat, umí tančit, ale všichni víme, že pro interpreta jsou ze všeho nejdůležitější songy. Chytlavé hity, silné melodie, zažírající se pod kůži. Je plno slavných interpretů, které buď neposlouchám, nebo přímo nesnáším, ale se sklopenýma ušima musím uznat nejeden hit, že "...tohle se jim fakt povedlo" (namátkou: Lady Gaga - Poker Face, Katy Perry - I kissed a girl). Fakan nic takového nemá. Nejenom, že ten jeho žánr k němu absolutně nesedí (viděl bych to spíš na černou, starší zpěvačku, než bílé děcko), ale ty jeho pseudohity jsou jen snůška ultimátně impotentních melodií. Takové ty rozplizlé, éterické, neuchopitelné songy (kterých vymyslím za den tři prdele), zabalené do vokálních kudrlinek ala Superstar. Nepobírám. ()

A.Beech

A toľko odpadov sa odkiaľ (alebo od koho) nazbieralo? Videli z toho tí ľudia aspoň polovicu? Som si istý, že nie. Haterov na csfd kopec. Typická vlastnosť slovákov (a zrejme aj čechov) je závidieť. Kedže JB dosiahol v 18-tich viac ako všetci "zdejší odpadisti" dokopy, tak to zrejme nemôžu prekusnúť. Cieľ si dokáže stanoviť každý. Ísť za ním už nie. Stať sa v 18-tich milionárom v dolároch, to sa tiež netýka všetkých. Priznávam, že odpadajúce "dievčatká", to mi predsa len prišlo trochu príliš. Ale to že ide naozaj o talent, profesionála a inšpiratívnu osobu, to na tomto fakte nič nemení. A práve to ukazuje tento dokument. Never Say Never. ()

Qitek

Po formální stránce není dokumentárnímu filmu Never say never co vytknout. Co se haterovaní Justina Biebra týče... Počítám se mezi sortu lidí, kteří jeho tvorbu nesnáší. Ten kluk umí zpívat ano. Neirituje mě Justin jako člověk, ale lidi co kolem jeho produktů šílí. Jsou to sračky. Jsou to mega úspěšné sračky pro náctileté a co je nejhorší, je fakt, že to opravdu není nic, co by stálo zato poslouchat. Na světě je hafo muzikantů, umělců a nevyslyšených songů a je proto velmi smutné, že se ještě někdo Justina snaží bránit. Ano, kluk očividně něco umí, ale dívat se na něj dá možná tak v sobotu ráno, po boku osmiletých, zblblých fanynek a zjistit, jak moc se člověk vyvíjí i co se jen hudebního vkusu týče. Nebudu smekat před člověkem jen proto, že má miliony a bůh ví co ještě dokázal, když nabízí k politování hodnou hudbu a ještě tak úspěšnou. Děkuji nechci. Nejsem Hater. Jen je ten showbyznys opravdu smutnej. A tohle je další důkaz A sere mě jakej je cumel ()

LiborGondek odpad!

Druhý film podobné kategorie v dnešním dni. Zatímco se ten první dal ještě snést a byl vcelku obstojným kouskem, tohle je opravdu úplná kravina. Seth Rogen o Bieberovi nedávno prohlásil, že je to jen kus hovna. I když s ním vždy nesouhlasím, v tomhle má naprostou pravdu. Podle mě brzy skončí jako mrtvola na předávkování nějaké z těch jeho ňaminek. ()

Hnedoocko

Důvod, proč jsem dokument shlédla - ačkoliv nejsem zamilovaná fanynka tohoto zpěváka, ani jeho hudba mi není moc blízká, zajímalo mě, zda je tento dokument opravdu takový propadák, za který ho většina uživatelů čsfd považuje. Nutno říct, že dokument byl skvělý a až na to, že není o něčem, do čeho jsem absolutně zainteresovaná, neměl chybu. Všichni znají jméno Justin Bieber, všichni vědí, jaký má drahý auto, že chodí se Selenou Gomez apod., ale to, že tenhle kluk má opravdový talent, a to jak pro zpěv, tak i pro hraní na bubny, kytaru apod., to už nikoho nezajímá. Žijeme ve světě, kdy nikdo nikomu nic nepřeje, všichni závidí a rádi si čtou bulvární články. Tento dokument jasně ukazuje, kolik dřiny a usilí jeho sen, stát se zpěvákem, obnáší. Pokud někdo neuznává jeho hudbu, chápu to, ale to, že jeho hlas je dar, o tom není pochyb a musí to uznat každý, kdo má alespoň trochu hudební sluch. I po shlédnutí se sice nestanu fanynkou Justina Biebera, ale musím uznat, že jeho post „teen zpěváka“ si poctivě vydřel a nezbývá, než mu to přát a doufat, že mu to vydrží. ()

Pavlínka9

Mě naštěstí mánie Justina Biebera minula :D :D Říkám naštěstí, ale bohužel i pro tento "dokument" je to smůla...jelikož jsem čekala trochu víc dokumentu...A né že téměř z 70% se bude jednat o ukázku skoro celé každé písně JB. V určitých chvílích mi nezbývalo nic jiného, než dané písně přetáčet, páč se mi zaprvé nelíbí a za druhé to byla pro mě ztráta času :) Fajn - kluk co má sen a šel si za ním - jako za to klobouk dolů kam se dostal :) To jako vážně :) Proto - Nikdy neříkej nikdy. Ale z celého filmu se mi líbily pouze medailonky o členech jeho týmu a také jak rozdávaly lístky před koncertem lidem, na které se bohužel nedostalo. Jinak - vím, že nikdy nikdy, ale tohle vidět už nepotřebuji :D ()

Vládcové vesmíru nanovo, možná s Dolphem?

Vládcové vesmíru nanovo, možná s Dolphem?

07.08.2012

Na ten film už si vlastně pamatují jen znalci osmdesátkové tvorby. Jedna z prvních hollywoodských rolí Dolpha Lundgrena byl svalnatý borec s obrovským mečem jménem He-Man. Byl synem krále mystické… (více)

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe