Top Gear USA

(pořad)
TV spot

Americká kopie slavného britského motoristického pořadu, kterým provází Tanner Foust, Rutledge Wood a Adam Ferrara. (Warle)

Mr.Wries

Pouhá laciná kopie geniálního pořadu. Povrchní američtí moderátoři bez charisma, které mají jejich britské předlohy. ()

JARDAHONDA

Clarkson,Hammond,May...Tato Britská trojka se jaksi nahradit nedá..Opakovaný vtip není vtipem,,,,řekl kdysi dávno jeden člověk a to platí i u tohoto seriálu,takže sorry Amíci,,,,,,,,,,,,,,,,není to jaksi ono..Odpadovat určitě nebudu,auta za to nemůžou,takže pouze za 3 *** ()

GH98 odpad!

V jedné větě: okopčená, nudná, hloupá a velice špatná verze Top Gearu. Ten britský zbožňuju, ale tohle je šílenost! ()

Charlie519 odpad!

Nepodařený pokus o napodobení britského fenoménu. Moderátoři jsou nesympatičtí, neoriginální, bez špetky humoru a k tomu všemu neuvěřitelně nudní a nezajímaví. Za tento neoriginální americký výtvor se nedá dát nic jiného než: "ODPAD!". ()

Zabiak odpad!

Smysl tohoto pořadu nechápu. :-( Redaktoři jsou uplně naprd a jenom kopírují své britské originály, žádná inovace. Licencování u takovýchto pořadů prostě nefunguje. Top Gear není o autech, ale o Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May. Je to jako, kdyby chtěli licencovat vystoupení Madony a místo ní by tam zpívala zpěvačka z laciného baru. ()

YvLeZa odpad!

Strašná americká kopie originálního britského Top Gearu. Moderátoři jsou strašní, snaží se být zábavní, vůbec jim to ale nejde a nikdy nepůjde. ()

jakubg

Nerozumiem či im to nieje ani trošku trápne skopírovať Britský Top Gear. Nemajú tam nič vlastného iba ťažia zo slávy druhých a to je podla mňa dosť úbohé. ()

petkac odpad!

koukla jsem na pár díl jen ze zvědavosti a jejich snaha napodobit Jeremyho, Jamese a Richarda? Kdyby si vymysleli vlastní formát show udělají lépe...ale moment to by je nikdo nesledoval. Nejhorší pořad o autech ()

ja.prvni odpad!

neskutečně nevtipná a trapná kopie britského originálu s hloupými moderátory a s Americkým Stigem, co vůbec nevypadá jako americký Stig z originálu. ()

HonzaZ84 odpad!

Jak Já rád říkávám: Když už si to má člověk posrat - tak po svym. Naprosto trapná kopie bez vlastního nápadu. Nejenomže kopírujou schéma, rádobystejný moderátorský trio který tady ale působí víc než trapně narozdíl od sehranýho a přirozeně vyváženýho originálu, celebrita v autě za rozumnou cenu, "jedinečný" Stig apod... ale oni dokonce kopírujou i jednotlivý náměty konkrétních dílů - a to už je moc. Jedna z nejhorších věcí co sem kdy měl možnost vidět. odpad! ()