Reklama

Reklama

Jen Bůh odpouští

  • Dánsko Only God Forgives (více)
Trailer 3

Před deseti lety Julian zabil policajta, ale podařilo se mu utéct. Dnes je z něj jeden z největších drogových dealerů v Bangkoku. Když Julianův bratr zabije prostitutku, policie si pozve na pomoc Changa – Anděla pomsty, který dovolí otci zavražděné, aby ho osobně zabil. Tím však rozpoutá peklo, protože do situace se vloží Julianova matka, šéfka jedné z nejmocnějších kriminálních organizací, která Juliana vysílá pomstít svého bratra. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

Z tvého předešlého projevu jsem usoudil jen to, že ti to nesedlo a že jsi tam viděl děvku na kterou někdo křičel. Tak pardon, nenapadlo mě kouknout do komentářů.))  V komentáři nic neztrapňuješ to neměj obavy. Právě pocity měl tenhle snímek vyvolávat. Osobně jsem to nepobral vůbec. Atmosféra (co taky jiného) mě od začátku pohltila a těch 90 minut ze mě udělala právě pitomce tupě zírajícího do blba. 

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Hm, to je fuk, ani jsem se nepídil po úspěchu at si natočí klidně Jen bůh odpouští se vrací, aneb naučil jsem se mluvit :D Drive mi sedlo, lepší 4* - toto bohužel ne.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

mzss1

Tak zdá sa mi že nestál ani 2 milióny a zarobil skoro desať. Takže viac menej je to hit, kedže dosiahol tržby 5 násobok rozpočtu. To ale nič nemení, že to je bezduchá onania nad dlhými zábermi, ktorá sa snaží byť niečím viac. A nie je.

na příspěvěk reagoval mzss1, pan Hnědý, Abes

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Já vím, to víš, já na něj chtěl jít slušně a nevině :D Jako každej at si hodnotí jak chce, já kašlu na recenze, na komenty a hodnocení a řídím se dle svého, anvíc tenhle film ani komerčně není hit a zde jen 57%..

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

mzss1

Pán hovno tým chcel naznačiť, že ty si ten sráč čo nemá vkus a on je stelesnenie filmovej múdrosti.

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Měl charisma, určitě se mi líbilo jeho vraždění, hlavně jak mušil toho uřvánka. Zabodnul mu nějaký nožíčky do rukou, do kolem, očíčka vypíchl, pak ouško - to nemělo chybu. :D Ale ten jeho motiv a někdy se mi to prostě nelíbilo no. Finálně podprůměr u mě a to jsem tipoval 4* !! :D

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

mzss1

Ten thajský policajt bola najlepšia postava filmu. Práve Gosling, ktorý nič nepredviedol a jeho neskutočne otravná postava film potopili. Teda okrem toho karaoke, ktoré som vždy preskakoval.

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Abes

Ten je napsán v mém komentu a rozhodně jsem v komentu film ztrapnovat nechtěl, snažil jsem se to co nejpodrobněji popsat. Jako jak shrnout můj názor na film ? Tak je to hodně odvážný pokus natočit něco jiného. Samostatná myšlneka je těžká si ji hned jako uvědomit. Ale film nabídne pouze krvavé vyvraždovačky a to je asi jedniný větší klad filmu. Gosling nehrál vyloženě špatně, ale jeho postava byla naprosto zbytečná. Zabití jednoho týpka před zraky malého kluka, to je správný ? Ten mstitel, ten Thajec byl naprosto vyšinutý, měl svá pravidla, ale byl to přece polda ne ? To, že zabíjel podle svého fajn, ale proč před zraky malýho kluka ? bylo to nutné ? Gosling se ke konci vzdal, fajn - má to všechno vysvětlení, ale ta tamená atmosféra a všechno k tomu, událo se tom dost věcí a prakticky se nic nestalo a nějaké tyhle scény vyvraždovačky, to bylo předvídatelné. Gosling si pak dá necht od toho Thajce přes držku, no tvl. Jako je to můj názor, mě to prostě nesedlo, celý tenhle rádoby umělecký žánr. To ale neznamená, že chci film nějak zhazovat a to, že jsem napsal dlouhý koment, neznamená nic špatnýho, snažil jsem se vyjádřit své pocity, tak si to kdyžtak vyhledej a přečti, tomu se nebráním. :-) Film nebyl špatnej, ale mě nesedl, tak aspon ty 2* jsem dal :-)

na příspěvěk reagoval ywo666, pan Hnědý

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Abes

Mňa hlavne nasralo, že keď už nejaká príprava bola, mohli ju aspoň trochu využiť. To by z neho veľmi ubudlo keby ušterdril pár ráno tomu policajtovi?

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

ywo666

Tu poslední větu nech plavat. To jsem asi Já blbě pochopil tvou myšlenku z prvního příspěvku, tedy zda byla příprava nutná, nebo ne.

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Abes

Ja mám práve pocit, že povestní hnedopichovia boli jediný target tvorcov. A pokiaľ viem všetky bojové scény točia koordinuje choreograf. Takže nechápem poslednú vetu.

na příspěvěk reagoval Abes

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

ywo666

Toto nebyl slabý film. Scenář musel mít minimálně jednu stranu. Trénink? Možná se chtěl naučit něco nového, jen tak pro radost. Možná se tvůrci chtěli vyhnout hnidopichům, thajská veřejnost by jistě odhalila chyby už v samotném postoji, což by ubralo na důvěryhodnosti charakteru a filmu obecně. Když se to dá zvládnout bez přípravy, k čemu by jim byl choreograf?

na příspěvěk reagoval ywo666

Uživatel Abes smazal svůj příspěvek.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Abes

TO je blbost, každý má mít svůj názor a když se někdo objeví a ještě mu to sprostě vyvrací, tak je jasné, kdo je kretén. No nic nebudu to tady furt řešit, je tu dost dětí ..:-)

na příspěvěk reagoval Abes

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

ywo666 to napsal ještě slušně, je to snad jeho názor ne ?

na příspěvěk reagoval Abes

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

mzss1

Tam nebolo, čo sedieť. To by potrebovalo zostrohať tak o 60% a spraviť z toho epozódu zo seriálu. Ďalší Refnov film bude iba koláž fotiek Goslinga ako tupo čumí do blba.

na příspěvěk reagoval mzss1, pan Hnědý, Abes

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Toto bol velmi slaby film. Scenar musel mat maximalne jednu stranu aj s textami z karaoke. A moze niekto vysvetlit preco sa Gosling ucil thajsky box ked si raz nechal nalozit a dost. Jedno koleno. Par uderov do prazdna. To sa da so slosnym choreografom bez pripravy. A tych zdlhavych nicnehovoriacich pohladov do blba bolo privela. Drive sa este dalo, ale toto uz totalna sracka, ktoru drzia nad vodou iba zname mena.

na příspěvěk reagoval mzss1

pan Hnědý

pan Hnědý (hodnocení, recenze)

movieband

Takovou formou to nikdo snad nenapsal, další věc ten jeho slovník je na úrovni 14 letého kluka a nenapsal jedinou rozumnou větu, která se rovná CSFD, ale Facebooku proto jsem ho tam poslal.

na příspěvěk reagoval movieband

Související novinky

Po kom půjde Neonový démon?

Po kom půjde Neonový démon?

06.02.2015

Dánský režisér Nicolas Winding Refn (Bronson, Barbar) si řádně nakopnul kariéru s Drive. Jeho předloňský film Jen Bůh odpouští ale naopak všude vyhořel, takže Refn o mainstreamovější pozornost opět… (více)

Refn si vyjde s mrtvými

Refn si vyjde s mrtvými

16.06.2014

Nicolas Winding Refn si po rozporuplně přijatém thajském výletu Jen Bůh odpouští vybíral mezi několika projekty a teprve před pár dny došlo k oficiálnímu potvrzení, že jeho následujícím filmem bude I… (více)

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

Nej filmy roku 2013 dle ČSFD.cz

29.12.2013

Seznam nejlepších filmů roku 2013 dle ČSFD.cz si můžete nechat zobrazit ve specifičtějším výběru Žebříčků, a to i zvlášť pro jednotlivé žánry. V celkovém žebříčku divácké líbivosti vedou s úžasnými… (více)

Denzel si naverboval režiséra Drive

Denzel si naverboval režiséra Drive

12.12.2012

The Equalizer je seriál z osmdesátých let, který vydržel na obrazovkách čtyři sezóny. Jeho hrdinou byl bývalý tajný agent Robert McCall (Edward Woodward), jenž jako pokání za svou minulost zvolil… (více)

Reklama

Reklama