Reklama

Reklama

The Hunter

  • Velká Británie The Hunter
Trailer 1

Obsahy(1)

Martin (Willem Dafoe) je nájemný lovec. Je najat jednou anonymní biotechnologickou společností, aby v tasmánské divočině pátral po legendárním tasmánském tygrovi. Tygr je všeobecně považován za mýtus, ale v dané oblasti byl prý viděn. Martin se ubytuje v domě osamělé Lucy (Frances O´Connor), jejíž manžel je přírodovědec a před časem záhadně zmizel. Začne klást první pasti a zápasí z pochybnostmi, zda je tygr reálný tvor nebo jen výplod představivosti. A pokud žije, jak dokáže odolávat útokům civilizace. (Terva)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (76)

Joe321 

všechny recenze uživatele

Zarostlý charizmoš Dafoe jako survival lovec v Australské přírodě? Čekal jsem tohle a výsledek je trošku někde jinde, i když ne daleko. Jedná se o lehce nadprůměrnou žánrovku, kde člověk dostane pěknou přírodu a trošku toho herectví. -"You're looking for something most believe is extinct..." ()

HArna 

všechny recenze uživatele

Jediným kladem filmu je Willem Dafoe, který to tahá nahoru. Zápletka filmu, do které ani nepočítám hon na tygra mě absolutně nezajímala. Možná kdyby se film soustředil pouze na hlavního hrdinu a nezabýval se zbytečnostma (rodina - ano je to tak - je zbytečná) by možná film byl daleko lepší. Takhle je to průměr. 50% ()

Reklama

FFilipCZ 

všechny recenze uživatele

Zajímavý příběh, perfektní tasmánská příroda a téma lovu, na které jsem se těšil je podle mě dost pokažené těmi přiblblými prostřihy ala "rodinná pouta". Myslím, že by režisér a scénáristé udělali lépe, kdyby celý film posadili pouze na lovu onoho tasmánského tygra. Celý děj by byl v přírodě a točil by se pouze kolem lovu - žádné odbočování, žádný vedlejší děj. Slabší 3* ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Naprosto skvělá pecka s krásným dobrodružným začátkem a nekompromisním finále, které jsem po rozjezdu opravdu nečekal! Tazmánie je nádherná země, naprosto skvostná. Začátek až beargryllovský. Když se rozdávalo charisma, tak si Willem Dafoe šel přidat a ještě u toho předbíhal a i mimo něj příjemný cast vedlejších rolí a štěků - Sam Neill, sympatická Frances OConnor, Sullivan Stapleton, Callan Mulvey. Prosím víc takových dobrodružných fílmů a to i takových bez nějakého rozuzlení, prostě by mne bavilo sledovat ho v té krásné krajině lovit a hledat to za čím přišel. 8/10 ()

hororwatch 

všechny recenze uživatele

Samotný příběh byl o ničem, což v podstatě dokázal i konec naprosto vehnaný do slepé uličky. Ten zebro- vrk nebo co to bylo se pánům podle mě vůbec nepovedl. Je sice hezký, že nám nakonci pan Dafoe předvedl, jak špatně se jeho postava cítila, když zabila posledního tvora svýho druhu, ale nic to nemění na tom, že něž se k tomu jednomu výstřelu na konci mohl dostat, tak se člověk musel prokousat v podstatě nulovym dějem a ty prochýzky v lese snad musely bavit jen toho, kdo má W.D bezprostředně rád jako herce, což není můj případ- ne až tak. Frances O'Connor je pěkná baba když přestane fetovat a v maskérně si s ní trochu pohrajou a taky musím s politováním konstatovat, že možná tahle vedlejší dějová linie byla zajímavější, než ta hlavní. No zkrátka, tenhle film se snažil jít tou tižší cestou, která je určena spíš pro ty, co v čemkoliv rádi něco hledaj. Bohužel mám pocit, že tu žádná převratná myšlenka není a pokud je, je tak slabě podaná, že si ji nevšimnete. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (8)

  • V závěrečných titulcích je možné dočíst se "Traps and snares are illegal in Tasmania", tedy "Pasti a oka jsou v Tasmánii zakázané". (mi-ib)
  • Jedná se o první celovečerní film režiséra Daniela Nettheima po jedenácti letech, běem nichž pracoval především na televizních seriálech. (mi-ib)

Reklama

Reklama