Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Série(3) / Epizody(90)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

cobraSK

WTF??? Toto má byť celosvetovo úspešný seriál? Táto sračka, ktorú sa rozhodla Markíza vysielať v prime time? A ja som myslel, že väčšia volovina ako Ordinácia v ružovej záhrade nemôže byť. Omyl! Môže....... ()

dalver odpad!

Klobúk dole pred Markízou. Ponúknuť totiž divákom v hlavnom vysielacom čase dvakrát do týždňa lacnú tureckú telenovelu, ktorá sa ničím nelíši od množstva iných z tohto žánru a mať v tom čase trhový podiel nad 50 percent je neskutočné terno. Ešte sťastie, že to čo si museli Turci vytrpieť počas troch sezón vysielania tohto braku diváci, na Slovensku stihnú za jeden polrok /a potom iste mnoho mnoho repríz/ ()

Fordik odpad!

Sice jsem to ještě neviděl, ale hodnocení asi měnit nebudu. A NOVA si tím totálně podkopává nohy, díky primo za Cool. PS: Pak se nesmíme divit, že televize krachují :D. - 100% = Total odpad! ()

h.madlenka

Vždycky jsem si myslela, že telenovely se mají vysílat odpoledne, maximálně v podvečer... Co se Markíza (a zanedlouho už i Nova) snaží naznačit tím, že jednu dávají přímo v primetimu? Nedostatek peněz na kvalitní seriály? ()

MATH odpad!

Voni to chtěj dát na NOVU!!! Proto sem se sem mrknul a už se na to těším. To se zase pánové (a dámy) z NOVY chtěli ukázat. Ať s tím seriálem jdou do Bulharska (tím nechci urazit rozumné Bulhary), když je u nich tak oblíbený. Teď budu parafrázovat hlášku z filmu Vrchní, prchni!: Česko není Turecko! EDIT: Díval jsem se asi na dva díly a kdyby šlo dát ještě nižší hodnocení, jak odpad, tak dávám a nepřemýšlím. Hlavně kamera je o vraždu, ovšem je skvěle následována geniálním scénářem. Jediné drobné plus je snad za hudbu a titulky a to je asi tak vše. ()

Tal_Rasha

Pripada mi to ako telenovela z mierne vyššim rozpočtom, čo sa pušta namiesto 16 00 dva časti za sebou, o 20 00 dva časti do jednej spojene. :-D ()

Pointed odpad!

No-to-mě-po*er. Co to má být? A tímhle, že se TV NOVA a Markíza tak chlubí? Diť je to jen další telenovela, šíleně trapná zápletka a výkony herců napo*lití. Na tohle, že (údajně) kouká většina Slovenska? Lidi, vzpamatujte se. ()

M+M

Asi bych musel být turek aby jsem mohl hodnotit tento seriál nezaujatýma očima. Ale nejsem, takže dávám jednu hvězdičku za to že jsou i horší filmy a seriály, než tato srajda která se má našroubovat do hlav statisíců žen (teda hlavně žen) a tam se uhnízdit po dobu 180 dílů. ()

HMTD odpad!

Tohle je důvod proč si mislím že lidem z NOVI už asi absolutně hráblo, tohle dali do hlavního vydílacího čau a hodlají to vysílat snad každý den a pak se diví že jim klesá sledovanost.Mislím že samotný seriál nemusím komentovat ostatní to udělají za mě. ()

zekon odpad!

Nevím jestli by něco takového nemělo mít kategorii UltraOdpad! Já bych za něco takového dával pokutu autorům. Je vidět, že Nova má hodně těžké problémy. ()

tulrika odpad!

Málem jsem omdlela. Absolutně trapná, ubohá parodie. Druhý den jsem šla k zubaři a ve srovnáním s prvním dílem seriálu to byla slast ()