Tisíc a jedna noc (TV seriál)

• Turecko

Turecko, 2006, 180x45 min

Kudret Sabancı

Sinan Onur

Kıraç, Kıraç

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Bartu Küçükçaglayan, Tomris Incer, Ezgi Asaroğlu, Yeliz Akkaya, Meral Çetinkaya, Metin Çekmez, Ahu Sungur, Yonca Cevher, Ceyda Düvenci, Mert Fırat, Canan Ergüder, Ege Aydan, İsmail Düvenci, Ayçe Abana, Nihan Durukan, Gürsan Piri Onurlu, Ali Savaşçı, Sefa Zengin, Yasemin Öztürk, Muhammet Ali Tuncer, Burak Kutlu, Mustafa Partal, Eşref Seyitoğlu, Fırat Şahin, Cemal Olgaç, Duygu Çetinkaya, Fatih Payat, Alper Türedi, Uğur Serener, Ayşegül Alpak, Mahir Günşiray, Şendoğan Öksüz, Nuray Uslu, Ergül Coşkun, Edip Saner, Fatih Yıldız, İbrahim Olam, Elif Sümbül Sert, Aslı Omağ, Alper Yağmurcu, Nilüfer Silsüpür, Serdar Çakmak, Nil Yurtoğlu, Ebru Aykaç, Ayhan Gümüş, Mehmet Savaş, Alim Odabaş, Ergün Demir, Ali Aziz Çölok, Kadir Turan, Edip Tutal, Erdem Başoğlu, Erdal Bilingen, Demir Parscan, Ceyda Deniz, Celalettin Demirel, Feridun Düzağaç, Ercüment Acar, Kayra Şenocak, Mehmet Polat, Tuğçe Özbaykal, Ceren Balta, İnci Pars, Taner Barlas, Atilla Yiğit, Aytaç Öztuna, Hüseyin Özay, Hilal Özgü, Eda Özmercan, Erol Erarslan, Ercüment Aydın, Nihat Alptuğ Altınkaya, Abdullah Toprak, Gizem Güneş, Nigar Alkan, Füsun Kostak, Halil Taşdemir, Berceste Kitapçı, Serkan Albayrak, Metin Belgin, Nazlı Ceren Argon, Nihat İleri, Ahmet Tanık, Ayla Algan, Suna Ekinay, Sertaç Akkaya, Nazmi Göçmen, Eda Soykan, Engin Kocagöz, Seval Arslan, Ali Yalçın, Zeynep Kaçar, Ferdi Alver, Gülşah Yaprakçı, Ilgaz Tekeli, Özhan Carda, Ragıp Gülen, Bora Godri, Karina Gükrer, Haluk Bozgeyikli, Hasan Demircan, Emin Can Göksal, Gülseven Yılmaz, Koray Nizamoğlu, Dinçer İşgel, Temmuz Karikutal, Çağlar Bozkurt, Merdin Deniz, Seda Yıldız, Şekip Noyanalpan, Ulaş Tuzak, Yaşar Cemil Akın, Sevinç Sırma, Alptekin Serdengeçti, Metin Osmanoğlu, Ayben Erman, Merih Ermakastar, Sennur Kaya, Hazel Çamlıdere, Fırat Görür, Merve Özer, Sevda Aktolga, Suphi Tekniker, Kuzey Yücehan, Emek Büyükçelik Uyar, Efe Can Erdal, Birkan Pusa, Şahin Aktaş, Efe Çınar
  • Kimon

Óóó, díky TV Novo, opět dokazuješ, že nejsi hodna mého diváckého času. Nyní už na TV Nova sleduji pouze události v hlavním večerním čase, i když i v tomto případě občas uvažuji o odchodu. Tedy, k definitivnímu odchodu od obrazovky TV Nova. 180 dílů srdceryvných scén a přitroublých dialogů, toť krůček k definitivnímu exitu kulturního cítění duchem prostého TV nováka.. Gratuluji, jen tak dál..... opravdu mě zajímá, zda TV Nova tento poklesek odvysílá až do konce....(7.2.2011)

• Zeck

Tisíc a jedno vysrané hovno. Víte, těžko nadávat na Novu, když má tak stupidní diváky. Pokud tato sračka dokáže mít 1 500 000 diváků, tak jaký sebevražedný kretén by kupoval drahé seriály, či snad nové filmy (Na komerční televizi? Jděte, vydělané peníze přece neslouží ke zlepšení vysílání), stačí koupit hezky lacinou píčovinu z Turecka, které náleží vysílací hodiny okolo 09:00, aby se důchodci nenudili, když přilezou z Tesca. Zmrdaný český divák by čuměl i na dvouhodinové vysílání, jak smradlavé, rozmazané hovno obírají mouchy, stačilo by, že by to vysílala Nova. Dokud budou lidé čuráci a budou žrát hovna, nikdo jim nic jiného neuvaří. 22 let od revoluce, 22 let příležitostí zlepšit vysílání na západní úroveň, 22 let stejných hoven, fádnosti a sraček. 0% Divák nadává na "americkou stříkající krev ve filmech" a pak s otevřenou hubou čumí na klistýr stříkající z prdele(10.2.2011)

• heyda

Mrknul jsem na 30 minut tohoto klenotu a pokud to není parodie na telenovelu, tak to fakt nechápu. Když si vzpomenu na telenovely typu Ošklivka Betty, Má tlustá Valentýna, Divoký anděl, tak tam se dočkáme alespoň prsatých jihoamerických koček. Toto je ale hrůza. Co však stojí za odpad už bez znalosti celého vývoje je samotný námět: (že Onur dá prachy chudince Šeherezádě pouze tehdy, když se s ním vyspí...chudinka Šeherezáda nemá na výběr, má nemocného chlapce, tak na to přistoupí a nakonec se do sebe zamilují a vezmou). Už teď se mi podlamují kolena. :-D To snad přece nemůžou tvůrci myslet ani vážně! Dnes nám Turci vnutí takovou kokotinu, aby nám ukázali, jak krásně to tam u nich chodí, zítra vezmeme Turecko do EU a pozítří se můžeme těšit na islámskou Evropu. Fuck it!(9.2.2011)

• 3DD!3

Smál jsem se. Vážně mě to pobavilo. Bože tak originální jména jsem ještě nikde neslyšel. Střih tu nestojí za nic. Gradace je tady použitá tak jak jsem to neviděl ani v těch našich blbostech. Natahují a natahují až vyšumí. Můj výraz překvapení a pobavení za těch dvacet minut sledování stál. Proto ta jedna. Vidět to víckrát... kdo ví? Možná bych rozmlátil televizi.(16.6.2011)

• burina

Mám jednu radu pre tých, ktorí túto telenovelu neznášajú a kydajú na ňu: Nepozerajte to! Vyhodte televízor von oknom, prepnite na Kleopatru z Turca alebo Ordináciu. Je mi to jedno, len prosím, dajte nám ostatným pokoj. Celkovo ma ten rozruch prekvapuje, akoby sme neboli zvyknutí, že nám naše televízie ponúkajú debilné seriály už roky.(23.2.2011)

• - Během scén, kdy se Bennu Ataman (Ceyda Düvenci) přestěhuje do domu, ve kterém žije Šeherezáda (Bergüzar Korel), je možné všimnout si, že záběry z jeho předchozího i nového bydliště jsou natáčeny ve stejných místnostech, pouze s pozměněným uspořádáním interiéru. (Dlee)

• - Köfte - v seriálu oblíbené jídlo - jsou turecké masové kuličky, podobné jako naše karbanátky. (tyna97)

• - Onurův (Halit Ergenç) kůň se jmenuje Šah Šahriár, tedy stejně jako král z díla "Pohádky tisíce a jedné noci". (fiLLthe3DD)