poster

Tisíc a jedna noc (TV seriál)

 • Turecko

  1001 Gece

 • Turecko

  Binbir Gece

 • Slovensko

  Tisíc a jedna noc

Telenovela / Drama / Romantický

Turecko, 2006, 180x45 min

 • genetique
  odpad!

  Ja by som rád vedel, že kde sú teraz všetci tí ľudia čo to pozerajú a ospevujú. Tak sa teraz neostýchajte a capnite sem päť hviezd! Alebo sú potom všetci užívatelia na čsfd normálni a vzdelaní ľudia. Ak áno, tak klobúčik dole, pretože toto dokazuje mentálnu úroveň celého národa, keď to dokáže sledovať jeho celá pätina. Tučných 0%.(30.1.2011)

 • korbitch22
  odpad!

  Tak fajn,televize Nova definitivně degradovala na to nejspodnější dno,které si zaslouží jedině opovržení!Chtělo se mi z tý televize blejt už nějakej pátek a teď si zarazili definitivně hřebíček do těch svejch dutejch hlaviček.Když sem viděl tu jejich megakampaň,k týchle sračce,že na to čumělo skoro milion a půl lidí...pak sem viděl na ČSFD 4%...bylo mi jasno,ale nejsem pokrytec a jeden díl sem si schlédnul,abych měl právo tuhle blitečku zhanit!Není to to nejhorší,co jsem kdy viděl,ale odpad to je a čistokrevný,prostě telenovela vole!tohle je pro báby a starý uplakaný pany a jestli na to kouká někdo jinej,tak je to prostě debil.Jestli se z těch milonu a půl dementů,počet nesníží aspoň o 50%...doufám že hodně lidí bylo pouze zvědavých jako já...tak je český národ definitivně ztracen.Turecko fuj,fuj a ješte fuj a že to má na imdb 5,5 z 10 přisuzuji jedinému,ten server byl trapnej vždycky a choděj tam kokoti!Hawk donevkusoval sem! p.s. Verbale ty si ale.... :-D(8.2.2011)

 • duklak2
  **

  Ze seriálu mám zvláštní pocit. Kladný i zároveň záporný. Velmi je mi sympatický majitel společnosti. Líbí se mi jeho vystupování a též "kamenný" úsměv:-) Šeherezáda mě připomíná lehce Mahulenu Bočanovou:-) Není to dokonce ona?:-) "Miluju" lidi, kteří když uvidí žánr telenovela, tak ji hned "hází do odpadu":-) Kolik jste viděly dílů? Tuto telenovelu řadím mezi ty lepší. Hodnotím dvěma hvězdami a to hlavně díky skvělé hudbě.(8.2.2011)

 • Aluska88
  *

  Jednu hvězdičku za Bergüzar Korel, protože je opravdu nádherná, a za hudbu. Ano, je příšerně tesklivá a kýčovitá, ale pro mě jistým způsobem také orientálně podmanivá. O celém tomto skvostu nemá vůbec smysl hovořit či se dlouze rozepisovat. Upoutaly mě však některé dialogy a scény spojené s místními tradicemi a kulturou, jež jsou nápaditě komické a směšné. Například jogurtová polévka s mátou. To když jsem slyšela, málem jsem se zakuckala:)(7.3.2011)

 • Petfruf

  Večera jsem si to pustila při čtení a za chvilku jsem článek odložila, protože jsem konsternovaně zírala na tuhle BOMBU, co oslovuje diváky všude možně. Nic nového pod sluncem - ve všech směrech, akorát se člověk pozastaví nad tím, že si staří manžele vykají, ale to je asi tak všechno, co se dá zmínit. Zlatý Divoký anděl, ten měl aspoň špetku vtipu a nebyl tak statický a občas i vtipný. Tohle je věc, která i v žánru telenovel, má nižší kvalitu (předpokládám), ale cílovou skupinu si to najde a mě se bude snadněji rozhodovat, co si pusím k večernímu čištění zubů :D(8.2.2011)

 • - Ve čtrnácté epizodě se v televizi objevil animovaný film Lví král (1994). (fiLLthe3DD)

 • - Kvůli nízké sledovanosti přeřadila TV Nova telenovelu z původního hlavního vysílacího času na 17:30 hodin. (fiLLthe3DD)

 • - Seriál měl úspěch v Turecku, Bosně a Hercegovině a Slovinsku. Po velkém úspěchu na Slovensku se Nova rozhodla nakoupit hned všechny díly. (tyna97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace