Tisíc a jedna noc (TV seriál)

• Turecko

Turecko, 2006, 180x45 min

Kudret Sabancı

Sinan Onur

Kıraç, Kıraç

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Bartu Küçükçaglayan, Tomris Incer, Ezgi Asaroğlu, Yeliz Akkaya, Meral Çetinkaya, Metin Çekmez, Ahu Sungur, Yonca Cevher, Ceyda Düvenci, Mert Fırat, Canan Ergüder, Ege Aydan, İsmail Düvenci, Ayçe Abana, Nihan Durukan, Gürsan Piri Onurlu, Ali Savaşçı, Sefa Zengin, Yasemin Öztürk, Muhammet Ali Tuncer, Burak Kutlu, Mustafa Partal, Eşref Seyitoğlu, Fırat Şahin, Cemal Olgaç, Duygu Çetinkaya, Fatih Payat, Alper Türedi, Uğur Serener, Ayşegül Alpak, Mahir Günşiray, Şendoğan Öksüz, Nuray Uslu, Ergül Coşkun, Edip Saner, Fatih Yıldız, İbrahim Olam, Elif Sümbül Sert, Aslı Omağ, Alper Yağmurcu, Nilüfer Silsüpür, Serdar Çakmak, Nil Yurtoğlu, Ebru Aykaç, Ayhan Gümüş, Mehmet Savaş, Alim Odabaş, Ergün Demir, Ali Aziz Çölok, Kadir Turan, Edip Tutal, Erdem Başoğlu, Erdal Bilingen, Demir Parscan, Ceyda Deniz, Celalettin Demirel, Feridun Düzağaç, Ercüment Acar, Kayra Şenocak, Mehmet Polat, Tuğçe Özbaykal, Ceren Balta, İnci Pars, Taner Barlas, Atilla Yiğit, Aytaç Öztuna, Hüseyin Özay, Hilal Özgü, Eda Özmercan, Erol Erarslan, Ercüment Aydın, Nihat Alptuğ Altınkaya, Abdullah Toprak, Gizem Güneş, Nigar Alkan, Füsun Kostak, Halil Taşdemir, Berceste Kitapçı, Serkan Albayrak, Metin Belgin, Nazlı Ceren Argon, Nihat İleri, Ahmet Tanık, Ayla Algan, Suna Ekinay, Sertaç Akkaya, Nazmi Göçmen, Eda Soykan, Engin Kocagöz, Seval Arslan, Ali Yalçın, Zeynep Kaçar, Ferdi Alver, Gülşah Yaprakçı, Ilgaz Tekeli, Özhan Carda, Ragıp Gülen, Bora Godri, Karina Gükrer, Haluk Bozgeyikli, Hasan Demircan, Emin Can Göksal, Gülseven Yılmaz, Koray Nizamoğlu, Dinçer İşgel, Temmuz Karikutal, Çağlar Bozkurt, Merdin Deniz, Seda Yıldız, Şekip Noyanalpan, Ulaş Tuzak, Yaşar Cemil Akın, Sevinç Sırma, Alptekin Serdengeçti, Metin Osmanoğlu, Ayben Erman, Merih Ermakastar, Sennur Kaya, Hazel Çamlıdere, Fırat Görür, Merve Özer, Sevda Aktolga, Suphi Tekniker, Kuzey Yücehan, Emek Büyükçelik Uyar, Efe Can Erdal, Birkan Pusa, Şahin Aktaş, Efe Çınar
  • Petroff

Ono na to zkoušelo koukat 9700 (v okamžiku psaní komentáře 3600) lidí, co chodí na csfd? Proboha... Nemůžu si je všechny smazat ze statistik, nebo tak něco? Ještě že alespoň ten canakja a verbal mají nějakou soudnost :)) Cože? Jen 180 dílů? Půl roku denního vysílání a bude konec? Pak dáme hned reprízu, co? V nějaký atraktivní čas... třeba 4:30 ráno...(25.2.2011)

• Paxxx.cz

Naprosto vzorový typ seriálu, které nesnáším. Stupidní zaláskované pohádky, které hltají ženské ve středním věku a hlavně důchodci. Nova se hlasitě chvástá, že zase vytáhla další trumf, který ji zaručuje velkou sledovanost. Jedinou výhodou toho, jak často nova tento brak vysílá je, že o to dříve skončí.... Never more(8.2.2011)

• Handle

Jsem schopnej překousnout i ty největší slátaniny typu Ordinace a byl jsem smířenej, že nic zoufalšího už vlastně ani nelze vysílat. Tento skvost se tomu ale suprově vyrovnal. Telenovela v roce 2011 v hlavním vysílacím čase, jak za dob Esmeraldy? A já, bláhovej si myslel, že je to nějakej vtip. Naprosto absurdní, ale pojďme už hodnotit. Telenovela je to přesně jak má být - hodná, nevinná Šeherezáda, která má typický problém (když není něco hlavní postavě, tak jejím nejbližším), debilní zápletka, herecké výkony se nevidí ani z vlaku, tupé dialogy, typická telenovelská "mrcha", typická telenovelská "hudba", rádoby dojemné a srdceryvné scény. Až se do žánru připíše "Komedie", dám tomu 2*, ale jako to, co to má být, nemůžu jinak. Nu, což! :)) Mně je to docela fuk, jen lituji lidi, který se koukaj jen na to, co jim TV program nabízí, i když věřím, že si to stejně svý diváky najde i dobrovolně (ale že by to lámalo rekordy, to doufám, že snad ne)... PS. Kolikrát v jednom díle brečí, to snad ani nejde spočítat! // Ha ha, takže Nova nám už ten svůj hit, který dobyl Evropu přesunula na 17.30 hod., to byl asi už vážně hodně velkej přešlap.(7.2.2011)

• Phobia

Včera při přepínání čumibedny se mi to mihlo před očima a vědoma si zdejších nadšených ohlasů, chvíli jsem na (v) kanále zaparkovala: dva kožení, nesympatičtí ksichti sedí u stolu a vedou toporný dialog o fekálii, do toho burácí dramatická hudba. Celých nekonečných 10 sekund čekám, kdy konečně naběhne na scénu ten masový vrah s motorovou pilou... pak ztrácím trpělivost a zachraňuji si příčetnost úprkem na "Jmenuji se Earl". Mám stěží odolatelnou chuť být solidární a ten odpad sem hvízdnout taky, čistě jako výraz mého odporu k sračkonovelám. Ale 10 vteřin je na férové zhodnocení fakt málo a víc času ze svého života tomuhle tureckému hlenu nemíním věnovat.(9.2.2011)

Dnes som náhodou zazrel v TV časť jedného dielu pri komunikovaní s mamou a musím podotknúť, že evidentne odpad! dávaju uživatelia, čo to ani nevideli. Automaticky sa telenoveli hodnotia na csfd odpadom a na to stačí len vedieť, že daná telenovela len existuje a možno netreba vidieť ani posratú upútauku v TV. Nie je to totálna kravina hodná odpadu. Dej to má a nechal som sa od mami zasvätiť obšírnejšie o čo išlo. Nerobievam to, ale teraz i keď som nevidel ani jeden celý diel, dávam 3* ako kompenzáciu.(8.1.2013)

• - Hlavní hrdinovia Bergüzar Korel (Šeherezáda) a Halit Ergenç (Onur) boli vďaka obrovskej obľube aj na Slovensku počas príležitosti Dňa otvorených dverí v TV Markíza. (tommy187)

• - Köfte - v seriálu oblíbené jídlo - jsou turecké masové kuličky, podobné jako naše karbanátky. (tyna97)

• - V Chile se stal seriál takovým hitem, že lidé začali své děti pojmenovávat jako Onura (Halit Ergenc) a Šeherezádu (Berguzar Korel). (fiLLthe3DD)