Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Série(3) / Epizody(90)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

TheMe

Není to o nic horší než ostatní telenovely a seriály na podobné bázi a jen proto, že se Nova pokusila vtáhnout do děje diváky uvedením seriálu v hlavní vysílací čas, tak tady všichni borci sekají odpad jeden za druhým, aniž by viděli byť jen jeden díl? Neříkám, že je to bůh ví jaká podívaná, ani, že bych pravidelně sledoval, ale ruku na srdce - porovnejte si to s Ordinací a vyjde vám tentýž nesmysl, jen tam nehraje Dana Morávková, ale nějaká tamní herečka. Protestně jsem chtěl dát pět, ale to by stejně bylo k ničemu.. ()

Holusacek odpad!

Neskutečně příšerná hudba,kamera taktéž,děj ani nemluvě.Takto se mohu vyjádřit k této,,telenovele´´,ale opravdu ta kamera je úděsná a hlavně ten kameraman!Místo aby kameraman vzdaloval a zmenšoval záběr ,tak s tou kamerou chodí a přitom kamerou třese že to ani snad pravda není!!!A ten děj kde pořád řeší jednu a tu samou nudnou věc a k tomu všemu ta příšerná hudba- tundutududu-to pro tvůrce muselo být modré z nebe když vymysleli,nebo zvolili tu začáteční znělku.A když to co jsem ted řekl dáte dohromady co z toho vznikne...ANO!TISÍC A JEDNA NOC!!! Omlouvám se,ale tohle se mi ani procenty hodnotit nechce! ()

Vala

Jednu hvězdu dávám za to,že měli vůbec náladu tohle zrealizovat.Nevydržela jsem ani 5 minut tohoto skvostu.Z toho mála je jasné,že se jedná o kýčovitou a přehrávající telenovelu,snažící se o jakýs takýs děj.Kamera je jak kdyby to točil nějaký amatér a hercům nevěřím ani nos mezi očima.A ta hudba...housle sami o sobě mi nevadí,ale tohle je snad shcválně zkomponované tak,aby z toho lidi chytl psotník. ()

Dommie odpad!

Ak by som niečomu mala dať hviezdičky, tak to niečo by bol komentár, ktorý napísal verbal. To je asi tak všetko. ()

kabka*

Patos nad patosy. Tesklivé a kýčovité, ale jediný díl, který jsem viděla (skoro) celý, jsem nedokázala zavřít pusu. Jednu hvězdu za dokonalou ukázku vrcholu patetičnosti. ()

kreion

1 hviezdička za toho herca, neviem prečo ale je dobrý....ale hodil by sa viac do nejakého hollywoodskeho filmu ako do tejto hroznej fekálie =) ()

zodiak217

I keby človek chcel dať tomuto prelomovému tureckému seriálu, ktorý dobil brány európskych televízií lepšie hodnotenie, jednoducho nemôže. Po prvých dvadsiatich, tridsiatich častiach sa stal z deja taký ošúchaný brak, ktorý kopíruje akékoľvek podpriemerné juhoamerické telenovely a začala sa naháňačka ktorá išla stále dookola a dookola akurát, že nikto nevyhral ani neprehral. Bola to naháňačka zrejme zarobiť čo najviac peňazí pretože aj to dobré a zmysluplné, čo seriál v prvých častiach priniesol sa rýchlo vytratilo a pokračovalo to len nudným dejom, ktorý sa tvorcovia snažili oživiť zápletkami bez akéhokoľvek zmysluplného doplnenia dejovej línie. Veľká vďaka, že je už koniec a televízia Markíza ho už nebude vysielať v prime-tim-ovom čase :). ()

paulucius odpad!

odpáááááááááááááááááááááááááááááááád.....................(né, kecám to je slabé slovo)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

DansteR odpad!

Blbost na entou. Vážně se na to nedá dívat. A to jsem si říkal že první myšlenka nebyla tak špatná. ()

Milordus odpad!

Těžko se v případě tohoto "díla" vyvarovat vulgárních výrazů. Ještě smutnější je, že podobných sra...ek se točí stále mnoho a fanoušků také neubývá. Je to stále dokola, on miluje ji, ona ho ne a naopak a spousta slz a rádoby lásky pro tupé a iracionální myšlení některých lidí. ()

belinko odpad!

Jedna veta povedaná za 5 sekúnd a potom 25 minútový detajl tváre všetkých zúčastnených, do toho vyvrcholujúca hudba, v priemere za časť povedaných 5 viet... nič tam tí herci nehrajú, len sa dlho a blbo pozerajú na seba a to je celých "tisíc a jedna noc"... odpad ()

klapqua

Za snahu im jednu hviezdu dám.... dokonca som sa pri niektorých častiach aj celkom pobavila, ono, také herecké výkony sa len tak nevidia... dokonca ani v našich seriáloch... Kto má masochistické chúťky, naša kráľovná televíznej romantiky Doma im ponúka reprízu tejto dojímavej tureckej melodrámy... ešte nech zopakujú Sultána a idem rituálne podpáliť tv... ()

clint123 odpad!

...nemám slov, len sa divím tím ľuďom čo to pozerajú..... , "milión častí" to ma, dej o tom istom, kto koho a kedy "pretiahne", kto s kým paktuje atď. atď. .. čistá somarina .... ()

Simeon

Nikdo kdo viděl více dílů by tomu nedal méně než 3 hvězdy, ale asi máte dobrý pocit když dáte odpad, že? ()