Tisíc a jedna noc

• Turecko 1001 Gece (více)
Telenovela / Drama / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Režie:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (více)

Série(3) / Epizody(90)

Krásná Šeherezáda má těžce nemocného syna. Na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc... (TV Prima)

Loganberry

Drazí, bláhově jsem si myslela, že pobytem v cizozemí se této perle obloukem vyhnu. Leč neplánovaným pobytem v Čechách se vše mění jako mávnutím střapce na létajícím koberci a já každý večer v půl šesté usedám s mým vlastním otcem, ano, čtete správně, usedáme k onu středobodu obývacího pokoje a s napětím sledujeme každý záchvěv řas posmutnělé Šeherezády, hltáme každé slovo patriarchy Burhana a každý láskyplný pohled Onurův. A to jsem si vždy říkala, že mi všechny Manuely, Emanuely, slepý pizdy, ordinace a nakřáplé vztahy můžou políbit víteco. ()

Fhilipo

Predstavte si, že by sa na Slovensku rozhodli natočiť obdobný seriál a tak ako sa k Turecku viažu rozprávky tisíc a jednej noci, tak by sa náš seriál volal "Kde bolo tam bolo" alebo prípadne "Za siedmimi horami a za siedmimi dolinami" a hlavná protagonistka sa by sa volala Karkulka, Snehulienka či Palculienka a podobne. Neviem si ani len predstaviť ako by to znelo keby ju tak oslovovali v seriály. Celé je to jeden blud, už len to nám chýbalo aby aj Turci začali točiť telenovely. A potom to človek musí znášať doma bože. Jednu hviezdičku dávam za námahu všetkých tých ľudí, ktorí sa podieľali na výrobe seriálu a za radosť, ktorú hlavní protagonisti vycarovali na tvárach ucinkujucich Modreho z neba. Ludia asi potrebuju vidiet lásku a zivot aj v takejto seriálovej podobe hlavne ze oscarovky chodia po polnoci. ()

davidbray odpad!

neumím si představit, že bych měl vidět všech 180 dílů. Stačilo mi jich 5 a přiznám se, že jsem je nedokoukal celé, protože by mi vytekl mozek ušima. Tak pateticky napsané dialogy jsem už dlouho neslyšel a mám podezření, že děti v jesličkách jsou schopny vést duchaplnější konverzaci. Dokonce i školní představení, kde by Váš syn/dcera hráli strom číslo 6 nebo kámen číslo 4 by oplývalo lepšími hereckými výkony. ()

lingering

Telenovela tak špatná, až dobrá. Obzvlášť je třeba ocenit pana Kerema, jeho klenutý zadek a neustále nadržený pohled! ()

Pavelkedar odpad!

Druh " umění " , jak několika rozvinutými větami neříct vůbec nic. A tohle nic by stačilo vysílat jako rozhlasovou hru, obraz je tu zcela zbytečný. ()

Toooorch odpad!

Chtěl bych znát jméno které stojí za obsazením hlavního vysílacího času TV NOVA. Seriál propaguje prostituci a je zajisté perfektním příkladem pro malé diváky. Když je dnes velké téma POČÍTAČOVÉ HRY a jejich dopad na dítě, jaký dopad má na dítě seriál druhu Tisíc a jedna noc, ulice, ba dokonce ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ? ()

Guthix odpad!

Vystihujúce slová : Hnus,sračka,hnoj...Otrasná turecká telenovela pre staré babky nad 60rokov.Aby som to mohol ohodnotit pozrel som si nasilu jednu časť a najkrajšie na nej bola reklama .0% Zaujimavy koment ma verbal xD ()

fořtajs

Pět hvězd za dva hvězdné komentáře mistra verbala - jinak, přiznám se bez mučení - nikdo by mne nepřinutil na toto hodit čučku na plac... ()

Wally Mroz odpad!

Toto je naprosto zcestne, a ta hudba, no myslím, že by měli zřídit TV stanici jen pro důchodce a tam nacpat takovéto hrůzy! ()

Ajfist odpad!

Hloupější telenovelu snad už nešlo ani pořídit.Nova podcenila diváckou oblast jak svojí,tak i z ostatních televizí.Tak primitivní národ zase nejsme.Naštěstí.Seriál se posouvá stále dál kvůli malé sledovanosti až ho budou vysílat asi někdy okolo poledne.Ten kdo rozhodl o jeho koupi,by to měl zaplatit z vlastní kapsy. ()

Negticek

Todle je vážně 20 nejhorší seriál? Trochu jste ujely ne? Je to telenovela, zaměřuje se na určitou skupinu lidí, dá se říct, hlavně na důchodce a maminky na mateřských dovolených. Ale určitě to není 20 nejhorší seriál. Vůbec nejste objektivní. Asi Vás Nova hodně vytočila, že Vám to dala v hlavní vysílací čas že? Je nespočet horších seriálů a jen proto, že jsou v jinou časovou dobu, tak ten odpad nedostanou. Nejvíce mně dostalo to, že v určitě FB skupině dávali všichni odpad a ještě se chlubili, že neviděli ani jeden díl. Tímhle směrem má csfd směrovat? ()

martinexa

Fascinuje mě ta pálka! 5% pro tento seriál možná vám se to zdá normální, ale mě ne. Občas se na to podívám, když je nuda a nepřijde mi to tak strašné, Viděla jsem i větší chujárny a mají o hodně víc procent. Měli by jste se na to občas podívat a pak teprve hodnotit. Ono upřímně dát odpad umí každej, ale to by tu museli být soudní a nezakopmlexovaní lidé. ()

D||X odpad!

Byl jednou jeden večer, kdy člověk neměl co na práci, polousínal na pohovce a pustil si k tomu Tisíc a jednu noc... Už jsem neusnul, bylo mi tak do pláče, že to nešlo. Do pláče z toho jak se na tohle může proboha někdo dívat... ()

Duerre odpad!

Hudba, scénář, kamera, herecké výkony: Odstrašující! Viděla jsem asi půlku a stačilo mi na celý život. Odpad nad odpady. ()