poster

Noc v letadle

 • USA

  Overnight

Komedie / Romantický

USA, 2012, 80 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ExpertAsie
  *

  Táhnoucí se nuda letadle a opět opakujííce se hollywoodské klišé.(8.4.2013)

 • rt12
  **

  Lepší dvě, chvílemi jsem se bavila a chvílemi nudila. Herci mě nijak neuchvátili, sympatický mi byl jen vousatý Arab a pes. Ale vyloženě špatné to nebylo.(19.7.2013)

 • hajner
  **

  Otravná kvázi romantika s otravnými postavami v jednom vzdušnom priestore.(4.11.2013)

 • jasanka
  odpad!

  No to si děláte srandu... Nejblbější film za dlouhou dobu, a to jsem se na něj tak těšila... Víc klišé už tam snad být nemohlo - Arabové, které každý považuje za teroristy, sex na záchodě, nafoukaná celebrita, pes na odlehčení... Neeeee. Navíc všechny postavy mi byly příšerně nesympatické. Vážně hrůza.(30.6.2016)

 • Ellise
  **

  Je to docela rychle plynoucí, příjemný film, který si na nic nehraje. Já ale nemůžu najít nic, co by mě na něm nějak víc zaujalo. Většina scén je plná dialogů, které v sobě asi mají nést nějakou hlubší myšlenku, pak přichází ale scény jako spláchnutí psa do záchodu, které mají diváka po dlouhé době pronášení mouder rozesmát. Možná právě proto je asi těžké jasně definovat žánr tohoto filmu, rozhodně je velmi zajímavý už tím, že se odehrává v letadle, ale nemyslím si, že bych si ho ještě někdy chtěla připomenout. 2,5*(7.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace