Florfila

Tohle bylo hodně netradiční a hodně překvapivé. Snímek považuji vcelku za sympatický, ale nějak se mi nepodařilo se s dějem úplně ztotožnit a prožít ho tak, jak jsem si představovala. Jestli to bylo tou přeřvanou a chaotickou atmosférou? Těžko říct. Rozhodně tuto romantickou terapii nezatracuji, určitě se podívám ještě jednou. Někdy stačí jen trochu jiná nálada a z průměru se stane jednička. Uvidíme... ()

Spiizy

Začátek filmu mě vyloženě nažhavil a čekal jsem hořké drama s bláznivou zápletkou, postupem času však přicházejí nelogické kotrmelce, které celý film zbytečně komplikují a mě přímo vytáčely (pověrčivost otce Pata v zápasech orlů). Důležité momenty (průběžná náklonnost Pata k Nikky v druhé polovině filmu) jsou přebíjeny nepodstatnými výlevy vedlejších aktérů a já se začínal nudit. Slušných 60 %, avšak myslím si, že film svoji nekonzistencí, zbytečnou délkou poztrácel víc, než bylo nutné. Především závěr pak hodnotím jako maglajz, kde režisér David O. Russell nenašel cestu ven. ()

Silviaxx

Na to koľko to bolo ospevované a ako dlho som sa na to chystala, som toho teda čakala o niečo viac. Ako bolo spomenuté , ani na mňa počas priebehu filmu nepôsobila takmer žiadna výrazná emócia. Aj keď posledných 10 minút ma vcelku uspokojilo, no aj tak by to chcelo väčšiu iskru. ()

Illy

Ale jo, dobrý. Jen nepropadám všeobecnému nadšení, protože sorry, tohle všechno už jsem viděl, věděl jak to dopadne a příliš nefandil. ()

JohnyD

Konečne som sa dokopal k tomuto skvostu od Rusella. Musím však povedať, že som s tým dosť na začiatku bojoval a nemohol som si zvyknúť na bipolárneho Pata v podaní inak skvelého Coopera, ale ako náhle sa objavila Jenifer Lawrence získalo si ma to úplne. Oscar proste zaslúžený a už teraz sa nemôžem dočkať na American Hustle a teším sa na jej kariéru. Inak De Niro konečne v poriadnej roli, ale úprimne tú nomináciu na Oscara trošku nechápem. Romantika podľa môjho gusta, ktorá mi zlepšila náladu a nevidel som ju posledný krát 9/10 PS: Soundtrack je boží. ()

husokachna

Normální tuctová romantika, která mě půlku času vnadila na něco víc, aby to pak na závěr všechno zahodila a naskočila do starých dobrých kolejí. Dokud vystrkovali oba hlavní představitelé psychorůžky, bylo se na co dívat, pak se násilně přehodila výhybka do "Vývojpostavvycucanejsprstova" přes "Nenápaditou lhotu" a šlo to do kopru. Nicméně ty tři hvězdičky jsou silnější tři, protože se mi na to přese všechny výhrady dobře dodívalo. ()

Hepy13

Nečekal jsem že mě tenhle film tak dojme. Romantika jak prase a velká vnitřní síla! Chtěl jsem vědet jestli Jennifer patří Oscar právem. No a opravdu mě okouzlila, nejen výkonam ale i svým vzhledem. Budu na ní teď muset hodit ostřejší očko. Bradley Cooper jí svým výkonem k zlaté sošce také hodně pomohl. ()

Jaroslaf

Nevim proč, ale mám tendle film rád. Je něčim tak trochu jinej, není to pro mě tuctová romanťárna. Zápletku s dopisem odhalí i ti průměrnější sice okamžitě, ale stejně se mi to líbilo natolik, že jsem ho shlédl podruhé. Jennifer Lawrence je tady skutečně hot. ()

Nolanofil

Nieje to až taká pecka, to ani zďaleka, sú to len 2-hodinky príjemnej romantickej terapie. O hercoch tu ani netreba diskutovať, každý jeden je boží a k tomu je Jennnifer super sexi. Všetko, vrátane hudby, je absolútne v pohode a príjemne dokopy ladí. Fajn oddychovka a žánrovka ako lusk. Bavil som sa a rád sa zabavím znova.... a jediný film v ktorom Chris Tucker neprekáža a milo pôsobí. Už len za to si to zaslúži sympatie. ()

M1k9

Bradley Cooper je nejhezčí herec. Jennifer Lawrence je hodně dobrá herečka. Ten film je ale masakr z kategorie nekoukatelných. Dlouho jsem se nesetkal s tak kyčovitým scénářem. Opravdu bolestná romantická jednohubka. 1/10 ()

Erik7595

Najlepšia filmová romanca za pomerne dlhú dobu? Ale no ták, to myslíte vážne? Ústredná dvojica je tu obsadená dobre, herecky to velmi pekne ťahajú, ale ako romantický film SLP nefunguje absolútne. Film sa zbytočne zdržuje zbytočnými vedlajšími líniami, ktoré nie sú pre príbeh podstatné, až sa film dostane do svojho konca, keď si obidvaja uvedomia, že sa obaja milujú, pričom to pôsobí tak akosi vykonštruovane a nepresvedčivo. Chémia medzi nimi je takmer nulová, emócie mi prišli neúprimné. Film sa mal viac zamerať na Jenn a Bradleyho a nevenovať sa zbytočne inými príbehovými prvkami, takto z toho vznikla nepotrebná, nezaujímavá vata. Inak Bradley a Jenn podali dobré výkony, ale Oskara? Neviem a dalej nepochopím množstvo oscarových nominácií, to mi hlava neberie. Chýbalo tomuto filmu to hlavné - emócie a srdce. Preto ma táto story nechalo úplne chladnou. 40% ()

Maryinka

Setkala jsem se v životě už s několika psychicky nemocnými lidmi, ale žádný z nich nebyl ani zdaleka tak otravný jako většina postav v tomto filmu. Patovo chování je přehnané, Tiffany krajně nesympatická, Patův otec nemastný neslaný a matka tak iritující, že se ani nedivím, že se její syn zbláznil. Zkazila snad každou scénu, ve které se objevila. Děj v podstatě neexistuje, dialogy skřípou, herci dost přehrávají. Jednu hvězdu dávám za pár situací, při kterých jsem se pousmála (např. Patův názor na Sbohem armádo) a druhou jednoduše proto, že existuje spousta horších snímků. Mě si však tento vůbec nezískal a po necelé hodině tupého zírání na obrazovku jsem udělala výjimku (filmy se snažím vždy dokoukat) a zklamaně jej vypnula. ()

Acrux

Všichni a všechno bylo zpočátku hodně protivný. Fakt, i když mám hodně ráda Bradleyho Coopera i Jennifer Lawrence. Byli mi mega protivní a chtěla jsem to po půl hodině vypnout. Ale vydržela jsem a nakonec to stálo za to, fakt. Velmi příjemný příběh, navíc oba hlavní herci se fakt prosadili a předvedli pro mě naprosto neskutečné výkony. ()

Muel

| The Weinstein Company | Veľmi príjemná, originálna a zábavná romanťárna. Záverečná katarzia k nezaplateniu. Pekná jednohubka. | Hodnotenie: 8/10 | ()

barteca

Dokonalý scénář, i herecké výkony, tak živě natočeno. Bradley Cooper je ideálním nástupcem představitele nervních, přecitlivělých týpků J. Nicholsona. Jennifer Lawrence přesvědčila už v Do morku kostí, vysokou laťku potvrzuje i nyní. Souhlas H34D. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží