Yakov

Na první pokus jsem film vypnul a vrátil se k němu asi po půl roce. Jistá nechuť k filmu, která mě po prvním nezdařilém zhlédnutí doprovázela, byla však zbytečná. Výborný start filmu ale po pár minutách vystřídá, aspoň pro mě, nuda, která se táhne polovinou snímku a diváka, bohužel, nutí film vypnout, což je škoda, protože ke konci film nabírá na přitažlivosti a diváka naopak přiková k sedačce. Jennifer Lawrence zde předvádí výborný výkon, stejně jako Bradley Cooper a hlavně Jacki Weaver. Na poli romantických komedií však film vyčnívá z řady, a to tím kladným způsobem. ()

Platom

Neotřelá romantická komedie, na kterou se moc příjemně kouká s tím, že i tak trochu vybočuje ze zažité formy pro filmy podobného typu (jsou dva, seznámí se, zamilují se, pohádají se, truchlí, usmíří se - happy end!). Herecké výkony na úrovni. Knižní předlohu jsem doposud nečetl, takže hodnocení čistě okem filmového diváka za 4* ()

Evlin

Toto je nejlepší romantický film jaký můžete vidět. Celou dobu jen sedíte, koukáte na perfektní herecké výkony, nemůžete se odtrhnout a držíte palce hlavním hrdinům. Bezkonkureční romantický film. A Jennifer Lawrence a Bradley Cooper, já je prostě miluju. 100% ()

jandula00

Občas mám tendenci hodnotit filmy na základě finální scény, která mi vždy nejvíce utkví - ještě aby ne :). Takže i když mi film přišel mírně ukecaný a tak trošku o ničem, na konci jsem to vyhodnotila tak, že jsem se vlastně docela dobře bavila a že se na to asi ještě někdy podívám. ()

malypivo

Netradiční, svěží a bláznivá romance jak má být. Skvělé hlavní duo Cooper a Lawrence. Po dlouhé době originální romantický film. Excelsior! ()

Matli

Celkem originální romantika, to zase jo, i ten soundtrack ušel a De Niro taky milé překvapení, ale něco mi tam furt chybí. 64% ()

Pidzey

V první řadě se tu povedli casting. Bradleyho mám nějakou dobu rád, je to výborný herec. Jennifer je tu naprosto úžasná a toho oscara si zasloužila. De Niro je jako již tradičně skvělí a herci v ostatních rolích obstojní. Je to zábavný, vtipný plné různých druhů lidský šíleností. Film, který ukazuje, že všichni jsem tak trochu cvoci. Hodně se mi líbila zábvěrečná taneční scéna. Měla pěknou choreografii a byla hezky a přehledně natočená a osobně bych Patovy a Tyf dal víc bodů. Parádní film. ()

Wawer

Bohužel jsem zatím nezaregistroval onu pověstnou tvůrčí genialitu Davida O. Russela. Filmu rozhodně nelze odepřít výborné herecké výkony a parciální příběhovou originalitu. I emocí a silnějších scén je tu povícero. Jinak ale jde v zásadě "jen" o nadprůměrnou romanci. Velmi silné 3* ()

Richie24

Po půlhodině jsem pochopil, že tohle je přesně ten typ filmu, u nějž bude spousta lidí pět ódy na skvostnou romanci a rozdávat pět hvězd, zatímco další silná jedno- až dvouhvězdičková garnitura bude psát o patetismu, nereálnosti, klišovitosti a nadsazeném hodnocení. Leč u některých filmů to tak jednoduše asi má být! Jasné, realističnosti tam skutečně moc není, jestli vůbec - a taky mi to místy vadilo - ale jinak je to VELMI originální silný film (v rámci dnes už VELMI neoriginálního žánru) s velmi dobrými hereckými výkony. Dobré 4 ****. ()

avitakova

Co k tomu říct?! Tohle je prostě jedna z nejlepších filmových dvojic, co existuje a tenhle film to krásně dokázal. Film u kterýho se nikdo nebude nudit a ne z důvodu, že by byl komický, ale z důvodů vážně povedených scén, kde dostane Bradley Cooper nebo Jennifer Lawrence záchvat vzteku. A scéna, kde tancují? Jo tak ta je vážně super. Tleskám. ()

ashtangi

Prostě ne tomuto filmu, všem těm nominacím a hlavně za mě největší záhadě Oscarů v historii, jak nesympatická Jennifer Lawrence vyhrála nejlepší herečku. ()

Brousitch

"Myslím, že to je další krok k mé vlastní režisérské kariéře. Rád totiž během natáčení přemýšlím o scénách následujících a co udělat pro to, aby k sobě vše pasovalo. Proto obdivuji Davida, že dokáže dát všechny různé druhy scén, kdy jsme jednou hráli umírněněji a podruhé zase temperamentněji, do fungujícího celku. I kdyby ten film z nějakého důvodu neuspěl, tak největší poklonou asi bude, že nebudu na všechnu tu práci naštvaný. A věřte, že existují výjimky, kdy jsem naštvaný byl. - Bradley Cooper ()

hazaba

Úžasný film se skvělými herci. Komedie, která se na první pohled tak vůbec netváří, s dojemnými prvky. ()

voresprut

Je to perfektně zahrané.Dialogy jsou pěkně napsané.Líbí se mi jak si Russell hraje s detajlama.Originální kamera a střih.Ale co z toho když se nemůžete pořádně vžít do příběhu.Pro mě strašně vnější zažitek.70% ()

rekkky

Dalo by se říct až typizovaná hlavní dějová linka, ale hlavní plus je odlišné pojetí a uchopení utrpení hlavních postav. Jennifer Lawrence jako představitelka TIffany společně s Bradley Cooperem (Pat) vytvořili dvojici, která skrz vzájemné porozumění a společný cíl překlenuli své životy do dalo by se říct pohádkové podoby. Za zmínku určitě stojí herecký výkon De Nira, který po dlouhé době ukázal co v něm je i když jen ve vedlejší roli. Podle mého film se nesnaží nějakým způsobem naznačovat sociologické popisování rodinných či společenských vztahů, ale David O. Russell se umně snaží divákovi naservírovat příběh dvou lidí, kteří i přes vlastní problémy jsou schopni si najít k sobě cestu. Je to již druhý film (po The Fighter) od tohoto režiséra, který graduje perfektními finálovými scénami. Tzn. mezi hlavními postavami to "něco" funguje, pěkný soundtrack a závěrečných deset minut dělají tento film nadprůměrným. ()

croxika

Neviem, či som náhodou nepozerala nejaký iný film, lebo inak nedokážem pochopiť toto vysoké hodnotenie tu. Nebyť toho predvídateľného konca,(ktorý bol však aspoň trochu záživný, že som sa narovnala z ležiacej polohy do sedu)asi by som si od nudy začala búchať hlavu o stenu. Nudila som sa tak moc, a tak neuveriteľne sa mi pritom chcelo zaspať, že sa normálne uznávam, že som to dopozerala. Pre mňa rozhodne jedno z najväčších sklamaní. A pritom som sa na to tak tešila. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží