Franc1s

Tohle si Oscara na 100% zaslouží! Psychouš B. Cooper odejde z Bílé Vody :D a chce získat zpátky svou manželku, kterou načapal s učitelem dějepisu a rozmlátil mu hubu :D Má problémy doma(hlavně s tátou), snaží se to nějak vyřešit, ono to ale nejde, jak by si přál. Při tom, ale potká Tiffany (J.Lawrence), co to taky nemá v hlavě v pořádku :D a nějak začnou mezi nima narážky, kecy, hádky apod, až najednou začnou spolu tancovat... V první polovině filmu, jsem se moc nechytal, ale ta druhá půlka mi to vynahradila. B.Cooper opět špička, Ch. Tucker mě bavil jak nikdy - dal tomu vždycky pomyslnou třesničku na dortu, ale role pro R. de Nira ta byla jak dělaná!! Ale J. Lawrence PARÁDA! Ta by se měla vys*at na nějaký Hunger Games a hrát v pořádných filmech, jako je tento. (jinak neskutečná kočka:D) Hudba taky nebyla marná. Povedený film, kino to asi jistí znovu. 8/10 ()

Pathrose

Jennifer je boží! A Bradley taky, mezi nima to na plátně jiskří od začátku až do konce. Tak trochu jiný romantický příběh, který je od těch ostatních velmi odlišný. Ale jo, byla to krása. ()

dodona

Tak toto je fakt výnimočne dobrá romanca :) Spočiatku je to trošku nudné, ale treba určite vytrvať. Jennifer Lawrence a Bradley Cooper sú perfektne zohraný pár a pekne to medzi nimi funguje. A do toho im hraje Elfman. Som fakt prijemne prekvapena. ()

matt85

Není to tam nic nového, příběh jde celkem předvídatelně a ano, je to feel-good... Jenže je to tak skvěle natočené, geniálně zahrané a se srdcem napsané, že tomu nejde odolat. Z Russella bude za 20 let klasik. Pokud se nikdy nepřestaneme snažit, každý nakonec najdeme svou Silver Lining. ()

bono22vox

V Terapii láskou mají diagnózu všichni... Komedie o dvou psychicky narušených jedincích, kteří k sobě najdou cestu skrze nácvik do taneční soutěže. Jak jednoduché a zábavné. Necelých 5 hvězd 80% a film u kterého si pobreci i chlapaci... Herecké výkony na jedničku, Jennifer velmi sexy... ()

zberatel

Kto by nemal rad tanec, ze ? Okrem toho ze vam vytvaruje postavu, doda energiu a zakonci usmevom... a ano, je tu ta laska, ale povedzte sami, da sa nemilovat JL .. ? ()

SeventySeve

Na romantické filmy se téměř nedívám, ale tak když to dostalo tolik nominací na Oscara a navíc v tom hraje můj oblíbený americký ksicht Bradley Cooper, tak jsem tomu šanci dal. Psychopatický začátek byl skvost, který se snad vyrovnává přeletu přes kukaččí hnízdo, později však film výrazně ztratil tempo. Oproti takovému Numb s Matthew Perrym rozhodně kvalitnější záležitost. Závěr bohužel čitelný alespoň 20 minut před koncem, ne-li od prvního setkání s Jennifer Lawrence, která mimochodem narozdíl od Hunger Games předvedla, že snad umí i hrát :) Nicméně tomu ty čtyři hvězdy dám. ()

Melvej

Několik důvodů, proč se mi to líbilo: především Jennifer Lawrence, Robert De Niro a Bradley Cooper (oba moji oblíbení herci) a je to o tancování, takže to muselo bejt za 4. ()

E lan

Nebylo to špatné, ba co víc je to nadprůměrný film. na druhou stranu to na tolik oscarových nominací nevidím a ke **** se to spíše jen přibližuje. ()

Dovlatovka

Pro mě průměrná romantika a průměrné drama o zvedání se ze dna. A dohromady to ještě nijak zásadně neklape. Herci jsou skvělí, scénář mi přijde trochu chaotický a motivace postav kolikrát podivná. Nemůžu si nevzpomenout na Lepší už to nebude. Podle mě jeden z nejpřeceňovanějších filmů loňska. Ale to vystoupení na taneční soutěži je skvělý, smích skrz slzy. Bohužel, zbytek filmu takový není. ()

Deftie

Pre mňa veľmi nadhodnotený film. Herecky vynikajúci, postavy tiež prirástli k srdcu, ale vo všetkom ostatnom úplný priemer a tanečná súťaž? Niečo viac klišovité im nenapadlo? ()

Doski

''We don't have to talk about it.'' ''Thanks.'' ''How many were they?'' ''Eleven.'' ''Wow.'' ''I know.'' Výborný příběh, skvělá komedie, originálnější romanťák. Obsazení dokonalé a výkony odpovídající = skvělé (Jennifer Lawrence - jeden z mála zasloužených Oscarů tenhle rok). Scénář geniální a režie spolu s kamerou dobrá. Zápletka je taková hezká. Nikdy bych nevěřil, že se mi bude tolik líbit, když dva ''blázni'' tancujou, když to řeknu jednoduše a k tomu ještě obsedantní otec bookmaker, který si sází na Eagles a dokonce na svého syna netanečníka, jak bude tancovat. Víc nebudu rozmlouvat, koukněte se sami. 84% ()

Black-star

Ale jděte! Tuctový film, s tuctovým příběhem a ještě ne moc zdařilý. Na mě terapie láskou vůbec nezapůsobila a už vůbec ne herecký výkon Jennifer (nechápu za co že ji byl udělen oskar). možná mi téma dvou impulsivních a na psychotikách lidí není blízký, nebo si terapii láskou představuji více láskyplně. Nevím každopádně jsem z toho tak na rozpacích že nevím jestli hodnotit nejhůř nebo neutrální střed! Znovu ho rozhodně vidět nemusím. 39% ()

mazic

příjemné zjistit, že robert umí zahrát a zároven i vybrat film, který za něco stojí - jen tak dál, patnáct let kariéry stagnace končí ()

Mik_e

Kouzelná romance o tom, že každý má právo na to své štěstí..To už tu sice párkrát bylo, ale tohle zpracování je vážně povedené. Je to vtipné, chemie mezi hlavními protagonisty docela funguje. Každej je tu magor, ale sympatickej magor a divák jim přeje. Bradley Cooper je docela fajn, film rozhodně nekazí. Naopak, kdo film táhne nahoru, jsou Jennifer Lawrence a Robert De Niro. Jako celek to sice pár much má, ale k čertu s nimi...je to prostě doják. A sakra dobrej. ()

VeeDee

Komedie? Ani náhodou. Ani jedna scéna, u které bych se usmála. Vidím to spíš na docela smutné, ale trochu ploché drama s romantickým happy-endem, aby to bylo dobře prodejné. Půlka filmu drásá nervy (snad jediná emoce, která se u mě objevila), protože je plná agrese, kterou vážně nemám ráda. Poté se to přechýlí do rádoby romantiky, která mě ale za srdce vůbec nevzala. A co ta násilně napasovaná scéna, jakože jsou Vánoce? Aby to bylo prodejné i o Vánocích? Nějak nerozumím tolika nominacím na Oskara... existují stovky o dost lepších filmů, které jsou výborně zahrané, se silným emotivním scénářem a výbornými hereckými výkony... žel nemají tak velkou reklamu. Vidím to na šedý průměr komerční americké filmové tvorby. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží