Meeting Evil

John Fleton (Luke Wilson) je depresívny otec rodiny žijúci na predmestí. Nedávno ho prepustili z práce, kde pôsobil ako realitný agent, nemá peniaze a nezvláda denný nápor úloh. Bohužiaľ, ponúkne pomoc cudziemu človeku menom Richie (Samuel L. Jackson), ktorému sa nedarí naštartovať auto. V dôsledku tohto rozhodnutia je vtiahnutý do neskutočnej a desivej vraždy, ktorá ho prinúti pochybovať o všetkom v jeho živote, jeho spôsobe správania sa, ale hlavne o tom, čo tvorí samotnú podstatu zla. (carlos 2010)

Chudák

Plytký příběh, ale koukal jsem na to po práci spousta agrese, která není úplně vidět...uvolňovačka dobrá až na ten happy end, ten bych nepotřeboval:) ()

jafuska

Film který je chvílemi zbytečně dlouhý, dialogy někdy o ničem, ale aspon posledních 5 minut bylo to nějaké drama, ale to je hodně málo, ale přesto takto hodnotím a herec Samuel L.Jackson nikdy nebyl můj oblíbenec, spíše se mu hodí filmy jen s akčním dramatem, ale toto zrovna se mu nepovedlo. ()

Pitryx

No, nic moc. Ne že by to byla úplná nuda, to ne, ale taky mne to nějak moc nezaujalo. Jacksona nemusím a ani Wilson nepřesvědčil. A tak pro mne byla v celém filmu jediná sympatická postava a to v podobě Peyton List jako Tammy. ()

Mamlas

Dívatelný thriler, dobré obsazení, nestandardní průběh, celkem i napínavé, když nevíte, co čekat. Jen tomu chyběla koncovka a trochu větší drive. (46%) ()

Mukade

mimo iné som sa názorne dozvedel ako vznikajú fat americans, bol to cool záber :) . chcel som dať 4 hviezdy (1 za jacksona) , ale kôli hyperstupídnemu záveru ledva ledva to nechám na troch ()

fabregas1

Film měl velký potencionál,je to škoda no.Samuel L. Jackson výborný,Luke Wilson nijaký,ale odpouštím mu a Leslie Bibb tu byla jen naokrasu.Nenudil jsem se,ale napínavý thriller se nekonal.Jednou větou film bez logiky. ()

Mark1983

Podle hodnocení ostatních uživatelů se jedná o průměr na jedno kouknutí,ale já byl natolik spokojen,že jsem se zadíval od začátku do konce a bavil jsem se celý film,jelikož takový žánr já taky můžu. ()

Snakefinger

Samuel L Jackson podává bravurní a skoro životní výkon, o tom naprosto žádná, jinak se film natahuje jako několikrát použitý prezervativ té nejlevnější značky. Mysteriozni byla jenom ta holčička ve žluté pláštěnce ale proč tam byla jsem opravdu nepochopil. Světlý moment filmu? Tak jedině závěrečné titulky. Že to ale trvalo. ()

Montmorency

Takový televizní thriller, navíc to určitě nemá.....Už asi pátá role Jacksona v roli jakéhosi psychopata, možná by nebylo od věci změnit repertoár :-) ()

cartyci

Priemerný film,ktorí je na režiséra v celku dobrý ale nakoľko tam bolo veľmi dobré herecké obsadenie malo to byť o mnoho a mnoho lepšie.Začiatok vniesol napätie postupne všetko upadalo a koniec to trochu dostal opäť do roviny záujmu. ()