Aim High (TV seriál)

Akční / Komedie / Thriller

USA, 2011, 16x10 min

Díly jsou tak krátké, že se ani nestačíte nudit. Jsou nabité akcí a zápletky dávkované v opravdu rychlém tempu. Navíc Jackson je věrohodný jako mladá sexy podoba Jamese Bonda a zároveň umí působit, že může být školní looser. Skvělá volba herců, délky seriálu i jednotlivých zápletek. Rozhodně chci vidět víc.(11.2.2013)

Tohle se mi doopravdy hodně líbilo. Námět není příliš originální, zpracování ale už ano a do každého krátkého dílu je nacpáno tolik akce, že prostě není možné začít se nudit. Jackson Rathbone je skvělý a přijde mi že je v téhle roli náctiletého hrdiny mnohem uvěřitelnější něž všichni spajdrmenové dohromady. Doopravdy doufám, že přijdou další díly, protože podle toho, co rozpracovali a nedodělali se děj teprve rozjíždí. P.S. možná jsem slepá, ale přijde mi, že v galerii jsou fotky ze scén, které v seriálu zatím nebyly??(20.8.2013)

Podíval jsem se na první dva díly na zkoušku. Co se mi líbilo: celkem originální nápad, hlavní hrdina je sympaťák, nepřehrávané postavy, zajímavé dialogy s nadsázkou. Z čeho mám obavy: udržitelný děj, aby z toho neudělali teen-age slaďák. Zatím je to tak na půli cesty, proto zatím 3*. S titulky zde: http://www.videacesky.cz/tag/aim-high(10.1.2013)

Zajímavý nápad. Vláda používá středoškoláky jako tajné agenty. Zápletka je sice trochu průhledná, ale co už. Je tam dost fórů a vtipných scén. Plus je tam svůdná Rebecca Mader. :)(15.2.2013)

Všiml jsem si toho na VideaČesky a zhlédl jsem všechny díly naráz. Vážně parádní oddechovka, která mi svým zasazením do prostředí střední školy trochu připomněla první série Buffy. Hlavní hrdina je sympaťák, jeho sidekick zase provozuje zajímavou drbárnu ze školy a okolí. Škoda, že jsou díly tak krátké, a že jich je tak málo.(11.2.2013)