Byvala trestankyne se zamiluje pri praci v nemocnici do pacienta-vojaka-bohace a vezme si ho. To, ze mu neprozradila svoji minulost se ukaze samozrejme jako problem, a zapletka je na svete. Film konci happyendem, jelikoz je to romanticka zalezitost. - Ale, co je zde hlavni - Loretta!!! V tomhle filmu jsem se dozvedel o teto nadherne (a moji snad nejoblibenejsi "west") herecce tolik veci, ze se nestacim divit. A to ji venuju "zvysenou pozornost" uz roky... Behem filmu vystrida nespocet ucesu i barev, prevleku a ja nevim ceho, ze mi az zrak prechazel...Staci kdyz reknu, ze nektere sceny jsem si poustel i nekolikrat za sebou. Az takova to byla sila... Taky jsem zjistil, jak ma Loretta mily a prijemny hlas - to jsem kvuli te jeji nadpozemske krase dosud nejak dostatecne neregistroval...Je to proste bohyne. Parada, radost velika. - Potesila tez ucast Frances Dee. A Jeff Chandler byl za dokonaleho nesympataka - vyborna castingova prace.(10.4.2012)