Tasmánští čerti

(TV film)
  • Česko Tasmánští démoni (více)
všechny plakáty

Návštěvníci odlehlého tasmánského parku se stanou kořistí nebezpečných tvorů, kteří brání své území před vetřelci. (oficiální text distributora)

Lachtaan

Zápletka: Rychle odsýpající survival horor, který mi nevadil vidět i napodruhé. Monstra: Grafické zpracování alá nízký budget, ale mírně děsivých scén jsme se dočkali. Herci: Průměrní, rozhodně snaživější než v jakémkoli jiném televizním horůrku. ()

Prochy38

V kategorii těchto B-hororů jde přece jen o trochu lepší kousek. Ale je tu opět spousta hovadin, které nechápu, proč do podobných filmů rvou. Lidem to vadí, všichni na to nadávají, ale tvůrci na tom prostě staví... Hrůza. Líbilo se mi prostředí Tasmánie, i když kdo ví, kde se to točilo. Lesy super. Docela se mi líbilo i obsazení, proto je tam hvězdička navíc. Druhou snad jen za kočku D. McKellar. Opět dobrý námět, který zabil ubohý režisér a debilní scénář.... ()

Wancohoff odpad!

vytrvale som cakal kym sa objavia na scene diabli, to bol aj dovod preco som to stahoval, mam rad monster horory, no ako sa objavili na scene tie 5 korunove triky hned som to vypol. ()

PanTumnus

překvapivě to nebylo až tak blbé, jak by se podle prvních deseti minut mohlo zdát. docela jsem se i bál a to je co říct. ()

Rathalos

Prijemne prekvapenie,cakal som sra*ku,no mylil som sa,co som rad,takmer cely film sa nieco deje,je to dostatocne krvave,tasmanske prisery su celkom fajn a herecka Danica McKellar je sexica,cize spokojnost...:-) ()

Kadas97

No to bola ale chvostovina. Neviem čo som si sluboval ale nedostal som skoro nič. Týpek sa napichne na stalagnit, stalagnát alebo stalaktit alebo čo to je a ešte si dobrých pár minút žije. Tasmánske čerty sa mohli radšej točiť ako tornádo od Looney Toones a filmu by to pridalo asi dvojnásobne na kvalite. Na druhú stranu scéna s helikoptérou bola celkom fajn a aj to ako sejmuli šerifa bolo celkom dobré, takže 4 z 10. ()

helraiser

Tak tohle zase byl výtvor. Na tomhle filmu je špatně snad úplně vše od hereckých výkonů až po hnusné digi potvory, které jsou opravdu příšerné. ()

beso74

Odporúčam pozrieť len v prípade, že ste potomok aborigénov a vaším totemovým zvieraťom je tasmánsky čert alebo kvôli neúspešnému výberu väčšej hotovosti z istej banky trávite za mrežami 15 rokov svojho života a jediný spôsob ako zabiť nudu je pozerať všetko čo vám príde pod ruky (ale v tomto prípade odporúčam skôr skrotiť si skupinku blch a nacvičovať blší cirkus, je to oveľa väčšia psina). ()

windows odpad!

Velkofilm s obdivuhodnými herci a téměř s nepochopitelnými hereckými výkony. (hodnotím cca 20minut). Po sléze, jsem to raději přepnul na gambrinus ligu, což bylo snad ještě větší utrpení než sledovat ty gremliny... ()

Neklan006 odpad!

Jediný pořádný herec ve filmu je Mike Dopud, zbytek jsou zoufalci, zejména hlavní hrdinka Danica McKellar. Zápletku by lépe vymyslel i Zdeněk Troška. ()

kakyn

Na takovýhle filmy se dívám jen za účelem pobavení. Nic jinýho se od nich ani čekat nedá. Hned po pár minutách bylo poznat, že je to dělaný pro televizi. Efekty nestojí za nic, stejně tak i herecký výkony. U té "policajtky" sem jen čekal kdy si rozepne další knoflík a vyvalí ven ty svoje kozy. Nakonec skončila jen v tílku :( Ale na druhou stranu je dobrý, že tam nebyla jen jedna obří a nezničitelná příšera ale víc smrtelných. Pěkně se to počítalo kolik jich ještě zbývá zabít. Vyškrtnul bych to z "hororů", protože díky tomu, že to šlo do televize a ne na DVD je tam poměrně hodně cenzury a nejdou vidět žádný střeva, žádný roztrhaný kusy lidských těl a ani není zachrstaná celá obrazovka od krve... ale i tak to nezklamalo a svůj účel pobavit to splnilo. ()

J.Cobra odpad!

U Sci-Fi hororu jsem se takhle ještě nezasmál. Pokud vám nevadí, že to nemá hlavu ani patu... ani ruku, nohu, hrudník, záda a břicho, tak je to celkem prdel. ()

Uragan

Tak to bylo hooodně ujeté... borec se stane součásti obřadu, když spadne na kůl...?? co??? a herecké výkony no velice slabé... Fakt často jsem přemýšlel, že to vypnu... 15% ()